Şimdi Ara

Xigmatek Tauro M Plus kullanan!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acil fikre ihtiyacım var 300 TL'ye 1 aylık bu psuyu almayı düşünüyorum. İnternette ses konusunda sıkıntı yaşayan bir kaç kişinin yorumunu okudum. Fikriniz benim için çok değerli.

Sistem
    3770k
    RX 480
    4*4 ram
    Xigmatek Tauro M Plus kullanan!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Birkaç kişi mi? Kullanıcıların neredeyse tamamı sesten şikayetçi.
  • xiiigmateeek

hala alan kaldi mi yahu bu psulari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fan boştayken bile deli gibi uğultulu çalışıyor bir kere xigmatek hatasına düştüm bir daha düşmem.
  • O markanın dandik psulardan hiçbir farkı yok hatta çok dandik psu kullandım hiçbiri aldıktan 15 dk sonra patlamadı.. En son bir dandik PSU almıştım, dükkana girdim adama dedim ki, en ucuz PSU hangisi? Şu PSU 40 TL dedi dedim ki daha ucuzu var mı? Şu 30 TL dedi.. Birkaç sene önce dolar yüksek değil. Sistem de iste o zaman yedek bir makine var download makinesi falan i3 1. nesil eski onboard ekran kartlı.. Dedim 30 TL olanı ver.. PSU yu aldım monte ettim iki sene sonra hala çalışıyordu...

Xigmatek'i ise vatandan aldıktan 15 dk sonra dumanlar çıkartarak yandı. Adam şöyle psu yu bir kokladı sonra da, derhal iade alıp hediye çeki verdiler. Zaten de PSU teneke gibi hafif birşey ne alacağını bil diye söylüyorum

Not: PSU'yu alırsın, 15 dk sonra patlamayabilir hatta birkaç yıl sorunsuz da kullanabilirsin fakat ürünün kalitesi düşük benimki bir şekilde hatalı çıktı sanırım onu söylemem gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 15 Nisan 2020; 12:39:36 >

• Ben 700 watt olanını kullanıyorum kendi fanı sesli ben sesiz fan ile değiştirdim. Full modüler olması ve 80+ bronz sertifikası benim gibi düşük bütçeli kullanıcılar için yeterli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.