Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3.896
Cevap
40
Favori
183.702
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    319 Mesaj
    Vodafone kullanan arkadaşlar! İnternet hızınız nasıl? Kaç Mb alıyorsunuz? Vodafone'a geçme niyetim var da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    5034 Mesaj

4.5 g de en düşük hız vodafone da hocam. Tabi bir sürü değişken var ama ortalama değerlere bakıldığında gerçekten 3.5 g deki vodafone dan eser yok. 4.5 g de sahte full çekiyor gözüküyor. biri sizi arıyor veya siz aramaya kalktığınızda aramıyor. Türk telefoma falan geçin kampanyaları oldukça iyi.
    |
    |
    kanun.ist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

Teşekkür ederim hocam. 😊

|
    |
    ouzqan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    62 Mesaj

Bir kaç mesaj önce de yazmıştım Tt dan yeni türkcell e geçtim diye. Volte evet aktif olmadı gerçekten can sıkıcı durum ama... Devamlı gittiğim bir kafede Tt ile 2g ye kadar çekim düşüyordu. Kafe wcleri alt katta ve bu alt katta telefon çekmiyordu (Xz1 ile). Bu gün aynı kafede 4.5g de çekiyordu telefonum. Alt katta ise 3g olarak çekiyordu. Volte yok belki ama çekim gücü beni tatmin etti. Bilginiz olsun diye paylaşmak istedim.
    |
    |

Teşekkür ederim üstad! Platinum Plus paketine geçiş yaparak turkcelle hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum. 😊

|
    |
    Mcirpan81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    Değerli Vodafone ve TürkTelekom kullanıcı abi ve kardeşlerim. Rica edersem telefonunuzun arama tuşları kısmına *#*#4636#*#* yazıp, gelen kısımda "Telefon bilgileri" ne tıklayarak çıkan ekranda sağ üst köşedeki üç noktaya basıp, son olarak "ıms hizmet durumu"na tıklayıp çıkan sonucu attığım ss gibi atabilir misiniz?. İlginize teşekkür ederim.

• Yarbay
    5638 Mesaj

Sizinkiyle aynı bende.
    |
    |
    Asus Prime Z270-A - İntel İ7 7700K 5.0 Ghz(Delid-1.23v) - Zotac GTX 1070 AMP EXTREME - Corsair CMK16GX4M2B3000C15B 16GB - Samsung 850 Evo 500 - Toshiba P300 2TB - Corsair H150i Pro- Thermaltake V71 TG - ASUS PCE AC68 - Evga 750GQ - Logitech G602 - Acer Predator XXB71HUABMIPRZ- Corsair MP510 480 GB
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

Operatör neydi hocam?

|
    |
    pcwolf28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4109 Mesaj

Bende böyle takım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Turkcell kullanıyorum.
    |
    |
    Asus Prime Z270-A - İntel İ7 7700K 5.0 Ghz(Delid-1.23v) - Zotac GTX 1070 AMP EXTREME - Corsair CMK16GX4M2B3000C15B 16GB - Samsung 850 Evo 500 - Toshiba P300 2TB - Corsair H150i Pro- Thermaltake V71 TG - ASUS PCE AC68 - Evga 750GQ - Logitech G602 - Acer Predator XXB71HUABMIPRZ- Corsair MP510 480 GB
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

Operatörün ne hocam?

|
    |
    se_runtome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    arkadaşlar slm aile telefonum 5'incisi xz piremium oldu çocuğa karne hediyesi olarak telefonda uyutmak için iki kez bas menüsü yokmudur yoksa benmi bulamıyom yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf005 -- 22 Ocak 2019; 21:9:1 >
    |
    |

Türk Telekom kardeşim. Volte kullanmıyor arada sorun çıkarıyor. Zaten bir fark hissetmedim. Yada benim kulaklarım moruk moduna girdi

|
    |

Est üstad! 😊 Şimdi VoLTE sorununun turkcell kaynaklı olduğu kesinleşti. 😊 Bizde ims kaydettirilmedi olarak görünüyor. Ama turkcell "VoLTE açık" diye söylüyor. Buradan gerekli güncellemeyi yapmadıkları ortaya çıkmış oldu. Teşekkür ederim verdiğin bilgi için üstad. 😊

|
    |
    se_runtome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    149 Mesaj
    arkadaslar s8den xzpremiuma gecmek istiyorum ama merak ettigim bir husus var.

s8de wifi paylasimi diye bir secenek var( wifi hotspot ayari icinde), bu ozellikle birlikte bagli oldugum wifi baglantisini farkli cihazlarimla paylasabiliyorum. bu ozellik benim icin cok onemli acaba xzpremiumda boyle bi ozellik var mi yardimci olabilir misiniz?

Maalesef yok!

|
    |
    9mocha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    149 Mesaj

tesekkur ederim, peki s8den gecmemi onerir misiniz genel olarak. kronik bir sorunu yok sanirim, sony saglam bi cihaz diye biliyorum

|
    |

Valla üstad, s8'le bir cihaz. s8'in kamerası bir tık daha iyi. Ama sağlamlık olarak xz premium daha sağlam. Xz Premium'a geçersen tasarım dışında hiçbir konuda üzmez seni.

|
    |
  • Teğmen
    149 Mesaj

tasarimi icin geciyorum :) tesekkur ederim bu arada

|
    |

O zaman hayırlı olsun. 😊

|
    |
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.