Şimdi Ara

Xperia Duo'nun basın görselleri internete sızdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
9.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Allen Walker

4.3 inch olsa daha iyi olurdu cok abarttılar, gidipte 1 gb dahili hafıza 800*480 çözünürlük koymaz inş

quote:

özellikle 4.5 inçlik devasa qHD çözünürlüğünde görüntü sağlayan Bravia motoruyla donatılmış ekranıyla birçok rakibine üstünlük kurması bekleniyor.
  • baştaki fotoğrafı ters koyma amacınız nedir :D

detaylara baktığımda 2500mah batarya biraz atmasyon geldi bana.Telefonun yarısı pil yuvası olur heralde...

Ayrıca 1.5gb ram şuan için gereksiz gibi duruyor.1gb ram fazlasıyla yeterli bence...Belki arayüz fazla ram yiyorda o yüzdenmi koydular acep?Birde 1.4ghz çift çekirdek.5 sene önce bu özellikte telefon çıkacak diye başlık açsaydım millet dalga geçiyorsun derdi...Hele bir zamanalr n95 için cep bilgisayarı yorumları aklıma gelince nerdeen nereye diyor insan.
  • İyi birşeye benziyor
  • S i verip s2 veya sensation degmez diyordum ama cikarsa bunu alirim muhtesem bir telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarımı güzelleşmiş eski fotolarında kötü duruyordu
  • 16 mp fotoğrafı ne yapacaksınız çok merak ediyorum.fotoğraf kalitesini etkileyen faktörün mp olmadığını ne zaman öğreneceksiniz acaba.bence sony artık şu mekanik tuşları kaldırmalı.telefonların tasarımını bozmaya başladı bu unsur.
  • süper
  • arc ın abisi gibi duruyor :) tasarım olarak sony yi asla eleştiremiyoruz çünkü buna sebep bırakmıyorlar bu telefondada gene tasarım konuşuyor donanım süper ama gerçekten 16 mp kameraya bene gerek yok 12 yi adam gibi yapsınlar da gerisi fasa fiso yani bu özelliklerde olupta aha 12 mp kamera var 16 mp neden değil almıyorum diyecek çok sınırlı sayıda insan vardır
  • hasss...
  • god demmit ...
  • Tasarım olmamış bence.
  • 1500 dür 2500 mah pili nereye sığdıracaklar ?
  • iphone rulez
  • Gerçekten süper telefon piyasaya çıktığında en güçlü telefon bu olacaktır.Düşünsenize hangisinde 1.5 sistem belleği 1.4 Ghz çift çekirdekli işlemci 12Mp kamera ee daha ne yalnız bu telefonu S.E'nin yapması bence daha güzel oldu xperia tasarımlarını beğeniyorum çünkü.Bu telefon eğer bu özellikler ile gelirse tahmini fiyatı 1750-2000Tl arasında olacaktır diye tahmin ediyorum.Çünkü şu anda piyasadaki en güçlü telefon Galaxy S2.SGS2'ninde fiyatı aşağı yukarı 1600-1800Tl olduğuna göre daha pahalı olacaktır.Yalnız tek sorun 4.5" ekran ne demek ya.Tabletler bile 7" düşmüş durumda iken 4.5" bence aşırı fazla çünkü bana 4" bile büyük gelebiliyor bence en ideal olanı 3.7" 3.8" falan olmalı.Fakat özellikleri ile emsali bile bulunamayacak bir telefon.Iphone 4 Sgs2 bunun yanında cüce kalır:D
  • se kral!
    ama 4,5" fazla.gibi
  • 8260 ile gelecekse bir işe yaramaz. 8660'sa iyi.

sgs II i9103'teki gibi 1.4Ghz tegra II'yi de kullanabilirler belki.
  • bu özelliklerle 3 ayda çıksın almayanın :D
  • Arkadaşlar temkinli olmakta fayda var sonra hayal kırıklığı oluyor:) geçen sene arc çıkmadan önce x12 adıyla çift çekirdekli, 12 mp, 1 gb ram falan denilmişti bu sitede, editörler de söylentileri bize aktarıyor. Umarım tüm özellikler söylenildiği gibi olur :)
  • 16 MP isteyen arkadaşlar ne yapacaklar, poster mi basacaklar çok merak ediyorum! Durmadan çözünürlüğü artıracaklarına kaliteli lens ve sensör koysunlar daha iyi. Doğru düzgün temiz fotoğraf çeksin, 5MP bile yeter de artar bana.
  • Valla arc'ın 3. taksitini ödedim daha 8) seninle uğraşamam 9 ay sonra çık lütfen XD
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.