Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.963
Cevap
26
Favori
206.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu problem pie güncellemesinden önce yoktu sanki.
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Vardı hocam. Benim 128k'lık kartım bozulduğunda oreo yüklüydü! Yeni aldığım kart 64k'lıktı. Taktım, VoLTE yok!...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kanun.ist K kullanıcısına yanıt
    Turkcell de konu hakkında bir şey bilmiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen öyle üstad! Maalesef. 😊

• İlk Sony televizyonum. Hala çalışıyor. Sanırım 2000 senesiydi

Herkeze hayırlı huzurlu, bereketli seneler

• Değerli arkadaşlar! VoLTE aktif olsun diye 128k simkart almıştım. Ama simkartı aktif edene kadar akla karayı seçtim. Neyse ki bugün aktif oldu lakin cihazımda çalışmadı. Turkcell'e sorduğumdaysa "Cihazı görmüyor" gibi birşey söylediler. Akabinde 128k'lık kartı başka bir cihazda denedim(Sony değil), sorunsuz bir şekilde çalıştı. Bu arada xz premium cihazımda 128k'yı taktıktan sonra otomatik olarak Ağ optimizesi yapılmıştı. 128k'nın optimizesiyle 64k'lık başka bir turkcell(bana ait olmayan) hat taktım, VoLTE oldu. Tabii 64k'nin ağ optimizesi olduktan sonra VoLTE tekrar gitti. 128k'lık kartımı tekrar takıp, ağ ayarlarını yapmaya çalıştım. Hiçbir sonuca ulaşamadım ve en sonunda 128k'lık kart takılı halde cihazıma format attım. Sonuç : Sony xz premium cihazım Turkcell 128k simkart çalıştırmıyor. Acaba 128 simkart kullanıp sorun yaşamayan var mı aranızda?

kardeş bende ttkom 128 kart taklı.
    volte çalışıyor. şimdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım.çok ilginç olan sadece türkcell de sorun var gibi görünüyor.
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Evet! Bana da öyle geldi. Şimdi tekrar 128k turkcell hat deneyeceğim.

kardeş hiç başka bir xzp cihazında denediniz mi?
    Cihazda sorun olduğu kesin. Hat ile alakası yok, benim 64lük hattım başka cihazda volte çalıştırıyor. Başka hatlar da kafasına göre cihazda çalışıyor işte. Sony güncellemeden sonra bozdu volteyi.
  • Yalnız bendeki VoLTE sorunu güncelleme öncesi başlamıştı. 😊 Ve o zamanlar 128k kullanıyordum. 2. 128k'yı denedikten sonra belli olacak.

Bende hiçbir şekilde volte sorunu yoktu. Telefonu çıkar çıkmaz aldım, turkcell resmi volte desteği yokken bile volte bende vardı. Ne olduysa güncelleme sonrası oldu.
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Yakınımda olsa deneyeceğim ama maalesef deneme şansım olmadı.

Valla dediğim gibi üstad. Ben de senin gibi sorunsuz kullanıyordum. Simkart(128k) arızalandı, yeni simkart(64k) aldım, VoLTE gitti. Güncelleme filan gelmemişti daha. Oreo yüklü aynı zamanda. Ki o zamanlar senin de dediğin gibi Turkcell desteklemediği halde kullanıyordum. Yeni aldığım 128k'yla uyuşmadı(Turkcell'in tabiri). 2. bir 128k alıp deneyeceğim. Eğer onda da aynı sorun olursa, sorun kesinlikle yazılımsal demektir.(Bana göre tabii)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanun.ist -- 4 Ocak 2019; 14:4:22 >
    Ben kesinlikle yazılımda sorun olduğunu düşünüyorum.

Apn ayarı felan olsa bari onla gelse.

• Selam arkadaşlar şu an hala xz premium alınabilirmi,en son android sürümünü aldımı ve almamam için büyük bir sorunu varmı,sıfır almayı düşünüyorum

• achir69 A kullanıcısına yanıt
    Android P güncellemesi alan ilk cihazlardan hocam sizin beklentileriniz neler?

• Arkadaşlar önceden wifi tarafında gelişmiş seçenek mi ne vardı, orda wps ile bağlantı yapılıyordu. Şimdi wps bağlantısı nerden yapılıyor ben bulamadım da?

• Slm arkadaşlar xz1im var premiume geçmek istiyorum

Özellikle şarzı ve krom rengini çok beğendiğim için bi de ekranı daha büyük 4k ve şık bi telefon..

Şarz konusunda nasıl iyi diye biliyorum..

Ben xz1i 9a güncelledikten sonra şarzını hiç beğenmedim

Değer mi premiuma geçmeye

• 47.2.A.4.45 numaralı sürüm XZ1 ve XZ Premium kullanıcılarına hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.