Şimdi Ara

XPERİA 2011 SERİSİ - ROOT-BOOTLOADER-ROM-YAZILIM ve DİĞER İŞLEMLER (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.268
Cevap
53
Favori
292.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • xperia ray'in bootloader kilidini açabildim ama bir türlü root yapamadım. daha doğrusu kernel yüklemiyor flashtool hata veriyor.
    ben yıldım artık, kaçtır deniyorum nerede hata yaptım diye araştırıyorum olmuyor. farklı pcde de denedim, yok.
  • BURADAN maıl alamıyorum sızde maıl calısıyor mu
  • 3.Rom yüklediğim Halde cihaz sonyericsson logosundan sonra kendisini resetliyor bu sorunun sebebi roma uygun boot.img yüklenmemesidir
    bu konudaki CWM boot.img yükleme işlemi ile ROM için verilen boot.img cihaza yükleyin sorun düzelecektir..

Ayni sorunla karsi karsiyayim telefon habire reset atiyor
    cwm ile boot img yuklemesini anlatmisiniz bunun icin bootloaer acmalimiyim
    rom icin verilen boot img derken neyi kastediyorsunuz
  • .::Orochi::. kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Merhaba konu baya eski ama bir sorum var belki siz cevaplarsınız.
    xperia z cihazım başkaları tarafından bootloader kilidi kırılmış. Biraz uzun hikaye ondan anlatmak istemedim. Cihazıma emma ile orjinal room atmak istedim attım ama cihaz açılmadı sony yazısında kaldı. Sonra flashtool ile relock yaptım. yaptığım işlem blu ile bağlayıp relock tuşuna basmak oldu. relock oldu mu emin değilim ama emma artık kilidi kapalı görüyor. Daha sonra flashtool ile eski bir sürüm stock room attım fakat yine cihaz sony yazısında kaldı bana yardım edermisin sence sorun ne? relock olmadı mı yada olduysa orjinal room atılamaz mı? Bu arada room u doğru attığımdan eminim.
  • Fischmann kullanıcısına yanıt
    Flashtool kullanmak varken neden emma kullanıyorsunuz ki ?

Xperia companion ile yazılım onarımı yapınız.
  • Sorunu hallettim ama söyle söyleyeyim, bl açıkken xperia companion cihazı görmez. Flashtool la kapatıp yeni yazılım attım ama Sorunu başlamadım yerde olduğu için cihazı yine de açamamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu hallettim ama söyle söyleyeyim, bl açıkken xperia companion cihazı görmez. Flashtool la kapatıp yeni yazılım attım ama Sorunu başlamadım yerde olduğu için cihazı yine de açamamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.