Şimdi Ara

xperia s teknosada 700 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abilerim, kardeşlerim, arkadaşlarım öncelikle iyi forumlar. ben bu sene liseye geçeceğim. lise sınavından iyi bir puan aldım. istediğim telefonu alacaklar. aslında z1 alacaktım. ama fiyatı bana pahalı geldi açıkçası. maddi durumumuz yeterli ama bir telefona o kadar para vermek istemiyorum. telefonda fazla oyun oynamam evde ps4 olduğu için. aradığım özellikler karizmatik bir tel olsun. bataryası iyi olsun. güncel olsun android 4 ve üstü olsun. kamerası iyi olsun. zaten xperia s'in beni çeken özelliği kamera. işte whatsapp'a falan girerim sıklıkla. bide bir kaç yıl kullanmak istiyorum şu an bende galaxy y var bu ekran yüzünden kör olacaktım göz numaramı büyüttü gerçekten.

1000 tl'ye kadar aradığım özelliklerde, bir telefon öneriniz varsa onlara da açığım. xperia s sadece teknosa da 700 tl diğer sitelerde 900 tl civarı çok uygun geldi bence.

şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

• Xperia s'nin kamerası iyi değil yalnız. Arkadaşımda var donup duruyor kamera problemleri var ve de nerdeyse 2 senelik telefon xperia s'ye 700 lira vereceğine 650 liraya moto g al hem güncel bi telefon hem de daha güçlü ama kamerası 5 mp. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekemezsin ama lisedeki birini idare eder bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ha bir de tarayıcı performansı benim için önemli
  • Moto g al yada t50 bekle

• quote:

Orijinalden alıntı: werewollf

Xperia s'nin kamerası iyi değil yalnız. Arkadaşımda var donup duruyor kamera problemleri var ve de nerdeyse 2 senelik telefon xperia s'ye 700 lira vereceğine 650 liraya moto g al hem güncel bi telefon hem de daha güçlü ama kamerası 5 mp. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekemezsin ama lisedeki birini idare eder bence.

hocam moto g nin tasarımını hiç beğenmedim. kamera konusunda xperia s yetmez mi bana ? çok takılmalar yoktur heralde. cevabınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Xperia s'nin kamerası iyi değil yalnız. Arkadaşımda var donup duruyor kamera problemleri var ve de nerdeyse 2 senelik telefon xperia s'ye 700 lira vereceğine 650 liraya moto g al hem güncel bi telefon hem de daha güçlü ama kamerası 5 mp. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekemezsin ama lisedeki birini idare eder bence.

hocam moto g nin tasarımını hiç beğ
  • Elbette yeter ama 13 megapikselin hakkını vermiyor kamera sensörü iyi değil yazılımsal problemler vardı arkadaşımın telefonunda odaklama sorunu falan. bi de 2 yıllık bi telefona 700 lira vermek akıl kărı mı sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laughing sKull -- 16 Haziran 2014; 12:31:30 >
  • stokta yok yazıyor teknosada

• quote:

Orijinalden alıntı: 39nicolasanelka

stokta yok yazıyor teknosada

Aynen hocam bende farkettim enfazla 700 eder o telefon. Peki aradığım özelliklerde bir telefon önerirmisiniz ? Tasarım açısından iyi olan. Ön kamerası en az 1.3 mp olan. 1000 tl ve altında. Bir telefona 2000 veremem sakar biriyim yere dusurursem evlat acisi gibi koyar. Kılıfsız kullanacagim

• tasarım çok önemliyse htc 8x derim. fakat android cephesinden bu fiyat için tek telefon tanırım o da moto g. tasarımı bence gayet iyi onun kavisli yapısı var
  • quote:

Elbette yeter ama 13 megapikselin hakkını vermiyor kamera sensörü iyi değil yazılımsal problemler vardı arkadaşımın telefonunda odaklama sorunu falan. bi de 2 yıllık bi telefona 700 lira vermek akıl kărı mı sence?

Peki hocam yukarıdaki kriterlere uygun bir tel var mıdır? Benim için oyun performansı önemli değil tarayıcı performansı, batarya prf. Kamera prf. Birde tasarımı önemli. Cevap icin tesekkurler bu arada

• G2 al

• quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

tasarım çok önemliyse htc 8x derim. fakat android cephesinden bu fiyat için tek telefon tanırım o da moto g. tasarımı bence gayet iyi onun kavisli yapısı var

Hocam istesem z1 de aldırırım ama alacağım telefon sonucta. fazla para vermek istemiyorum. Tercihim 1000 tl ve altı
    telefonlar. Peki sizin yukarıdaki kriterlere uygun bir tavsiyeniz varsa memnun olurum. Cevabiniz icin tesekkur ederim.
    Bir de telefonu magazadan alacagim yani internetteki fiyatlara gore telefon onermezseniz memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0DA554927 -- 16 Haziran 2014; 15:19:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçansony

quote:

Aynen hocam bende farkettim enfazla 700 eder o telefon. Peki aradığım özelliklerde bir telefon önerirmisiniz ? Tasarım açısından iyi olan. Ön kamerası en az 1.3 mp olan. 1000 tl ve altında. Bir telefona 2000 veremem sakar biriyim yere dusurursem evlat acisi gibi koyar. Kılıfsız kullanacagim

ben discovery kullanıyorum ve genel anlamda memnunum
    ön kamerası 2 mp interneti 42 mbps ve tel gerçekten çok seri

g2 yi tercih etmeni öneririm. 1300 tl civarında 32 gb olanı

ama max 1000 diyorsan discovery elite 16 gb modelini bir incele istersen

telefon kağıt üzerinde mükemmel özelliklere sahip
    ön kamerası da 8 mp ile piyasanın en iyilerinden

göz gezdir derim fikrimi sorarsan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uçansony

quote:

ben discovery kullanıyorum ve genel anlamda memnunum
    ön kamerası 2 mp interneti 42 mbps ve tel gerçekten çok seri

g2 yi tercih etmeni öneririm. 1300 tl civarında 32 gb olanı

ama max 1000 diyorsan discovery elite 16 gb modelini bir incele istersen

telefon kağıt üzerinde mükemmel özelliklere sahip
    ön kamerası da 8 mp ile piyasanın en iyilerinden

göz gezdir derim fikrimi sorarsan

Hocam tasarımlarını beğenmiyorum. Fiyatları bayaa dusmus xperialarin ama stokta yok yazıyor. En iyisi iyice bi arastirayim isteklerime gore, diyecem ama yazlikta oldugumdan kısıtlı imkanlarim var

• Biraz daha koy üstüne z1 Compact al uzun süre kullanırsın kriterlerine fazlasıyla uyuyor

• Teknosa da şu an satışta yok , hatta liste de dahi yok xperia s.
  • Xperia sp ye de bir bak istersen çok karizmatik bir telefon bence ama ön kamerasını araştırmalısın ya da xperia m2 düşünebilirsin
    Bu arada yerinde olsam z1compact alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gibson SG -- 16 Haziran 2014; 18:30:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gibson SG

Xperia sp ye de bir bak istersen çok karizmatik bir telefon bence ama ön kamerasını araştırmalısın ya da xperia m2 düşünebilirsin
    Bu arada yerinde olsam z1compact alırdım

Hocam liseye geçtik. Kanımız kaynıyor :) selfie için 0.3 çok yetersiz. 1.3 olsa düşünmeden alırdım.. M2 nin de ekranı 220 ppı sanırım

• Keske bir filtre olsa. İstediğimiz ozellikleri secebilsek. Varmidir boyle bir site

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.