Şimdi Ara

xperia z bekleneni vermicek (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
3
Favori
7.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Arkadaş ne sony imiş ya bir model çıkar doğru düzgün de Türkiye'ye getir.
    Ya hiç getirmez yada zamanında getirmez. S4 bunun üstüne gelir satılır biter gibi geliyor bana.
    Hala yok hala yok.
    İnat almayacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 1 Nisan 2013; 15:39:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

Çoktan veremedi bile bekleneni.
    Arkadaş ne sony imiş ya bir model çıkar doğru düzgün de Türkiye'ye getir.
    Ya hiç getirmez yada zamanında getirmez. S4 bunun üstüne gelir satılır biter gibi geliyor bana.
    Hala yok hala yok.
    İnat almayacam.

Biraz araştırın be hocam. 5-8 Nisan'da satışta olacak Xperia Z. En geç 1 hafta sonra elinizde şuanda dünyanın en iyi akıllı telefonu Xperia Z olabilir.
  • Arkadaşlar ben de S4 ve Xperia Z arasında gidip gelmekteyim . Bu iki model fiyatlarının hakkını verdiklerini düşünmüyorum . S4 de güzel olan bir özellik xperia z de bulunan güzel bir özellik ise S4 de bulunmuyor. Biliyorum bu sektör böyle illaki modeller arası farklılıklar olacak her neyse . Benim merak ettiğim bir konu var .

Samsung galaxy S4 13mp kameraya sahip Xperia Z ise 13.1 arada hiç fark olmaması lazım fakat S4 daha güzel canlı ve renkli çekiyor halbuki ikisinde de 16 milyon renk var . Neden böyle bir fark var ? Lenslerden kaynaklanan bir durum mu ? LED ekrana sahip olmasına rağmen xperia z nin daha canlı görüntü vermesi gerekiyor . Güncellemeler ile bu sorunlar özellikle siyah renkte parlaklık konusunda düzelteceklerini söylemişler xperia z yi . Bir güncelleme ile düzeltilecek bir problem mi ki bu ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.