Şimdi Ara

xperia s teknosada 700 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırayla, Xperia SP, M2, Z, alabilirsin. bu limitlerin üzerine çıkabilirsen ikinci el Z1C bulabilirsin sanırım Ben Z kullanıyorum Z1c ile takas edecek birine rastlayım hiç düşünmem

S almamanı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 16 Haziran 2014; 23:49:07 >
  • Hocam htc 8x al kullanıyorum çok memnunum 600 liraya satılıyo biraz araştır telefonu forumda vs. Ön kamera zaten piyasadaki en iyilerden f.hd video kaydediyo çok geniş 88 derece geniş görüş açısına sahip arka kamera foto ve video da memnun ediyor özellikle video üst düzey discovery den geçtim memnunum 8x den bi kere taş gibi telefon zaten dahili beats audio+ dahili amfi ile htc one serisi ile birlikte en iyi kulaklık ses çıkışına sahip 1600 tl den bu fiyata düşmüşken kaçırmayın derim...

• Bu arada lg g3 ün ön kamerayı geniş açılı diye övüyolardı lansmanda g3 te 77 derece 8x de 88 derece açı var burdan anlarsın zaten bu telefonu yaparken nasıl özene bezene yaptıklarını...

• tarayıcı performansı, kamera, tasarım, batarya performansı demişsin.
    oyun oynamam demişsin.
    htc 8x windows phone al. 600tl civarı, kendi fiyat aralığındaki android telefonlardan 2 gömlek üstündür.
    tokat manyağı yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackperson44

Hocam htc 8x al kullanıyorum çok memnunum 600 liraya satılıyo biraz araştır telefonu forumda vs. Ön kamera zaten piyasadaki en iyilerden f.hd video kaydediyo çok geniş 88 derece geniş görüş açısına sahip arka kamera foto ve video da memnun ediyor özellikle video üst düzey discovery den geçtim memnunum 8x den bi kere taş gibi telefon zaten dahili beats audio+ dahili amfi ile htc one serisi ile birlikte en iyi kulaklık ses çıkışına sahip 1600 tl den bu fiyata düşmüşken kaçırmayın derim...

Hocam wp marketinde sosyal ağlar bakımından sıkıntı olur mu? Bir de telefon çok iyiymiş ekranı falan tam istediğim gibi.

Oyun oynamam dedim ama 3-5 tane oyun yuklerim yani

• Valla ben pek sosyal ağları kullanmıyorum ufak tefek sorunlar varmış ama güncellemeyle çözeceklermiş öyle diyo kullananlar
    Kasma donma 0 zaten güzel oyunlar var market hızla gelişiyo sıkıntı olmaz oyun en önemlisi bence masaya koydun mu dikkat çekici telefon 600 liraya memnuniyet garantili...

• quote:

Orijinalden alıntı: blackperson44

Valla ben pek sosyal ağları kullanmıyorum ufak tefek sorunlar varmış ama güncellemeyle çözeceklermiş öyle diyo kullananlar
    Kasma donma 0 zaten güzel oyunlar var market hızla gelişiyo sıkıntı olmaz oyun en önemlisi bence masaya koydun mu dikkat çekici telefon 600 liraya memnuniyet garantili...

İlginiz için teşekkürler hocam. Peki nerede 600 tl ben elden alacağim. Sanırım en uygunu istanbul bilisim 800 tl ile. Sıkıntı değil benim için. Cuma gunu istanbula geliyorum o zaman incelerim telefonu hocam.

• Hocam hızlıal.com da 600 hepsi burada.com da 650 koşulsuz iade garantisi de var üründe sorun çıkarsa da sıkıntı yaşamazsın yani boşa +200 tl verme...

• Xperia M2 veya LG G Pro Lite

• Xperia M2 veya LG G Pro Lite

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.