Şimdi Ara

XPERIA Z için monxDIFIED ★ ULTIMATEZ ★ Z1 ROM v3.0 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
6
Favori
23.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hangi temayı atıyorsun eger elle gerekli yerlere temaları atıyorsan linuxteki gibi izinleri vermelisin diye biliyorum
  • abim yeni indirdiğim rastgele bir tema atmak istiyorum da dosya yöneticisiyle system/app atıyorum hata veriyor o gerekli izin olayını yeni bir programmı indirmem gerekiyor onları düzenlemek için
  • Dosyalar zipli ve system dosyası gibi ise mod yükledigimiz gibi flaşlayabilirsin eger öyle degilse ben hiç elle yüklemedim bilemeyecegim.sadece onun izin olayları oldugunu biliyoru mesela rrw rrr gibi root exlorer ile gerekli yerlere atılıyor ve izinler veriliyor.biliyorsunki android linux tabanlı ve bunda bazı şeyleri çalıştırman için gerkli izinleri vermen lazım.en azından ben böyle biliyorum.aresmar daha tecrübeli daha açıklayıcı bilgileri paylaşacaktır.
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    tmmdı abi sağolasın root exloper ile bir deniim bakalım olucakmı
  • 572 saattir telefon açık ve Z1 rom hala yavaşlamadı helal ya monx a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam iyi günler roomu yükledim görsel gercekten hizli ve stabil yanliz eksik bisey yaptım galiba bu giris ekranında saga sola kaydirdigin fln yer bende yok hani saga cekince kamera acılıo falan :) bi sorum daha olucak msj bölümünün rengini seklini görselligini degistirebilme imkanim varmi
  • sxoxz S kullanıcısına yanıt
    Eksik bir şey yapmamışsınız. Kilit ekranı gereksiz olduğu düşünülüp eski tipe döndürülmüş. Mesaj ekranı önceki versiyonda bende beyazdı ve daha güzel gözüküyordu. Full sürüm için yeniden yapılıyormuş çıktığında buraya eklenir.
  • T.Blackeye. kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim @T.Blackeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.