Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.962
Cevap
26
Favori
206.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen parmak izi kalmasi yuzunden xz1 bile alabilirim sorunu olmasa.Yarın bi gidicem denicem telefonları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

Hangi rengi aldiniz acaba parmak izi çok kaliyor mu

Ben krom rengini aldım. Başka renk seçeneği yoktu. Evet parmak izi bırakıyor. Fakat ben spigen şeffaf kılıfla kullanıyorum. Çok memnunum.

• aknasmub kullanıcısına yanıt
    Pil durumu nasil

• quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

Pil durumu nasil

6-7 saat ekran süresi alıyorum. Bir günü çok rahat çıkartıyor.

• Full mobil veri ile ne kadar alıyorsunuz ekran süresi

• Eyvallah saol usta 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reis80 -- 11 Şubat 2018; 0:23:56 >
  • Arkadaşlar bir güncelleme geldi yükledim ama öncesinde bilgi kısmında ne geldiğine dair "bilgi" bulamadım.
    Bunu nerden öğrenebiliriz? Cihaza gelen güncellemelerde adam akıllı bilgi içermemesi ne saçma
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Benim gibi mobil oyun oynayan birisi için XZ premium süper işte zamanım çok oluyor.

Sadece maç günleri işte olursam. Sarı sıkıntısı çekiyorum öteki günler gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: kanun.ist

Bu arada hayırlı olsun. 😊

Teşekkürler Z2 den sonra iyi geldi

• smsmart kullanıcısına yanıt
    gecen cuma tekrar verdim ve bugun almaya gittim anakart değiştirmişler rapordu öyle yazıyordu lakın sorun devam etti değişim için sony bildirim yapcaklarmış bakalım değişim olcakmı ! iyice darlandım
  • axiuşak53 kullanıcısına yanıt
    Olur hocam ya sabretmek gerek sıfır temiz bir cihazla devam edersiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bu aralar şansım iyi gidiyor Sony Xperia Lounge de Şampiyonlar ligi yarışması var skor yazıyorsunuz puan topluyorsunuz tutmazsa bile skora yakınsa puan alıyorsunuz şuan ilk 2 maçım geldi :D ödüller Gareth Bale imzalı forma + Sony Xperia Xz 1 + tuttuğunuz takımın forması (Beşiktaş) bakalım Xperia Lounge anketlerine katılıyorum daha çekilişe katılıp sonuç alamadım ama inat ettim :D deneyin bu yarışmaları Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü

• Ses kalitesi değil de ses seviyesi hem kulaklık hem de hoparlör bazında çok altta kalıyor. Beni hayal kırıklığına uğratan tek şey bu bunun dışında iyi telefon ama bu yüzden bunu ablama bırakacağım. iPhone 7'den bile daha çok keyif aldım. Ses kalitesi ve kulaklık performansı benim için ilk öncelik bunu anlamış oldum.

• Bu arada Apple Music kullanıyorum. Farklı bir ayar varsa deneyebilirim.

• Mad kullanıcısına yanıt
    Hocam size kulaklık konusunda kesinlikle size katılmıyorum. Ses seviyesi yeterli kullandığınız kulaklıkla alakalı bir durumda olabilir. Andorid içinde Apple Music kullanmak ne kadar sağlıklı bilinmez ama siz flac dosya +hi-res destekli kulaklık sonra dersiniz yemişim elmayı diye. Eğer ses konusundaysa telefon düşünceniz Axon 7 alın dolby sistemli adamlar dünya üzerinde testlerinide yapmış en baştan bangır bangır temiz bağıran bir telefon şuan ses konusunda üzerine yok Snapdragon 820 işlemcisi de var her türlü işinizi görür.

• U11 Plus gündemim de ama dediğim gibi o keyifi yaşayamadım. Kulaklık ses çıkışı beni doyuramadı onun dışında sorunum yok.

• Arkadaşlar bi sorunum var

ses yükseltme tuşuna bastığım zaman ekranın sağ üst köşede saatin alt kısmında farklı piksel farkettim

sonra ses yükseltme tuşunun hemen üstüne hafif basınç yapsam bile aynı piksel bozukluğu yine çıktı ve cihazın sol alt yan köşeye basınç uygularsam resimde göründüğü gibi iki yerde piksel sorunu oluştu.

Sadece işaretli yere hafif dokunsam bile çıkıyor başka yere basınç yapsam bi sıkıntı yok

Her basınç yaptıgımda çıkıyor yalnız basılı tutarsam yok sadece basıp basıp çekerken oluyor resmini çekip yükledim

Acaba bu bi sorun mu ölü piksel mi nedir anlayamadım

https://store.donanimhaber.com/2d/3a/66/2d3a6698407b1cf1705fbd63a7d3b6e9.png

https://store.donanimhaber.com/c5/e2/40/c5e240d7a61e942c699adb274a2caf1c.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reis80 -- 7 Nisan 2018; 17:40:42 >

• Valla kenarlardan basınç yaptım bende olmadı... Ama telefonu köşelerinden tutup öne arkaya esnettiğim zaman alt tarafta oluyor...Büyük ihtimalle sen basınç yaparken telefonun esniyordur... Ölü piksel olduğunu düşünmüyorum... Daha çok esnemeden dolayı batarya veya herhangi bi parça ekrana baskı yapıyor bu ekranda dalgalanma yapıyor o kadar... Neyse telefonu ikiye bölmeyelim deneyeceğiz diye...

• Dediğiniz gibi bende esnetme yaptım gene oldu hatta tlfunun arka tarafına hafif bastırsam bile gene dalgalanma oluyor acaba sorun nedir

• Bence bunu sorun görmemiz gerekmiyor... Aynı miktarda baskıyı arkadan değilde ekranın ön tarafından yapınca olmuyor.. Sonuçta camla ekran arasında bi miktar boşluk var.. Daha önce hiç akıllı telefon söktünüzmü bilmiyorum... Ben z2 başta olmak üzere bir kaç tane telefonu açtım hepside de batarya ekrana temas ediyor... Biz şimdi arkadan telefona bastırdığımız zaman haliyle bir miktarda ekrana basıyoruz... Sonuç olarak lcd ekranda dalgalanmar gayet normal...

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.