Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
3.867
Cevap
42
Favori
182.835
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    318 Mesaj

Yakınımda olsa deneyeceğim ama maalesef deneme şansım olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    se_runtome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    318 Mesaj

Valla dediğim gibi üstad. Ben de senin gibi sorunsuz kullanıyordum. Simkart(128k) arızalandı, yeni simkart(64k) aldım, VoLTE gitti. Güncelleme filan gelmemişti daha. Oreo yüklü aynı zamanda. Ki o zamanlar senin de dediğin gibi Turkcell desteklemediği halde kullanıyordum. Yeni aldığım 128k'yla uyuşmadı(Turkcell'in tabiri). 2. bir 128k alıp deneyeceğim. Eğer onda da aynı sorun olursa, sorun kesinlikle yazılımsal demektir.(Bana göre tabii)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanun.ist -- 4 Ocak 2019; 14:4:22 >
    |
    |
    pcwolf28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5450 Mesaj

Ben kesinlikle yazılımda sorun olduğunu düşünüyorum.

Apn ayarı felan olsa bari onla gelse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kanun.ist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Prime Z270-A - İntel İ7 7700K 5.3 Ghz - Zotac GTX 1070 AMP EXTREME - Corsair CMK16GX4M2B3000C15B 16GB - Samsung 850 Evo 500 - Toshiba P300 2TB - Corsair H150i Pro- Thermaltake V71 TG - ASUS PCE AC68 - Evga 750GQ - Logitech G602 - Acer Predator XXB71HUABMIPRZ- Corsair MP510 480 GB
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Selam arkadaşlar şu an hala xz premium alınabilirmi,en son android sürümünü aldımı ve almamam için büyük bir sorunu varmı,sıfır almayı düşünüyorum

Android P güncellemesi alan ilk cihazlardan hocam sizin beklentileriniz neler?

|
    |
    achir69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5450 Mesaj
    Arkadaşlar önceden wifi tarafında gelişmiş seçenek mi ne vardı, orda wps ile bağlantı yapılıyordu. Şimdi wps bağlantısı nerden yapılıyor ben bulamadım da?

|
    |
    Asus Prime Z270-A - İntel İ7 7700K 5.3 Ghz - Zotac GTX 1070 AMP EXTREME - Corsair CMK16GX4M2B3000C15B 16GB - Samsung 850 Evo 500 - Toshiba P300 2TB - Corsair H150i Pro- Thermaltake V71 TG - ASUS PCE AC68 - Evga 750GQ - Logitech G602 - Acer Predator XXB71HUABMIPRZ- Corsair MP510 480 GB
  • Yüzbaşı
    475 Mesaj
    Slm arkadaşlar xz1im var premiume geçmek istiyorum

Özellikle şarzı ve krom rengini çok beğendiğim için bi de ekranı daha büyük 4k ve şık bi telefon..

Şarz konusunda nasıl iyi diye biliyorum..

Ben xz1i 9a güncelledikten sonra şarzını hiç beğenmedim

Değer mi premiuma geçmeye

|
    |
  • Yarbay
    5450 Mesaj

Ne zaman geldi bu güncelleme?
    Adamlar wo wifi var diye yazıyor ama onu da operatöre paslıyor.
    Kendi hattımı samsung ve iphone taktığımda wo wifi aramasını görüyordum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 8 Ocak 2019; 22:2:13 >
    |
    |
    ouzqan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5005 Mesaj

bu güncelleme bugün xz1 için dağıtıldı. XZ premium a da 1-2 gün içinde gelir.
    vowifi ve volte ise operatör ve cihaz kaynaklı bir sorundur. Cihazının vowifi ve volte açık rom yüklü olması ve operatörünüz sizin cihazı destekleyen cihazlar arasına alması lazım ki aktif olsun.
    |
    |
    pcwolf28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5450 Mesaj

Anladım sağolun.

|
    |
    ouzqan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3440 Mesaj
    Sony gerçekten kalite. Birkaç gün önce Zenfone 5Z aldım, ki snapdragon 845li 6gb ramli bir telefondur, ses ve ekran kalitesi olsun, hızı olsun sonynin gerisinde. Xz premium gerçekten müthiş optimize edilmiş bir telefon. Bir senedir kullanıyorum ve onlarca uygulama yüklü ama ne bir kere kasma oldu ne de takılma. Yaşadığım tek sorun bluetooth bağlantısı biraz problemli. Bluetooth kulaklık kullanıyorum, her gün aynı güzergahı kullanırım işe gidip gelirken ve bir noktada hep parazit oluyor sony ile kullanırken. Bu sorun asusta olmuyor mesela. Wifi ve bluetooth bağlantısı biraz zayıf kalıyor. Tasarımı ve bahsettiğim problemleri düzeltirlerse androidin en iyi markası olurlar. Tabi bi de samsung gibi göz boyamaları lazım.

|
    |

• Yarbay
    4108 Mesaj

Mutluyuz çok şükür. Bir de bu sene şu yeni modeller gelirse daha mutlu olacağız. Cihaz on numara 5 yıldız devam. Bugüne kadar kullandığım en güzel xperia.

|
    |
    smsmart kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba premiumdaşlarım🙋‍🙋

Sizi dinlendirebilecek 4K bir video hazırladım buyrun:

https://www.instagram.com/p/BsnW4hEjlUO/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1fton2xd529gg

|
    |

Yok hocam arka kasa değişmedi. Artık teleservise bakmayacak. Sony TR den çekilme kararı aldığı için şu an sadece kvk bakıyor

|
    |

Kameralar bazen çalısıyor bazen çalışmıyor. Restart yapınca çalısıyor. Heleki ön kamera hiç çalışmıyor. Mobil uygulama da kamera kullandığım zaman kullanamıyorum. Güncellemeyi bekliyorum bakalım. İnşallah yazılıösaldır

|
    |
    Değerli dostlar! İçinizde Turkcell 64k simkart kullanıp VoLTE sorunu yaşayan var mı?

• Çavuş
    62 Mesaj

Ben tt dan yeni geçtim turkcell e telefonum xz1. Tt da volte kullanyordum fakat şimdi volte aktif değil. Turkcell 64k sim kartım var.
    |
    |
    kanun.ist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah! 😊

|
    |
    Mcirpan81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.