Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1026. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben araştırdım root felan dediler rootlu değil benm telefon sıkıntı olur mu
  • xperia z kullanıcısına yanıt
    he rootsuz çalışmaz malesef. başka denemiş olduğum uygulama yok önere bileceğim. bazı oyunlarda bulut sistemi var çılgın hırsız candy crush gibi facebook vb ağlar üzerinden senkronize oluyorlar. belki sendeki oyunlarda da vardır.
  • t.ayan T kullanıcısına yanıt
    dungeon hunter 4 , fifa 14 oynuyorum sadece bu ikisi sence varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xperia z

dungeon hunter 4 , fifa 14 oynuyorum sadece bu ikisi sence varmıdır ?

emin olmamakla birlikte fifa 14 hesaba bağlı diye biliyorum. diğer oyunu ilk kez duydum valla.
  • t.ayan T kullanıcısına yanıt
    tamam çok sağol teşekkür ederim araştıracağım
  • Chrome olsun, dolphin olsun bazı sitelerde video açmıyor, bunun bir çözümü var mı? Örn:http://video.kanald.com.tr/arkasokaklar/312Bolum/22191/5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O degilde adobe flashpalyer mpbil için nasıl iptal eder? Hadi ettiler milyonlarca mobil kullanicisina üreticiler nasil flash destegi vermez ? Önceden insanlar vidwolari izleyebiliyordu sorunsuz şimdi ise browser yuklemek gerekiyor bazi sitelerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Key

O degilde adobe flashpalyer mpbil için nasıl iptal eder? Hadi ettiler milyonlarca mobil kullanicisina üreticiler nasil flash destegi vermez ? Önceden insanlar vidwolari izleyebiliyordu sorunsuz şimdi ise browser yuklemek gerekiyor bazi sitelerde

hakikaten çok büyük saçmalık
  • blacksss kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de vardı, telefonla gelen jelatini kaldırırsanız düzelir sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuri00007

Chrome olsun, dolphin olsun bazı sitelerde video açmıyor, bunun bir çözümü var mı? Örn:http://video.kanald.com.tr/arkasokaklar/312Bolum/22191/5

Puffin indir bu browser da izlersin rahat rahat ayrıca her siteyide açar ücretli deme blackmart ta mevcut kendileri

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    hocam valla geldi böyle bi arkadaşta daha duymuştum foruma yazmıştı nasıl giderilir bilemiyorum
  • Galaxy s 3 ü satıp xperia z aldım fakat pil performansı beni deli ediyor dakikada yüzde 1 azalıyor 4.3 geldi belki düzelmiştir umuduyla güncelle dik fakat daha da kötü oldu bir günü bile çıkaramıyorum konunun uzmanı arkadaşlar yorum yapabilirse çok mutlu olurum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 16ts61 -- 12 Ocak 2014; 11:42:30 >
  • 3 saat 40 dk ekran açık kalma süresi yetmiyor mu? valla s3 te ekran açık kalma süresini bilmiyorum ama sizin süre gayet normal. 3g açık ve sanırım nette dolaşıyorsunuz.
  • silveraction kullanıcısına yanıt
    Anımasyan pencere ve ona benzer bı ayar daha var gelıstırıcı seceneklerınde onu 0.5 den 1 e aldım telı ac kapa duzeldı sımdılık deneyın haber verın

• arkadaşlar,

4.3'ü yükledim ama, kamerada megapiksel değiştirilen yeri bulamıyorum. nereden değişiyor megapiksel. bulamıyorum çıldırıcam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: clifflee84

arkadaşlar,

4.3'ü yükledim ama, kamerada megapiksel değiştirilen yeri bulamıyorum. nereden değişiyor megapiksel. bulamıyorum çıldırıcam :)

Otomatikden normal moda geçersen bulabilirsin dostum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 12 Ocak 2014; 14:55:39 >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun , cihazın şuanki en güncel sürümü android 4.3 derleme no 10.4.B.0.569 PC COMPANİON veya update service programını bilgisayarınıza kurarak güncellemenizi kontrol edebilirsiniz . Cihaz üzerindende alanlar oldu eğer sizde hala yoksa 4.3 tr cihazı değildir çünkü tr de dağıtıma başlandı , sizede gelmesini bekleyeblirsiniz eğer beklemek istemiyorsanız 10 sayfa kadar gerilerde cavit63 nikli abimizin paylaşımı var onu uygulayarak geçebilirsiniz. Cihazın resmi kullanım klavuzunu cihazdaki destek uygulamasından edinebilirsiniz eğer teknik detay istiyorsanız şuraya bir göz atınhttp://forum.donanimhaber.com/m_73811195/tm.htm burada cihazında hangi ülke yazılımı mevcut bakabilirsiniz.Kılıf için herhangi bilgim yok.
  • cevabınız için teşekkür ederim.kendi mesajımı kaldırdım z1 yerine z forumuymuş burası ama cevabınız için çok teşekkürler hayırlı günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

öncelikle hayırlı olsun , cihazın şuanki en güncel sürümü android 4.3 derleme no 10.4.B.0.569 PC COMPANİON veya update service programını bilgisayarınıza kurarak güncellemenizi kontrol edebilirsiniz . Cihaz üzerindende alanlar oldu eğer sizde hala yoksa 4.3 tr cihazı değildir çünkü tr de dağıtıma başlandı , sizede gelmesini bekleyeblirsiniz eğer beklemek istemiyorsanız 10 sayfa kadar gerilerde cavit63 nikli abimizin paylaşımı var onu uygulayarak geçebilirsiniz. Cihazın resmi kullanım klavuzunu cihazdaki destek uygulamasından edinebilirsiniz eğer teknik detay istiyorsanız şuraya bir göz atınhttp://forum.donanimhaber.com/m_73811195/tm.htm burada cihazında hangi ülke yazılımı mevcut bakabilirsiniz.Kılıf için herhangi bilgim yok.

Hocam ne güzel anlatmışsın öyle vallahi ben bile okudum 4.3 olmasına rağmen
  • 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.