Şimdi Ara

XIGMATEK XC-600 iyi midir ? İnventus güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • XIGMATEK XC-600 EN40711 600W 80+ EU X-POWER X-Calibre 600 Güç kaynağı

inventus ta 260 liraya düşmüş. İyi midir ? ve inventus güvenilirmidir ? Kutusuz falan yazıyo bazı ilanlarda. İade edilmiş yada tamir edilmiş ürün satıyor olmasınlar? Rx 570 yada 580-590 ile kulanmayı düşünüyorum.https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10150

• kardeşim yenı farkettim konuyu eger almadıysan alma sakın aldıysanda iade et sankı helikopter calısıyo odada
  • almadım :D eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedFone

almadım :D eyvallah.
    aman diyim sakın direk dısardakı elektrık direğinden al elektırı daha az canın acır
  • Xigmatek PSU pişmanlıktır. Çok ses yapıyor bence almayın Cooler Master veya High Power, FSP tercih edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-903B34048

Xigmatek PSU pişmanlıktır. Çok ses yapıyor bence almayın Cooler Master veya High Power, FSP tercih edin.
    hocam 7870 ekran kartı kullanacağım psu alırsam. bende xigmatek bakıyordum çünkü bütçem max 200 tl. alternatif olarak fsp buldum ama oda 500w. 7870 i besler mi pek güvenemiyorum.
    Link:https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-fsp-fsp500-60ahbc-500w-fiyati,17199044.html

• Hocam bütçe çok kısıtlı. en az 700W almanız gerekir o kart çok güç tüketiyor. Bu yüzden dandik birşey alın diyeceğim ama o da parçaları riske atar. Bence bütçeyi yükseltip kaliteli birşey almayı deneyin. Bu arada sese dayanırım sorun olmaz derseniz xigmatek alın. Xigmatek ses dışında problemi yok. Rampage, Everest gibi değil yani.
  • Ben kullanıyorum aynı psu yu 2 aydır. Ses yaptığını farketmedim. Uygun fiyatı 80 plus olması bence alınabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynısını kullanıyorum 3 yıldır sağlam.
    12v kanaldan min12.00v max12.36v veriyor şu an.
    Yani çok uzun süre kullanmayı bekleme tabii ki de 4-5 yıl dayanır bence.
    Edit
    Yukardaki arkadaş 80plus demiş ama, 80plus sertifika sorguladığınızda çıkmıyor bu ürün, ben bunu bilerek kullanıyorum, 80plus diye almayın yani siz, normal bir psu olarak düşünün.
    80plus yazanların da çoğunu sorguladığınızda sertifikasını bulamazsınız zaten, corsair-seasonic-fsp vb firmaları hariç tutuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 25 Kasım 2019; 8:47:42 >
  • jac0B0 kullanıcısına yanıt
    Çok bozulan corsaire şahit oldum. Bi tanesi de benimkiydi. İnşallah bu daha uzun ömürlü çıkar. Biraz şans meselesi bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.