Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.962
Cevap
26
Favori
206.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önce uçak moduna alın telefobu sonra wifiyi açın VOWIFI simgesi üstte belirir. Belirmesi lazım. Sizde ne yaptınızda Mobil Ağda çağrı diye biley yazoyor merak ettim.

Bende öyle bir şey dahi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygisiz -- 23 Aralık 2018; 13:32:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaygisiz K kullanıcısına yanıt
    İşte yaptığım birşey yok standart ayarlar volte var ama simge gelmiyor anlamış değilim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Siz bir benim dediğimi yapın. VOWIFI gelecek mi onu merak ettim VOLTE den bahsetmiyorum Wifi üstğnden sesten bahsediyorum

• kaygisiz K kullanıcısına yanıt
    Yaptım lakin gelen giden herhangi bir simge olmadı

• vowifi gelmez. modem dosyasının değiştirilmesi lazım. birde ayarlarda vowifi seçeneğinin aktif edilmesi lazım
    root olmadan vowifi çalıştıramazsınız. yada sony güncellemeyle vowifi modem ve ayar seçeneğini aktif etmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

vowifi gelmez. modem dosyasının değiştirilmesi lazım. birde ayarlarda vowifi seçeneğinin aktif edilmesi lazım
    root olmadan vowifi çalıştıramazsınız. yada sony güncellemeyle vowifi modem ve ayar seçeneğini aktif etmesi lazım.
    XZ1 de vowifi çalışıyor bir aşt model olan xz premiumda çalışmıyor ne tuaf iş

• quote:

Orijinalden alıntı: kaygisiz

XZ1 de vowifi çalışıyor bir aşt model olan xz premiumda çalışmıyor ne tuaf iş

Alıntıları Göster
    kimse üstüne durmadığı için böyle yoksa bir güncellemeye bakıyor iş belki ilerde gelebilir ama pek ihtimal vermiyorum
    yoksa vodafone ve turkcell için vowifi desteği xz1 de olduğu gibi xzp nin yazılımında da var. sadece kapalı diyebiliriz.
  • Sonynin cidden garip işleri var.
    Xz premium 2de olup da bize sonradan gelen 1080p ağır çekim özelliğinin geldiğini unutmayın. Sony tuhaf işte..
  • Telim kvk dan geldi bu sefer ekranı değiştirmişler. Lanet olsun ön kamera bazen calısıyor bazen calışmıyor. 3. Sony telefonum. Her seferinde almayacağım diyorum ama bu kez son kararım bir daha mı düşman başına

• hidod H kullanıcısına yanıt
    Yazılım onarımı yapın hocam.
  • hidod H kullanıcısına yanıt
    Arka kasa değişmiş mi hocam? Birde neden kvk?

• smsmart kullanıcısına yanıt
    artık telesevice sony markalı telefonlara bakmayacak hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

artık telesevice sony markalı telefonlara bakmayacak hocam.
    Hocam kim bakacak peki?
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    kvk hocam
  • Arkadaşlar volte sorununda ilk defa kendi hattımı başka cihazda denedim ve çalıştığını gördüm.
    Ama onun hattı kendi telefonumda deneyemedim çünkü hattı el ile kestiğinden benim telefonun sim tepsisine girmedi.
    Telefona sıfırlama yapacam bakalım nolcak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Hattın turkcell'se bekle hocam. 128k'lık simkart aldım. Aktif olmasını bekliyorum. Eğer çözüm 128k ise (ki %99 çözüm) bende belli olacak. İstersen pazartesiye kadar bekle. 😊

• kanun.ist K kullanıcısına yanıt
    128lik kartın ücreti yok muydu ki?
    Ayrıca önceki kartla çalışıyordu şimdi çalışmaması saçma, telefonda sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 29 Aralık 2018; 20:59:13 >
    Tabii ki ücreti var. Benim arızalanan simkartım (Aynı zamanda VoLTE'nin çalıştığı kart) 128k'ydı. Sorun yüksek ihtimal bu. 😊

• kanun.ist K kullanıcısına yanıt
    Bakın ben diyorum ki kartım başka telefonda volte açıyor ama benim telefonda volte açılmıyor.

Bu telefonda sorun olduğunu gösterir.

Şöyle bir şey yapacam, volte destekli başka kart bulursam onu telefonuma takıp format atacam. O şekilde belki uyumlu modemi yüklemiş olur ve benim kartı taktığım zaman volte çalışır belki.

Üstad! Benimki de aynı durumdu. Kartımı başka telefona takıyorum çalışıyordu. Hatta Vodafone hat taktım telefonuma, çatır çatır VoLTE çalıştı. Hatta ve hatta iyice emin olmak için başka bir turkcell hattı telefonuma taktım, VoLTE çalışmadı. Çalışmayan turkcell hatların ikisi de başka telde çalışıyordu. Hatta kendi telefonumda çalışmayan bu iki hat da 64k'ydı.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.