Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.963
Cevap
26
Favori
206.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CR7_35

En az ve en çok aldığınız ekran süresi kaç saat ?? Ya da ortlama ??

Bide %1 den %100 e dolum kaç saat sürüyor 150-160 dakikalardan bahsediliyor doğru mu eğer öyleyse çok uzun sürüyor tam dolu lakin %70 e çok çabuk doluyormuş.

En çok 7 saat ekran süresi aldım.

Hızlı şarj özelliği mevcut. Pil bakımı aktif ise 8-10 saat sürüyor.

Diğer türlü hiç şarj etmiyorum.

Duyduğum kadarıyla yaklaşık 120 dakikada hızlı şarj olabiliyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Tek sıkıntısı var o da fotoğraf çekimlerinde düz bir şey çekince dalgalı oluyor hafiften.

Onun dışında sıkıntı yok.

Telefonda donma felan da yok, ayrıca 1 aya yakın yeniden başlatmadığım oluyor, tık yok.

Hocam düz çekimlerde dalgalı fotoğraf çekiyor demişsiniz. İçime kurt düştü yazılımsal bi sorun mu bu kronik mi?

• badmobil kullanıcısına yanıt
    Birkaç örnek fotoğraf vardı aslında bulabilirsiniz ama yazılımla düzeldi biraz.
  • merhaba sony xz1 ve xzp modellerini bir süredir takipteyim sağlamlık açısından arka kısmın metal olmasından dolayı ve ekranın daha az çözünürlükte olup daha iyi pil performansı alabileceğime inandığım xz1 bana daha alınası geliyor sizde bunlar dışında xz1 ve xzp arasında tercih sebebi olabilecek detaylar varmıdır ? xzp alsam 4k ekran farkını hissediyormusunuz ? ve bu kullanıma nasıl yansıyor telefonun ısınmasını veya şarjı gerektiğinden fazla harcaması gibi bir durum var mı ?
  • Şuan xz1 andorid Oreo 8.0 la ekran süresinde berbart kuzenim aldı 4 saat ekran süresi alıyor xz1 forumunada sor. Xzp ısınma söz konusu değil pil performansı xzp de daha iyi ama oreo xzp içinde iyi olmadı genel olarak sony için iyi olmadı 8 saat ekran süresi alırken şuan 6-7 saat arasın alıyorum yoğun kullanımda. 4K ekran sürekli çalışan bir durumda değiş netflix amazon video ve fotoğraf galerisi 4K aktif oluyor. Gelelim sağlamlık konusuna xz1 için bilgim yok ama kendi cihazım bunu hep yazdım 2 metreden yere çakıldı fayans zemine ben dedim tuzla buz oldu diye (kesinlikle kılıf ve kırılmaz cam kullanmıyorum.)telefonu yerden aldığımda hiç bir şey yoktu sadece sol üst köşedeki çarpma şiddetinden ufak bir boya atması ve hafif bir ezilme var bi zahmet ezilsin:) belkide şanslıyım ondan sonra en az 20 kere düşmüştür cihaz uyurken yataktan arkaya yolda yürürken falan oldu Corning Gorilla Glass 5 cidden sağlam bilmiyorum belki sony sağlam çerçeve olayı olmasa belki yalan olmuştu. Biraz kaygan bir cihaz full cam olunca 9 ay oldu gayet memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• smsmart kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam zxp de kararımı verdim bende
  • Merhabalar

eşim xzp kullanıcısı ve bir sıkıntımız var çözüm bulamadım dokunmatik bizi çok rahatsız ediyor sayfa kaydırırken klavye kullanırken parmağı hafif tombul basmadıkça işlemiyor kullanım hızını pratikliğini aşırı derecede etkiliyor normal bir durum değil bence...ayarlar kısmında dokunmatik testini yaptığım da geç algılama yahut temazsızlık görmüyor

Böyle bir şey hangi sebeble olur üzerinde nano dedikleri cam filmi mevcut acaba o mu engelliyor diye düşünüyorum aklıma başka bir seçenek gelmiyor

Yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merak ettigim bir konu daha var sony xzp u ben takasla alacagim teknosadan alinma simdi telefon bir ariza durumunda fatura benim adima olmadigi icin servis konusunda skinti olurmu ?

• Kendi çekimim.
  • Çok iyi be anlık manlık ama güzel deneyim.

• CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç çekim daha var ama youtube yüklemedim, onları da yükleyince atarım, gerçekten çok güzel
  • Ozan Tataroglu kullanıcısına yanıt
    Neden satiyorsun hocam telefonu

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 4 Ekim 2018; 0:49:15 >
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Hocam neden satiyorsunuz bende bugun iphone 6s telefonum ile takaslayacagim hata mi yapiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ayberkatakan95

Arkadaslar bugun iphone 6s 32 gb lik telefonum ile krom renk xzp takas edecegiz nedense icime bir tereddut dustu hatami yapmis olurum lutfen bir akil verin. Telefonda yanlarda soyulma kasasindan basinc uygulayinca ekranda sorunlar oldugu hakkinda yazilar yazilmis. Fiyat olarak 3200 liraya satilan bu cihazda ses acma tuslarina basarken ekranin goruntusunun bozulmasi veya yandaki boyalari soyulmasi hic hos degil. Boya soyulmasi olayi beli bir renge mi ait acaba. Ve bu kasaya basinc uygulayinca ekrandaki goruntu sorunu herkeste var mi ?

Ben de iphone 6 dan xzp ye geçtim.

2 aydır kullanıyorum.

Hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Bu kadar stres yapmanıza gerek yok.

• Arkadaslar xzp kullanıcısıyım artık takas ile aldım fakat arka kasada aralıl var telefon hava alıyor sevıse gonderecegım sorun olursa adama gerı verecegım

• Telefonu incelemediniz mi takas ederken. Servis büyük ihtimalle kullanıcı hatası deyip geri yollar. Sıfır cihaz değil sonuçta. Bence servise gitmeden iade edin.

• Not Today! kullanıcısına yanıt
    hocam aldıgım kısıyle ıletısım kurdum durumdan bahsettiğim İstedıgınde gel degıselım dıyor fakat ben ıphone geri donmeyı dusunmuyorum kararsızım bayagı servıse bır gondermek ısıtıyorum yanı arka kapağı tekrar yapıstırmaaları gerek sorun olurmu acaba

• Arka kapak değişirse şu geçirmezliği büyük ihtimalle ortadan kalkar. Suya girerse sonu kötü olur. Z5 premium dan biliyorum servise giden telefon düzelmiyor başka bi yerden başka sıkıntılar patlak veriyor. İllaki bu telefonu istiyorsanız bence geri alın telefonunuzu satıp sıfırını alın. Benim fikrim ve mantıklı olan bu bence. Yine de karar sizin.

• Not Today! kullanıcısına yanıt
    hocam aksama bır karar verecegım canım skıldı evet ama servıse gıdınce duzelecegıne ınanıyorum benım ıcın aralıgı kapamaları yeterlı su gecırmez olsa bıle ben suyla temas Ettırmem. suan kı daha buyuk sorunum klavyesı otomatik duzeltıyor ve harflerın ustunde hep onerıler cıkıyor kapatamadım ve wıfı yavas ındırme yapıyor

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.