Şimdi Ara

XPERİA 2011 SERİSİ - ROOT-BOOTLOADER-ROM-YAZILIM ve DİĞER İŞLEMLER (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.267
Cevap
53
Favori
292.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ne yaptıysam olmadı adımları yaptım usb driver vs tanıdı gel gelelim 2.3.4' ü yüklemeye gelince sizin resimdeki gibi çıkmıyor bknz resim.
     XPERİA 2011 SERİSİ - ROOT-BOOTLOADER-ROM-YAZILIM ve DİĞER İŞLEMLER

ama ics seçtiğimde seçenekler çıkıyor 2.3.4 te çıkmıyor. aryrıca tüm dosylar sizin ekledikleriniz.
    Bir diğer sorum da karnel'i nezaman atıcağız adımları anlamadım ics rootlamak istyom ama olmadı bi türlü. kafanızı şişşirdim kusura bakmayın. daha basit yoldan ne yapcağımı baştan sona anlatrmısınız telefonum xperia arc teşekkürler

• GB 2.3.4 .62 sürümde root landı,orochi eline sağlık Tek sorun .62 sürümden root'u nasıl kaldırıcaz deneyen yok sanırım bunu,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: LO®D

hocam ne yaptıysam olmadı adımları yaptım usb driver vs tanıdı gel gelelim 2.3.4' ü yüklemeye gelince sizin resimdeki gibi çıkmıyor bknz resim.

ama ics seçtiğimde seçenekler çıkıyor 2.3.4 te çıkmıyor. aryrıca tüm dosylar sizin ekledikleriniz.
    Bir diğer sorum da karnel'i nezaman atıcağız adımları anlamadım ics rootlamak istyom ama olmadı bi türlü. kafanızı şişşirdim kusura bakmayın. daha basit yoldan ne yapcağımı baştan sona anlatrmısınız telefonum xperia arc teşekkürler

bilgisayarın bölge ve dilini inglizce/abd yaptın mı? ayrıca listende görünen LT15i 4 1 B 0 431 generic turkey rom'unu paylaşır mısın? hatta lütfen paylaş :)

• quote:

hocam ne yaptıysam olmadı adımları yaptım usb driver vs tanıdı gel gelelim 2.3.4' ü yüklemeye gelince sizin resimdeki gibi çıkmıyor bknz resim.

2.3.x romlarını yeni flashtool sürümü uygulamıyor. İşte o gösterdiğin kısım boş gözüküyor. Şu sürümde denersen problem olmaz

http://www.multiupload.nl/OUFO8DVLS8

• quote:

Orijinalden alıntı: mkoyak

quote:

bilgisayarın bölge ve dilini inglizce/abd yaptın mı? ayrıca listende görünen LT15i 4 1 B 0 431 generic turkey rom'unu paylaşır mısın? hatta lütfen paylaş :)

yaptım evet olmadı bu konudaki rom yani şuhttps://docs.google.com/folder/d/0B3fwTlGk0aPmelVlbEo1bFZoMnc/edit?pli=1&docId=0B3fwTlGk0aPmOVRibXVTMVo3Nlk

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

GB 2.3.4 .62 sürümde root landı,orochi eline sağlık Tek sorun .62 sürümden root'u nasıl kaldırıcaz deneyen yok sanırım bunu,,

Unroot işlemini dene istersen olmazsa tek çözüm flashtolldan fw atmak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 1 Ağustos 2012; 0:47:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadiraybar

Merhaba ;

13/050/2012 20:50:41 - ERROR - ERR_SEVERITY="MAJOR";ERR_CLASS="SECURITY_CLASS";ERR_DYNAMIC="SIN header verification failed"
    hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim ?

Dosyayı 2 kez indirdim...
    dosyada sorun yokk...

Aynı hatayı bende alıyorum lütfen yardım....telim MT15İ (XPERIA NEO) 2.3.4 e düşürmek istiyorum olmuyorr:(

• Flashtoolu eski sürümününü deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .62 fw sürümü yükle ilk konusa source mirror var oradan indir. .42 de linkten indirdiğinde bi sorun var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

.62 fw sürümü yükle ilk konusa source mirror var oradan indir. .42 de linkten indirdiğinde bi sorun var

Hatalı Olan yazılımlar için Bir şey deneyeceğim işe yararsa Konuya ekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 1 Ağustos 2012; 0:03:48 >
  • anlamadım hocam nedn hata verdiğini benim için .42 yada .62 farketmiyor. Bu arada TR MIUI buldum :) sony neo için stabil çaışıyor şarjıda mükemmel ötesi :) daha öncesinde ideos x5 den aışkanlık kaldı MIUI bırakamıyorum neo kullananlara tavsiye ederim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MIUI görünümü İphone Vari Olduğundan Beni Sarmıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacgoksu

quote:

Merhaba ;

13/050/2012 20:50:41 - ERROR - ERR_SEVERITY="MAJOR";ERR_CLASS="SECURITY_CLASS";ERR_DYNAMIC="SIN header verification failed"

dosyada sorun yokk...

Aynı hatayı bende alıyorum lütfen yardım....telim MT15İ (XPERIA NEO) 2.3.4 e düşürmek istiyorum olmuyorr:(

iki gündür bende bunla uğraşıyorum ne yaptıysam olmadı.şimdi flastool un eski sürümünü indirip denicem bakalım.

• Bu DRM'leri geri getirmenin bir yolunu bulan oldu mu geçen zaman içinde? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goldman34

quote:

Orijinalden alıntı: aytacgoksu

quote:

Merhaba ;

dosyada sorun yokk...

iki gündür bende bunla uğraşıyorum ne yaptıysam olmadı.şimdi flastool un eski sürümünü indirip denicem bakalım.

Arkadaşların hata Aldığı LT15i 42 global Sürümü benim Kullandığım flashtool-0.7.1.0 versiyonunda sorunsuz açıldı Sen Hangi sürümde denedin 8-8.5-9

quote:

Orijinalden alıntı: sorcerer

Bu DRM'leri geri getirmenin bir yolunu bulan oldu mu geçen zaman içinde? :D

şuan için yok Testpoint yöntemi ile açıp geri kapatınca silinmiyor ama o yöntemde Riskli En basiti Offical Olan bu konudaki belki ilerde bir yolunu bulurlar :D ama benim görüşüm Nasıl Sony Açmak için İmei göre kod veriyorsa Kapatmak ve Drm geri getirmek için Kod verebilir ama Vermiyor işte bütün mesele bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 1 Ağustos 2012; 0:40:07 >

• 8,8.5 ve 9 ile denemiştim.şimdi senın dediğin sürümü indircem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goldman34 -- 1 Ağustos 2012; 1:18:44 >
  • 9 daki sorunu çözdüm Anlatımı ekleyeceğim Resimleri yüklemeye başladım 15 dk kadar eklerim
  • eski flashtool sürümüyle açtı evet ama bu seferde seçenekler kısmı sizin konu anlatımınızdaki gibi değil yani eksik var bu şekilde olurmu bknz resim.

Birde sizden ricam ben bu konuda yeniyim BOOTLOADER kilidini açtım sonraki adamları sırasyla yazarsanız benim gibi anlamayanlar için çok büyük sevap işlemiş olursunuz.
    artık cihazı kıracam yoksa o derece yardım bekliyorum teşekkürler.
  • quote:

eski flashtool sürümüyle açtı evet ama bu seferde seçenekler kısmı sizin konu anlatımınızdaki gibi değil yani eksik var bu şekilde olurmu bknz resim.

Birde sizden ricam ben bu konuda yeniyim BOOTLOADER kilidini açtım sonraki adamları sırasyla yazarsanız benim gibi anlamayanlar için çok büyük sevap işlemiş olursunuz.
    artık cihazı kıracam yoksa o derece yardım bekliyorum teşekkürler.

9.0 sürümünde gözükmeyen ve hata veren yazılımlar için anlatımı 17. mesaja ekledim deneyip sonucu bildirirsiniz...

bootloaderin açık ise Yazılımı yüklemeden önce 5. mesajda verdiğim xperia relock bootloader.ftf dosyasını yükleyip daha sonra yazılımı yükleyeceksin hepsi bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 1 Ağustos 2012; 2:02:51 >

• arkadaşlar ben şimdi eski 2.3.4.0.A.0.42 sürümüne flashtool prog. ile döndüm telefon cnavar oldu maşallah :)

fakat şu bildirim çubuguna devamllı gelen "yeni sistem güncellemesi var" uyarısını nasıl kaldırırız bilen var mı.
    mazallah yanlışlıkla yükle derim falan tekrar ICS ye dönmek istemiyorum

update bildirimini manuel falan yapmak yok mu bunda nasıl yapcaz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.