Şimdi Ara

XPERIA Z için monxDIFIED ★ ULTIMATEZ ★ Z1 ROM v3.0 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
6
Favori
23.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freestyler_07

Cevabın için sağol hallettim hocam yedeğim var sıkıntı yok. Birşey daha soracağım monXdifiedZ-i1-C6603-103A0423-01-02-01 romunu dahili hafızaya attım gereken wipeleri twrp ile yaptım ancak failed uyarısı verdi olmadı bunun bir çözümü var mı?

Bir sayfa önce cevabı verilmişti oradan bakabilirsiniz ilk sayfadakileri eksiksiz uygularsanız problem çıkmaması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 13 Temmuz 2013; 22:52:23 >
  • quote:

Cevabın için sağol hallettim hocam yedeğim var sıkıntı yok. Birşey daha soracağım monXdifiedZ-i1-C6603-103A0423-01-02-01 romunu dahili hafızaya attım gereken wipeleri twrp ile yaptım ancak failed uyarısı verdi olmadı bunun bir çözümü var mı?

Ustad aynisi bendede oldu wipe yapmadan direk kur recowery den o zaman sikinti olmuyor direk kuruluyor birde kurduktan sonra kamera uyarşsi alirsan aresmar in basta dedigi gibi onbellekleri temizle sıkıntı kalmiyor

Dayak yiye yiye atmayi ogrenicez insallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omrtnckl -- 13 Temmuz 2013; 22:58:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bu honami uygulamaları ve/veya özellikleri bizim cihazımıza da gelecek mi? Bir bilgisi olan var mı?
  • v1 sorunsuzca yüklendi ancak üzerine v2 yi hiçbir şekilde yükleyemedim bir sıkıntı var ancak olmuyor. en iyisi v3 ün full halini bekleyeyim
  • quote:

v1 sorunsuzca yüklendi ancak üzerine v2 yi hiçbir şekilde yükleyemedim bir sıkıntı var ancak olmuyor. en iyisi v3 ün full halini bekleyeyim

Ben direk 2 yi yukledim dediğşm gibi sıkıntı olmadı

• quote:

v1 sorunsuzca yüklendi ancak üzerine v2 yi hiçbir şekilde yükleyemedim bir sıkıntı var ancak olmuyor. en iyisi v3 ün full halini bekleyeyim

Bu gece baktım face ve gmailden bildirimler gelmiyor senkronizasyonlarımı tekrar yaptıgım halde bir şey degişmedi hanomi yedegime döndüm bütün bildirimler gelmeye başladı.biraz sonra tekrar denedigimde bildirimler gelmemeye başladı bende 4.2.2 yedek stock romuma döndüm ve temiz kurulum için bilgisayara bagladım onarım yaptım(ekran pırpırlaması içinde deneme yapacagımdan dolayı) tel rootladım honami 01-02 wipe yapmadan flaşladım gördümki bazı şeyler silinmemiş ve kamera efektlerinin hepsi gelmemiş tekrardan wipe,leyip 01-01 flaşlayıp üzerine 01-02 wipe yapmadan flaşladım ve bu sefer temiz bir kurulum oldu bende hiç problem olmadı. 01-01 wipe leyip flaşlanacak 01-02 wipe,lemeden flaşlanacak buna dikkat edin.

• Ben 01 i wipe sonrası temiz kurdum. 02'yi üstüne kurdum wipe etmeden tabii ki. Bu şekilde hiç sorunum yok.

Wipe edip sıfırdan 02 kurunca da sorun olmaması gerekiyor XDA da yapan var çünkü sıfırdan 02 kuran.

Ama sorun oluyorsa üstteki gibi yapın Cavit63 dostumuzun dediği gibi 01 den 02'ye güncelleme şeklinde.
  • Hocam telefona temiz 4.2.2 flashladım root edip dualrecovery i kurdum. Üzerine wipeleyip 01 i kurdum ancak v02 hiçbir şekilde kurulmadı her yolu denedim wipe yaparak ve yapmayarak

• hacı abi 01.03 yayınlamış monx şimdi indiriyorum eve gidince iftardan önce kurarım heralde şimdi bunu wipe leyip mi kurim direk mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrtnckl

hacı abi 01.03 yayınlamış monx şimdi indiriyorum eve gidince iftardan önce kurarım heralde şimdi bunu wipe leyip mi kurim direk mi

Wipe etme gerek yok.

• Ben indirip wipe yapmadan flaşladım sonunda hata verdi home yapıp tekrar flaşladım sonunda yine hata verdi reboot system dedim android yükseltiliyor dedi ve açıldı yeni özelliklerle kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Ben indirip wipe yapmadan flaşladım sonunda hata verdi home yapıp tekrar flaşladım sonunda yine hata verdi reboot system dedim android yükseltiliyor dedi ve açıldı yeni özelliklerle kullanıyorum

Valla sanırım hazırladığı pakette bir hata var. Bir daha koyar herahalde düzgününü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

Ben indirip wipe yapmadan flaşladım sonunda hata verdi home yapıp tekrar flaşladım sonunda yine hata verdi reboot system dedim android yükseltiliyor dedi ve açıldı yeni özelliklerle kullanıyorum

Valla sanırım hazırladığı pakette bir hata var. Bir daha koyar herahalde düzgününü.

Şonuçta sürümde yazdıgı özellikler şu an gördügüm kadarıyla aktif
  • İki özellik

XPERIA Z için monxDIFIED ★ ULTIMATEZ ★ Z1 ROM v3.0 XPERIA Z için monxDIFIED ★ ULTIMATEZ ★ Z1 ROM v3.0

• quote:

dediğin gibi ilk yükledim hata verdi sonra yazısğın gibi ikinciyi denedim gene hata sonra reboot system dedim yeni sürüme geçtim bende ve yeni özelliklerde çalışıyor

bu arada monxDIFIED-SeXZ-i1-422-423-ComboWiFi

bunu denedim ii değilmiş kurmaya değmez wifi nin olup olmadığı bile anlaşlmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omrtnckl -- 15 Temmuz 2013; 22:13:18 >
  • Aynen hata verdi bende de bir türlü v2 yi kuramamıştım yine mi diye isyan edecekken farkettim ki bu sefer flash işleminin sonunda hata verdi. Dedim flashla gitsin baktım changelog a uyuyor değişimler sıkıntı yok dedim
  • Honami romu degil de HonamiX romunu kurmayi denedim install failed edi halbu ki kilitli bootloader icin de kurulabiliyor niyeyse kuramadım eski roma geri döndüm restore ile :D

• Düzeltmiş monx.

• Gece kuramamıştım dediğim gibi ve telefonu yeniden başlattığımda güm oldu yazılım, yaptığı Recovery güncellemesi yüzünden mi nedir ben restore edince Recovery kayboldu daha da çalıştıramadım yedeğimi, silmiştim onu tekrar yedek almak için bi de :D
    Şimdi sıfırdan kuracam flashtoolu, benim anlamadığım telefon niye açılmıyor tekrar sürekli ingiliz anahtarı şeklinde bir bölümde kalıyor stock recovery orası galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

Gece kuramamıştım dediğim gibi ve telefonu yeniden başlattığımda güm oldu yazılım, yaptığı Recovery güncellemesi yüzünden mi nedir ben restore edince Recovery kayboldu daha da çalıştıramadım yedeğimi, silmiştim onu tekrar yedek almak için bi de :D
    Şimdi sıfırdan kuracam flashtoolu, benim anlamadığım telefon niye açılmıyor tekrar sürekli ingiliz anahtarı şeklinde bir bölümde kalıyor stock recovery orası galiba.

Aynısı bendede oldu v01-02 yedegime döndüm recowery girmedi ve ingiliz anahtarı simgesi çıktı biraz bekleyince recowery girdi ve yeni dosyayı flaşladım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.