Şimdi Ara

XPERIA Z için monxDIFIED ★ ULTIMATEZ ★ Z1 ROM v3.0 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
6
Favori
23.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En üstte ne yazıyor 4.2.2. 423 bazlıdır diyor ordaki 244 türk romu sonradan çıkıp eklenen room.bende honami romu kullanıyorum pc.ye bagladıgımda 244 güncellemesi var diyor güncellersem bu room 423 bazlı oldugu için çöker.daha dikkatli oku.aynı sayfadaki 423 romumu flaştool ile yükle toolkit 17 ile rootla daha sonra dual recowery kur ve honamix romunu sd karta at ve recoweryden flaşla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler. Stock aosp web browserde flash videolar acılmıyor bı rom da.
    Siz de acılıyor mu?

• hocam sormadan
    monxDIFIED-SeXZ-422-423 LIGHT theme | DOWNLOAD
    modunu kurdum recovryden ses yukseltmeyı kurdum o sorunsuz bunu kurdum malesef com.android.phone durduruldu flan dıyo durmadan nasıl kaldırabılırım ??

XPERIA Z için monxDIFIED ★ ULTIMATEZ ★ Z1 ROM v3.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihbyk -- 2 Eylül 2013; 22:59:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihbyk

hocam sormadan
    monxDIFIED-SeXZ-422-423 LIGHT theme | DOWNLOAD
    modunu kurdum recovryden ses yukseltmeyı kurdum o sorunsuz bunu kurdum malesef com.android.phone durduruldu flan dıyo durmadan nasıl kaldırabılırım ??

2 ayrı romu birbirine karıştırmışsın tabii ki olmaz. Yedekten geri dön. Buradaki rom ile diğer Monx romu karıştırmayın.

Bu arada Monx bir kaç gün içinde Honami'ye kavuşacağını söylüyor bize de yeni honami romu beklemek kalıyor. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 3 Eylül 2013; 23:30:48 >
  • Monx yepyeni bir honami romu hazırlayacağım demiş sanırım Z1 den portlayacak hemen.

"I will start working on full honami rom called Honam1Z later tonight. Stay tuned."
  • Bu roma geçicem ama tamamen en iyi versiyonunu bekliyorum kamerası falan tam olanı

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcaners
    Bu roma geçicem ama tamamen en iyi versiyonunu bekliyorum kamerası falan tam olanı

Kamerası hiç bir zaman tam olmayabilir. Romun özelliği sadece kamerası değil ki zaten :)

Ben kamerasını normal Z stock kameraya çevirdim ama bu roma devam ediyorum.
  • Hocam mobil veri ile hiç bişi yapamıuorum sadece internette dolanıyım facede kimse acık.gorunmuyo whatsapp Instagramda fotoğraf flan hiç bişi çalışmıyo sorun bende mi yoksa Sizde de varmı ve sorunu.nasıl düzeldilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: salihbyk

Hocam mobil veri ile hiç bişi yapamıuorum sadece internette dolanıyım facede kimse acık.gorunmuyo whatsapp Instagramda fotoğraf flan hiç bişi çalışmıyo sorun bende mi yoksa Sizde de varmı ve sorunu.nasıl düzeldilirim

Bu Rom'da sorun yok ben kullanıyorum aylardır.
  • Yakında yeni sürüm geliyor gözüküyor monx vip üyelere test amaçlı vermeye başlamış.yeni roomu yakında serbest bırakır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Yakında yeni sürüm geliyor gözüküyor monx vip üyelere test amaçlı vermeye başlamış.yeni roomu yakında serbest bırakır.

Evet bi kaç güne çıkarsa da baksak merak ettim :)

Yeni Z1 kamera yazılımı da olacakmış hatta yayınlamış başka bir developer ona bakıcam.

Burada yeni Z1 cam.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2437314

Galiba yine sahne seçimi yok neden yok anlamadım sahne seçimi olmadan bir işe yaramıyor bence kamera yazılımı çünkü düşük ışıkta en iyi sahne seçiminden ayarlayarak foto çekiliyordu. Şu anki rom da da bu yüzden stock kamerayı kullanıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 9 Eylül 2013; 19:11:20 >

• aresmar kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum devamlı takipteyim.öbür bölümde z1 app linkini bende paylaştım şimdilik biraz problemli gözüküyor gibi.
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2437314
    Yeni versiyonu çıkmış yükliycektim cache silme bölümüne takıldım aresmar cache silmeyin diyordu
  • == Installation ==
    - Flash via in recovery
    - Wipe Cache & Dalvik Cache
    - Go to settings => apps => all apps
    - Stop Camera and Camera Common and wipe data of these 2 apps
    - All done!

Burda wipe cache ve dalvik cache diyor tam bilemeyecegim aresmarın bilgisi daha fazla birde onun fikrini almak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

== Installation ==
    - Flash via in recovery
    - Wipe Cache & Dalvik Cache
    - Go to settings => apps => all apps
    - Stop Camera and Camera Common and wipe data of these 2 apps
    - All done!

Burda wipe cache ve dalvik cache diyor tam bilemeyecegim aresmarın bilgisi daha fazla birde onun fikrini almak lazım

Cache silmeyin dalvik cache'i silin sadece. Dual recoverydeki cache silme problemi giderildi mi emin değilim.

Konuyla ilgili XDA da NUT a sordum Dual Recovery konusunda cevabı bekliyelim görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 11 Eylül 2013; 16:28:31 >
  • Monx, yeni honami romu haftaya yayınlayacakmış ben tatilde olacağım artık deneyip bana değişiklikleri burdan bildirirsiniz değil mi ;)

Şu an bir RILJ wakelock problemi var diyor herkeste olmasa da onu çözerse baya bir temiz sürüm olmaya aday gibi.

Eskisiyle ne farkı olacak merak içindeyim.
  • cavit abi bu arada bir sorunum var sbh-20 buluetoth kulauklık kullanıyorumda müzik dinlemede sıkıntı yok bugün ilk kez konuşmayı denedim honamiyi yükledikten sonra ses gelmiyor stock romda konuşabiliyodum ama bunda ne çalma nede başka bir ses gelmiyor seçenekler dede blutoth aktif seçili sende aynı sıkıntı varmıdır
  • omrtnckl kullanıcısına yanıt
    Ben normal kullanıyorum problem yok. geogle marketten sbh 20 nin yan uygulamaları olması lazım onları yükledinmi sbh 50.nin ben yan uygulamalarını yükledim ve aktif ettim.

edit:markette sbh20 uygulama bulamadım sadece sbh50 var
  • Abi peki neden olabilir normal yazılımda konusuyodum homanide muzikte sıkıntı yok sadece konusmada

• Kulaklıgın menüsünden konuşmayı seçip denermisin

Çift ahizeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 13 Eylül 2013; 22:00:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.