Şimdi Ara

Xperia Z Android Lollipop 5.0x AOSP Rom Yükleme Rehberi (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
781
Cevap
7
Favori
29.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: odesh

Evet gönül isterki 2500'e Z3+ almak :) bu arada Z5 ve Z5c sonunda sızdı, parmak okuyucu power tuşuna entegre edilmiş.
     Xperia Z  Android Lollipop 5.0x AOSP Rom Yükleme Rehberi

Evet dostum yakın takibimde. İnşallah sensör sorunsuz çalışır.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önerinizle sistemi zorlayarak z3 e geçtim sağolun.

• quote:

Önerinizle sistemi zorlayarak z3 e geçtim sağolun.

Kardeşim z3 ile nasıl gidiyor. İnşallah önerimiz seni pişman etmemiştir...

• xperia z kablolu selfie çubuğunu tanıtamadım nasıl yapıyoruz arkadaşlar bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enfornog

xperia z kablolu selfie çubuğunu tanıtamadım nasıl yapıyoruz arkadaşlar bilen var mı?

Hiç kullanmadım dostum o yüzden net cevap veremeyeceğim. Ama vereceğim linkteki arkadaşlara ssorabilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=72250365

• Hocam birkaç ironik hata dışında cihaz iyi, arada sırada üst hoparlörde cızırtı oluyor(sony stock müziklerinin hiç birisinde olmadı, korsan müzikten olabilir.) bir de kamerada tek bir rengin ağır bastığı fotoğraflarda flashsız çekimlerde iso odağı pembeleştiriyor. Normal kullanımda ve gün ışığında bunu görmeniz imkansız, yani sorun olmuyor açıkcası.
  • quote:

Hocam birkaç ironik hata dışında cihaz iyi, arada sırada üst hoparlörde cızırtı oluyor(sony stock müziklerinin hiç birisinde olmadı, korsan müzikten olabilir.) bir de kamerada tek bir rengin ağır bastığı fotoğraflarda flashsız çekimlerde iso odağı pembeleştiriyor. Normal kullanımda ve gün ışığında bunu görmeniz imkansız, yani sorun olmuyor açıkcası.

İllaki ufak tefek sorunları olacaktır. Yalnız benim merak ettiğim sıcaklık ve özellikle de batarya performansı....

• Sıcaklıklık ve batarya Z'ye göre çok çok iyi. 2 gün pil ömrü gerçekten dedikleri gibi, tabi abartılı kullanılmazsa.

• 5.0.2 (14.5.A.0.270) sürümüne geçeli 4 gün oldu. dünden beri bildirim çubuğunu çekince kısayollar çalışmıyor ya da 10. kez bastığımda çalışıyor. mobil veri ise 100 kez bassam da çalışmıyor. sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfozdmr

5.0.2 (14.5.A.0.270) sürümüne geçeli 4 gün oldu. dünden beri bildirim çubuğunu çekince kısayollar çalışmıyor ya da 10. kez bastığımda çalışıyor. mobil veri ise 100 kez bassam da çalışmıyor. sebebi ne olabilir?

Geçişi ne ile yaptınız. Yani flashtol mu, ota mi yoksa pc companiondan mı yaptınız? Geçiş yaparken temiz bir kurulum yaptınız mı? Şunu dener misiniz

Power ve ses açma tuşuna aynı anda basın, ilk önce 1 kere titreyecek elinizi bırakmayın sonra arka arkaya 3 kere titreyecek ve telefon kapanacak. Ardından 30 saniye kadar bekleyip telefonu açın

• quote:

Sıcaklıklık ve batarya Z'ye göre çok çok iyi. 2 gün pil ömrü gerçekten dedikleri gibi, tabi abartılı kullanılmazsa.

Anladım kardeşim. Hayırlı olsun tekrardan

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    sağolun. sony companion ile yaptım. telefonu yeniden başlatınca düzeldi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfozdmr

sağolun. sony companion ile yaptım. telefonu yeniden başlatınca düzeldi :D

• Sony Z lollipop 5.1 versiyonunu yükleyen varmı? Varsa performans, ısınma, pil durumlarını paylaşabilirmi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: okoca

Sony Z lollipop 5.1 versiyonunu yükleyen varmı? Varsa performans, ısınma, pil durumlarını paylaşabilirmi....

Gayet stabil çalışmakta.Isınma pil tüketimi diğer seriler ile aynı hemen hemen
  • yükledim bittikten sonra xperia yazısından sonra 4 tane renkli nokta ekranda dönmeye başladı ama daha ötesine gitmedi. neden olabilir acaba? recover sayfası bir türlü açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilaluzun61 -- 27 Eylül 2015; 3:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilaluzun61

yükledim bittikten sonra xperia yazısından sonra 4 tane renkli nokta ekranda dönmeye başladı ama daha ötesine gitmedi. neden olabilir acaba? recover sayfası bir türlü açılmıyor.

Eksik bişeyler yüklemişsindir distum.. Ya da eksik bişeyler yapmışsındır. Telefon açılmıyor ise, flashtolla sıfırdan bir rom flashlayın açılır.

3 kere attım romu 3ünde de aynısı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilaluzun61

3 kere attım romu 3ünde de aynısı oldu.

Bootloader açık mı

evet başta root attım sonra bootloader açtım sonra yükledim rom. romun sonuna kadar sıkıntısız oldu ama fastboot reboot 'tan sonra telefon reset attı ve sabit hep o dönen noktaların olduğu ekran kaldı
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.