Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1022. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10201021102210231024
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu şekilde kendi telefonunuzdan bakabilirsiniz: *#*#7378423#*#* çevirin sonra: Service info -> Software info -> Customization Version

üstteki gibi yapıp çıkan ekranın resmini koyarmısınız
  • Evet arkadaşlar galaxy s4 u geri verdim Xperia z aldım. Güncellemeyi yaptım telefon ile ilgili onerebileceginiz bişeyler varmı yuklemem gereken uygulamalar Vs.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    şu şekilde gözüküyor
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ
  • blacksss kullanıcısına yanıt
    Z den uzak dur s4 z1 not3 bence androidede bulaşma iphone al okadar para vermişken bu alcaan cihazların piyasası bittinde iphone 5 İ gene aldıın fiyattan çıkarırsın samsung alırsan çok güncelleme veriyolar haberin Olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sduzgun S kullanıcısına yanıt
    Internal StoreFront 1272-8629

burdan kontrol edebilirsiniz
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2287283

Bu şekilde gözüküyor ilk defa böyle bir şey görüyorum isterseniz 4.3 türk romu paylaşımı yapmıştım ordan flaştool ile son sürüme geçebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_85854759/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 10 Ocak 2014; 13:27:08 >
  • Arkadaşlar medya sunucusu neden bu kadar pil harcıyor? Sd karttaki müzikleri de telefona attım sd kartta sadece bir kaç video var (kart 4gb).

• tadaa T kullanıcısına yanıt
    Ekrandaki sayfa sayısı, yada şöyle diyeyim sana kısayolların olduğu ekran sende tek olduğu için tek nokta var birden fazla sayfa varsa birden fazla nokta olur.
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler dostum. ilk fırsatta atmaya çalışıcam rom u.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sduzgun

şu şekilde gözüküyor

Bence bekleme kendin bişeyler yap...önce 4.2.2 rom bul... Zaten flashlamanın nasıl yapıldığını cavit63 gayet temiz anlatmış... Adım adım uygula,,,, zaten xda 4.2.2 tr rom var... Xperia z 4.2.2 rom yaz Başka bir başlık altında çıkıyor yine donanım haberde cavit63 kardeşimizin anlatımı...bu arada cavit kardeş sana teşekkür etmeyi unuttum sayende flashtol u öğrendim ve tlfnum sayende 4.2.2 ye döndü şimdi güzel güzel kullanıyorum. Emeğine sağlık

• ben fazla oyun bilmem ama dün gt racing 2 yükledim hoş oyun belki sizlerde biliyosunuzdur bilmeyenler varsa söylemek istedim.
  • Arkadaşlar stamina Mod da iken ekran kararınca daha açılmıyor ancak şarja takınca açılıyor telefonu sıfırlama ama yine yaptı bunun çözümünü bilen varmı?

• 4.3 versiyonda tuş kilidi basınca gecikme olmuyor arkadaşların yaşadığı sorunların hiç birisi ile karşılaşmadım şarzım 4.2 ye göre daha dayanıklı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

quote:

Merhaba arkadaşlar s4 ve Xperia z arasında kaldim daha doğrusu bugün secimimi s4 den yana kullandım ama yarın istersem s4 u geri verip z yi alabilirim aklım z de kaldı hala lütfen yardımcı olun hangisini tercih etmeliyim?

sen bilirsin z tercih edenler z yi tercih et diyeceklerdir. çoğu anlamda memnunum ben mesela. he kağıt üzerinde yazan donanımlara karşı takıntın varsa s4 le devam et. ama ben telefon kullanıp ihtiyacımı karşılayacağım ve bunun yanında şık olmasını istiyorum dersen z iyidir. tabi buda biraz kişisel bir seçim. yok ekrana bakmayınca video dursun bilmem ne gibi ıvır zıvır isterseniz böyle şeyler pek yok. gayet sade ve genel kullanımda sorunsuz bir cihaz z.

Dostum çok oyun oynamam lakin korktuğum bir kaç şey var bunlardan biri sonradan kamerada benek Benek olma durumu birde telefonun aşırı ısınması bunlardan birine sahip olmaktan korkuyorum birde bir arkadaşımla da z var ses çok kısık geliyor müzik dinlemek ve film izlemek en büyük zevki tabi kulaklıklar dinliyorum sesi yükseltmenin bir yolunu buldunuz mu ?

Telefonun orjinal kulaklıklarında beyaz bir pamuk var onu sök ben o şekilde kullanıyorum 7-8 ay oldu ses baya artıyor ve hiç bir sıkıntı yok rahat ol.

• quote:

Arkadaşlar stamina Mod da iken ekran kararınca daha açılmıyor ancak şarja takınca açılıyor telefonu sıfırlama ama yine yaptı bunun çözümünü bilen varmı?

Lutfen yardımcı olun

• xalans X kullanıcısına yanıt
    Sen çok yanlış anlamışın
    Sol en üstte bildirim alanında bir nokta var ona bak bi. Sizde yokdur

• quote:

quote:

Arkadaşlar stamina Mod da iken ekran kararınca daha açılmıyor ancak şarja takınca açılıyor telefonu sıfırlama ama yine yaptı bunun çözümünü bilen varmı?

Lutfen yardımcı olun

Geçici çözüm tlf fabrika ayarlarına döndürür pc cmp bağla onar de düzelir ama tekrarlama ihtimali var... Kalıcı çözüm hiç düşünme eski yazılıma dön...

• Sadece wifi için bekliyodum telefondan güncelledim wifi mükemmel olmuş zar zor çeken yer şimdi en üstün bir altı çekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Lutfen yardımcı olun

Bu durum Stamina ile alakalı değil.
    O 4.3 güncellemesinin bir sıkıntısı bazı arkadaşlarda mevcut ben de dahil.
    Gerçi ben Root attım özellikle denedim yine yapıyor mu diye 4/5 gün falan oldu hiç yapmadı
    Original 4.3 te bir hafta falan kaldım nerdeyse her gün yaptı,bir keresinde açana kadar işim bitti
    Roottan sonra şükür şimdilik bir sıkıntı yok....

• quote:

Orijinalden alıntı: tadaa

Hacı telefonun çekmiyorsa iyi ya da hattın avea ise durduğu yerde telefonun şarjı bitiyor, stamina modu açık tutarsan ya da 3 g kapatorsan bu süre epey düşer günlük %25 normali zaten

valla avea kullanıyorum, canımı sıkan bi durum, daha önceden sabaha kadar sadece %1-2 düşerdi şimdi ise % 5-7 arasında düşüyo ! bu aralar 3g çekmiyo hat gidiyo sadece 2g kullanıyorum nerden geçtim bu aveaya yaa !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feedbask

quote:

Orijinalden alıntı: GlasLook

4.3 güncellememiz de başladı hayırlı uğurlu olsun :)

Ya yükledinmi kardeş sen? kesin pc de görünüyomu

Kusura bakmayın biraz geç oldu ama o günden beri giremedim foruma, mesajı yazdığımda tft'yi flashlamıştım telefona :)
  • 
Sayfa: önceki 10201021102210231024
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.