Şimdi Ara

XPERIA Z için monxDIFIED ★ ULTIMATEZ ★ Z1 ROM v3.0 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
6
Favori
23.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende menü bu şekilde gerçi müzik çalarken çagrı geldiginde uyarıyor ve ekranında arayanı görüp cevaplıyorum.menüde bir degişiklik yapmıyorum.
    bendeki problemde telefonla eşleştirdigimde bazen müzikleri görmüyor biraz bekliyorum öyle görüyor ekranda tarama işareti çıkıyor.bunu her zaman yapmıyor stock roomda bu problem bendede olmuyor.ben prexaudio v21 den şüpheleniyorum birazda xda.da böyle problemden bahsediyorlardı

XPERIA Z için monxDIFIED ★ ULTIMATEZ ★ Z1 ROM v3.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 13 Eylül 2013; 22:18:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abi resim koyamadımda sbh-20 bendeki ekran menü falan yok siyah kara kutu belkide purexten kaynaklı olabilir dediğin gibi
  • yenı versıyon cıktımı hocam ??
  • Yeni versiyonu bu hafta içinde yayılayacagını yazmış monx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Yeni versiyonu bu hafta içinde yayılayacagını yazmış monx

yayınlasın artık 244 olanını da yükleyelim ya
  • goo im manager e girdim flash rom a girdim orada .ota uzantılı dosya vardı altta

wipe data cache
    recovery
    wipe (factory reset)
    gibi şıklar vardı bunların hangilerini seçmem gerek yada seçmemem gerek nasıl yacpcam
  • daha gelmedımı guncelleme yahu =( mıllet ıos 7 yı alınca gıcık oldum .d
  • Bi kaç bug çıktı ondan gecikti sanırım, bağış yapanlar deniyor zaten eğer erken denemek isterseniz bağış yapabilirsiniz.

Ekrana çift tıklayarak uyandırma özelliği de koyacak sanırım.
  • bağış dediğin ne kadardan başlıyo abi rakam :D
  • Bu tip şeylerde pek bi alt rakam verilmez adı üstünde gönlünden ne koparsa artık. :)
  • daha cıkmadımı aresmar hocam hala beklıyoruz =(
  • Bağış yapanlar deniyor sadece linkini vermedi forumda hala.

Bakın burada konu:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2351803

Gördüğünüz gibi:

[02-00] 4.2.2 | W.I.P
    [01-03] 4.2.2 | DOWNLOAD

2.0 için WIP demiş yani yapım aşamasında.

Sizde bakabilirsiniz yani ;)
  • Verdigi tarihte **/09 demiş bu gün eylül son gün bakalım bu gün verecekmi son mesajdada biri türkçe yorum yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Verdigi tarihte **/09 demiş bu gün eylül son gün bakalım bu gün verecekmi son mesajdada biri türkçe yorum yapmış

Sinirleniyorum bende bu Monx'a yavaş yavaş.
  • arkadaslar ben romu yukledım her sey cok guzel
    yapamadıgım tek sey su kamera modu romu flasladıgım gibi (TWRP) ile kameramod dosyasını sd karttan secip yukledım ama degısen bırsey yok
    bunun yapılısı farklı mı
    xda da bıseyler yazmıslar ses +kapatma tusuna bas 3 kere tıtret flan anlamadım yapan varmı yardımcı olurmusunuz
  • hotuu H kullanıcısına yanıt
    Honami Romdaki "honami kamerası" yerine orjinal kamerayı kullanmak için:

recoveryden yüklenebilir zip dosyası:

http://www.mediafire.co...ve_Honami_Camera_XZ.zip

Bunu flashladıktan sonra "Zorla durduruldu" hatalarını yok etmek için:

ayarlar->uygulamalar->tümü -> "Camera, Camera common, Camera extension, Cameras, Picture effect, Unlimited burst" uygulamalarının verilerini temizleyin. (türkçe isimlerine bakamadım kusura bakmayın) :P

Bunları yaparsanız düzelir biz de stock room kamera uygulamasına bu şekilde geçtik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 30 Eylül 2013; 12:58:21 >

• cevap icin tesekkur ediyorum ben stock kamerayı kullanıyorum onda sıkıntı yok honamının kamera modunu yuklemeye calıstım olmadı.
    bu modu yuklemenın farklı bı seklımı mı var demek ıstedım
    eskıden ne guzeldi İFS/SETTİNG/CAMERA degiştir gitsin :)
  • Eylülde geçti monx cebini doldurmaya çalışıyor herhalde.yine tık yok
  • bende yüklüyorum bakıyım nasılmış hanomi rom. yükledim hoşuma gitmedi bir duvar kağıtlarını sevdim 1 2 tema değiştirdim duvar kağıdı değişiyor ekran klidi kağıdı öncekinde kalıyor biraz sonra oda normala dönüyor ama ben sevmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslan Mustafa -- 2 Ekim 2013; 14:02:01 >
  • Monx. X.Z desteğe devam edilmektedir ve bizi izlemeye devam edin diyor yakında yeni roomu yayınlayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 3 Ekim 2013; 15:28:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.