Şimdi Ara

Xperia Z Android Lollipop 5.0x AOSP Rom Yükleme Rehberi (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
7
Favori
29.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilaluzun61

evet başta root attım sonra bootloader açtım sonra yükledim rom. romun sonuna kadar sıkıntısız oldu ama fastboot reboot 'tan sonra telefon reset attı ve sabit hep o dönen noktaların olduğu ekran kaldı

Şuan telefonunda hangi Android Sürümü yüklü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    başlamadan önce 5.0 vardı sony'nin orijinal. şimdi de bunu yüklemeye çalıştım ama telefon hçi açılmadığından ne yüklü ne değil gözükmüyo
  • quote:

başlamadan önce 5.0 vardı sony'nin orijinal. şimdi de bunu yüklemeye çalıştım ama telefon hçi açılmadığından ne yüklü ne değil gözükmüyo

Dostum bu büyük ihtimalle Geliştirici tarafından desteğini yitirdi bu rom. Xda da tonlarca rom var tavsiyem onları yüklemen

http://forum.xda-developers.com/xperia-z/orig-development

http://forum.xda-developers.com/xperia-z/development

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hârimi -- 27 Eylül 2015; 14:54:50 >

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah ilginden dolayı çok sağolasın öyle deneyeyim
  • quote:

Eyvallah ilginden dolayı çok sağolasın öyle deneyeyim

Eyvallah karedeşim kolay gelsin
  • Arkadaşlar şimdi bu xperia z yi 799 tl ye buldum sony türkiye garantili bu fiyata alınır mı birde son sürümü 5.1.1 mi 6 yı alırmı sizce teşekkürler.
  • mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz fiyat sıfır fiyat ise gayet normal. Yalnız, eğer imkanınıniz varsa Z2 alın. Son sürüm 5.1.1, Marshmallow çok büyük ihtimalle gelmeyecek.

• Cevabınız için teşekkür ederim evet ürün sıfırhttp://www.nt.com.tr/so...ah-c6603#tab_reviewform

biraz araştırınca gayet f/p cihazı s4 ün bile 900 tl olduğunu görünce bu fiyat gayet matıklı ancak malum 640 sayfalık topiğin tamamını inceleyemedim bu xperia z nin herhangi bir kronik sorunu varmıdır?
  • mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    Link kırık...

Bir takım sorunları var ama bu size denk gelir mi şans işi. Ben iki buçuk yıldır sorunsuz kullanıyorum... Kamerada siyah nokta, ahize sesi kesilmesi gibi kronik sorunları var ama binde bir oranında. Genel itibariyle gayet akıcı ve klas bir telefon....

• Harimi hocam Xperia Z'de Existenz 3.1.0 yüklü buna uygun çift dokunuş kerneli var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesh

Harimi hocam Xperia Z'de Existenz 3.1.0 yüklü buna uygun çift dokunuş kerneli var mı?

Şuradaki romdan bahsediyorsan eğer şuan için tek kernel var Zombie Kernel. Buradan Yuga:Latest Build: Zombie-b23'ü indir ve recoverden direkt flashla dostum. Ardından Marketten "Kernel Adiutor" uygulamasını indir Wake Kontrollerinden aktif et ve hemen üstündeki açılışta uygulayı aktif et tamamadır dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hârimi -- 24 Ocak 2016; 23:08:38 >

• Oldu, device control ile de oluyor.
  • Evet...
  • Hocam Xperia Z'ye bu konuya benzer Marshmallow yükleyebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesh

Hocam Xperia Z'ye bu konuya benzer Marshmallow yükleyebilir miyiz?

Bunun gibi yol gösterici, sorunları çözmede yardımcı bir forumdan mı bahsediyorsun kardeşim?
  • Evet bu Lollipop gibi aosp marshmallow!

• üstad selam birşey sorucam telefonumdaki şarj soketi bozulmuştu üşengeçliktende yaptırmadım vs baya bi süredir telefonla hiç uğraşmadım açıkçası bu son lolipop u flashlayıp telefonu kendine getirmek istiyorum+ ekran ikonları 4.4.2 de ufaltabiliyoduk falan senden ricam güncel olan clikseroom tarzı önerebilceğn bişi varmıdır bide lolipopu flasllarken değişen bişi varmıdır programlar falan bir rehberin falan varsa onu gönderebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrtnckl

üstad selam birşey sorucam telefonumdaki şarj soketi bozulmuştu üşengeçliktende yaptırmadım vs baya bi süredir telefonla hiç uğraşmadım açıkçası bu son lolipop u flashlayıp telefonu kendine getirmek istiyorum+ ekran ikonları 4.4.2 de ufaltabiliyoduk falan senden ricam güncel olan clikseroom tarzı önerebilceğn bişi varmıdır bide lolipopu flasllarken değişen bişi varmıdır programlar falan bir rehberin falan varsa onu gönderebilirmisin

Aleyküm selam kardeşim.
    Dostum ben şuan vereceğim linkteki romu kullanıyorum.
    http://forum.xda-developers.com/xperia-z/development/z-xrom-21-06-2016-t3403073

Şuan rehber olarak hazırladığım bir güncel bir forumum yok ama yönergeler aynı. Verdiğim linkteki romu, cache, dalvik cache, data ve systemi wipe yap ve romu flashla. Telefon açılınca Xpossed modülleri ile istediğin gibi ikon vs özelleştirebilirsin.

• Valla sağolasın sayende şu telefondan sıkılmadan yıllardır kullanıyorum ne zaman telefon sıkmaya başlasa sayende yeni bişi öğrenip güncelliyorum telefon yeni gibi oluyor

Son olarak kingo root hala çalışıyo demi ordan rootluyorım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omrtnckl -- 25 Haziran 2016; 22:28:14 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.