Şimdi Ara

XPERİA 2011 SERİSİ - ROOT-BOOTLOADER-ROM-YAZILIM ve DİĞER İŞLEMLER (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.268
Cevap
53
Favori
292.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar xperia arc s telefonumu son sürüm kitkat a room yüklemek istiyorum sizlerin tecrübelerinden faydalanarak bu işlem için bana yardımcı olabilirmisiniz telefonum bu aralar çok kasmaya başladı hiç memnun değilim.
  • bir soru daha, sadece android güncellemesinde mesajlar rehber ve telefondaki foto vidyo silinirmi?
  • merhaba xperia sp kullanıyorum cihazımın bootloader kilidi açık nasıl bunu geri kapatabilirim? yeni bir ftf flashladım ve pc companion ile onar dedim ama sanırım kapanmadı kilit çünkü telefon açıldığında ekranda kısa bir süre altta bildiri olarak "on boot" yazıyor?
  • Arkadaşlar selamlar,

Xperia S lt26i kullanıcısıyım. Telefonumuzdaki 50 adet toplu sms sınırını burada anlatılan yöntemlerle kaldırmanın bir yolu var mıdır? Var ise hangisini yüklememiz gerekiyor.

Bir başka kullanıcı samsung telefonu için şöyle bir yol izlemiş: 'Root atmış ve telefonu 4.4.4 yapmış... sonra wanamlite diye bir rom varmış onu yüklemiş.' Ve şuanda sınırsız olarak toplu sms atabiliyormuş?

Bizim telefonlar içinde böyle bir yol var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

bir soru daha, sadece android güncellemesinde mesajlar rehber ve telefondaki foto vidyo silinirmi?

Telefon üzerinden yapılan güncellemelerde kişisel bilgiler, dökümanlar etkilemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • formen key F kullanıcısına yanıt
    Tekrar orjinal romu yükle daha sonra, bootloaderi kapatıp güncelleme yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

bir soru daha, sadece android güncellemesinde mesajlar rehber ve telefondaki foto vidyo silinirmi?

Telefon üzerinden yapılan güncellemelerde kişisel bilgiler, dökümanlar etkilemez

telefon üzerinden derken, pc ye baglayıp yazılım güncellemek mi kastınız?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

telefon üzerinden derken, pc ye baglayıp yazılım güncellemek mi kastınız?

Hayır pc değil. Telefonun kendi menüsünde bulunan güncelleme Servisini diyorum

• sony mini pro
    and 4 lü bir versiyona geçtik
    telefon üzerinden yapamadık, onun yerine pc comb. ile yaptık
    temelde amacımız yazılım onarmaktı ama sony resmi sitesinden indirdiğimiz yazılımda öyle bir seçenek yoktu.
    support zone dan otomatik güncelleme geldi zaten.
    yönergeleri izledik.
    ilk sayfadaki resimlerde anlatıldıgı gibi, telefonu sök tak gibi şeyler yok.
    versiyonuda güncellemişler ve sadece usb yi sökmenizi istiyorlar.

bilgi kaybı;
    herşeyi yedeklemiştik zaten
    fakat, whatsup mesajlarıda dahiil hiç birşey SİLİNMEMİŞ.

YARDIMCI OLAN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

sıkıntımız telefonun az çekmesiydi, bakalım deneyecegiz 1 hafta. olmadı servis artık :)
  • merhaba telefonum rootlu ama facebook twitter spotify gıbı uygulamalrı sd card a tasıyamıyorum nasıl yapcam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muzaffersansar

merhaba telefonum rootlu ama facebook twitter spotify gıbı uygulamalrı sd card a tasıyamıyorum nasıl yapcam :)

link to sd programını indir rahatlıkla yaparsınız.
  • güncelleme sonrası çekmeme sorunu devam ediyor.
    servis paklar herhalde.

biraz inceleyince durumun düzeldiğini farkettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 20 Eylül 2014; 22:33:53 >
  • telefonum xperia arc a ultrakat rom yükledim ve memnun kalmadım şimdi eskiye dönmek için ne yapmam lazım yada cm 10 veya 9 yüklemek için direk flashtool ile romu flashlasam olurmu kernel farkedermi
  • xperia ray'e root attıktan sonra cwm'den bi rom yükledim daha sonra sony yazısına takılıp kalmaya başladı stock rom yükledim açtım ilk kurulum filan gerçekleşti, cwm ye giriyim dedim o andan itibaren açılmıyor alet pc companion ile onardım filan ama yok sony yazısında takılıp kalıyor 20 dakika kadar bekledim bi gelişme olmuyor var mıdır bir çözümü? acil yardım edebilecek olan varsa çok sevinirim
  • Sony Pc Companion ile Yazılım onarımı yaptır cihazın açılacaktır ...
  • Slm arkadaşlar .cwm den alınan backhup aynı marka ve modeldeki diğer bir cihaza yüklenirmi,ve çalışırmı

• Beyler xperia neo kullanıyorum. Telefona başka rom yüklemek istiyorum. Rom buldum fakat bunlar gerekiyormuş ? Normal CWM yükleyebiliyorum fakat aşağıdakiler nedir ?

CWM Recovery (LuPuS v16 RECOMMENDED for UBL)
    Locked/Unlocked Bootloader

lupus kerneli nasıl telefona yükleriz.
  • _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    BL KİLİDİNİ AÇIP KERNEL FLAŞ YAPICAKSIN

• serhed S kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam sorununuzu çözebildiniz mi? bende de aynı hata oluştu.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.