Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.963
Cevap
26
Favori
206.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne zaman geldi bu güncelleme?
    Adamlar wo wifi var diye yazıyor ama onu da operatöre paslıyor.
    Kendi hattımı samsung ve iphone taktığımda wo wifi aramasını görüyordum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 8 Ocak 2019; 22:2:13 >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    bu güncelleme bugün xz1 için dağıtıldı. XZ premium a da 1-2 gün içinde gelir.
    vowifi ve volte ise operatör ve cihaz kaynaklı bir sorundur. Cihazının vowifi ve volte açık rom yüklü olması ve operatörünüz sizin cihazı destekleyen cihazlar arasına alması lazım ki aktif olsun.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Anladım sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony gerçekten kalite. Birkaç gün önce Zenfone 5Z aldım, ki snapdragon 845li 6gb ramli bir telefondur, ses ve ekran kalitesi olsun, hızı olsun sonynin gerisinde. Xz premium gerçekten müthiş optimize edilmiş bir telefon. Bir senedir kullanıyorum ve onlarca uygulama yüklü ama ne bir kere kasma oldu ne de takılma. Yaşadığım tek sorun bluetooth bağlantısı biraz problemli. Bluetooth kulaklık kullanıyorum, her gün aynı güzergahı kullanırım işe gidip gelirken ve bir noktada hep parazit oluyor sony ile kullanırken. Bu sorun asusta olmuyor mesela. Wifi ve bluetooth bağlantısı biraz zayıf kalıyor. Tasarımı ve bahsettiğim problemleri düzeltirlerse androidin en iyi markası olurlar. Tabi bi de samsung gibi göz boyamaları lazım.

• Gençler sesiniz çıkmıyor :) herkes müthiş bir şekilde telefonunu kullanıyor galiba mutlumuyuz sene 2019 :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • smsmart kullanıcısına yanıt
    Mutluyuz çok şükür. Bir de bu sene şu yeni modeller gelirse daha mutlu olacağız. Cihaz on numara 5 yıldız devam. Bugüne kadar kullandığım en güzel xperia.

• Merhaba premiumdaşlarım🙋‍♂️

Sizi dinlendirebilecek 4K bir video hazırladım buyrun:

https://www.instagram.com/p/BsnW4hEjlUO/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1fton2xd529gg

Yok hocam arka kasa değişmedi. Artık teleservise bakmayacak. Sony TR den çekilme kararı aldığı için şu an sadece kvk bakıyor

Kameralar bazen çalısıyor bazen çalışmıyor. Restart yapınca çalısıyor. Heleki ön kamera hiç çalışmıyor. Mobil uygulama da kamera kullandığım zaman kullanamıyorum. Güncellemeyi bekliyorum bakalım. İnşallah yazılıösaldır

• Değerli dostlar! İçinizde Turkcell 64k simkart kullanıp VoLTE sorunu yaşayan var mı?

• kanun.ist K kullanıcısına yanıt
    Ben tt dan yeni geçtim turkcell e telefonum xz1. Tt da volte kullanyordum fakat şimdi volte aktif değil. Turkcell 64k sim kartım var.
  • Mcirpan81 M kullanıcısına yanıt
    Eyvallah! 😊

• Vodafone kullanan arkadaşlar! İnternet hızınız nasıl? Kaç Mb alıyorsunuz? Vodafone'a geçme niyetim var da.

4.5 g de en düşük hız vodafone da hocam. Tabi bir sürü değişken var ama ortalama değerlere bakıldığında gerçekten 3.5 g deki vodafone dan eser yok. 4.5 g de sahte full çekiyor gözüküyor. biri sizi arıyor veya siz aramaya kalktığınızda aramıyor. Türk telefoma falan geçin kampanyaları oldukça iyi.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. 😊

Bir kaç mesaj önce de yazmıştım Tt dan yeni türkcell e geçtim diye. Volte evet aktif olmadı gerçekten can sıkıcı durum ama... Devamlı gittiğim bir kafede Tt ile 2g ye kadar çekim düşüyordu. Kafe wcleri alt katta ve bu alt katta telefon çekmiyordu (Xz1 ile). Bu gün aynı kafede 4.5g de çekiyordu telefonum. Alt katta ise 3g olarak çekiyordu. Volte yok belki ama çekim gücü beni tatmin etti. Bilginiz olsun diye paylaşmak istedim.
  • Mcirpan81 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim üstad! Platinum Plus paketine geçiş yaparak turkcelle hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum. 😊

• Değerli Vodafone ve TürkTelekom kullanıcı abi ve kardeşlerim. Rica edersem telefonunuzun arama tuşları kısmına *#*#4636#*#* yazıp, gelen kısımda "Telefon bilgileri" ne tıklayarak çıkan ekranda sağ üst köşedeki üç noktaya basıp, son olarak "ıms hizmet durumu"na tıklayıp çıkan sonucu attığım ss gibi atabilir misiniz?. İlginize teşekkür ederim. Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü

Sizinkiyle aynı bende.
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Operatör neydi hocam?

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.