Şimdi Ara

Xigmatek Assassin 80Plus 700W Kasa Videolu İnceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
2
Favori
10.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 25FURKAN

güzel inceleme

teşekkür ederim :)
  • onererkut kullanıcısına yanıt
    eyvalla dostum sağol.
  • Kasa çok güzel hayırlı olsun DH incelemelerini aratmıyor

Yukarıya taktığınız CM Sickle Flow fanlar konusunda ne diyebilirsiniz ses yapıyor mu?Hava akımı yeterli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malicalik13

Kasa çok güzel hayırlı olsun DH incelemelerini aratmıyor

Yukarıya taktığınız CM Sickle Flow fanlar konusunda ne diyebilirsiniz ses yapıyor mu?Hava akımı yeterli mi?

en yüksek devirde 2000rpmde ddönerken çok hafif bir sesi var lakin onun dışında varlığı yokluğu belli değil :)
  • GÜzel bir inceleme görmeyen lerde görmüş oldular sanırım... bir çok kasayı bizzat inceledim resimle yazıyla orum pek yapmam. Xigmatek Assassin corsair 300 r nin rakibidir fiyat olarak ama özellik olarak üstün bir kasadır. diğer yandan yine Xigmatek Talon modeli 400 r nin rakibidir. İÇindeki PSu olsun dizanı olsun ben kendime alacak olsam 400r , CM falan düşünmem o segmentte talon alırım 400 r yerine...

Xigmatek modelleri COrsair e alternatif oluşturmuştur bu bakımdan bence güzel bir gelişme.

HA bu yorumları yaparkende Xigmatek kullanıyorum da funboy luk yapıyorum diye düşünenler olabilir :) Corsair C70 kullanıyorum ve kasamdan inanılmaz memnunum ama fiyata göre modelmodel kıyaslamak gerekli bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

GÜzel bir inceleme görmeyen lerde görmüş oldular sanırım... bir çok kasayı bizzat inceledim resimle yazıyla orum pek yapmam. Xigmatek Assassin corsair 300 r nin rakibidir fiyat olarak ama özellik olarak üstün bir kasadır. diğer yandan yine Xigmatek Talon modeli 400 r nin rakibidir. İÇindeki PSu olsun dizanı olsun ben kendime alacak olsam 400r , CM falan düşünmem o segmentte talon alırım 400 r yerine...

Xigmatek modelleri COrsair e alternatif oluşturmuştur bu bakımdan bence güzel bir gelişme.

HA bu yorumları yaparkende Xigmatek kullanıyorum da funboy luk yapıyorum diye düşünenler olabilir :) Corsair C70 kullanıyorum ve kasamdan inanılmaz memnunum ama fiyata göre modelmodel kıyaslamak gerekli bence...

+1 abi xigmatek f/p oranıyla pc alacaklara çok güzel tavsiyeler sunuyor

• 3 sene önce experin hazır kasasını aldım actım içini psu ögrenmek için 230 watt felan yazıyo acaba dogru mu dogruysa gt 630 ekran kartını 160 liralık bi kartı kaldırır mı işlemcim i3 ramım 4 gb iyi günler dilerm
  • Çok teşekkürler Corsair 400r ve bu kasa arasında hep kalırdım ama yakından görme şansım hiç olmamıştı bu kasayı 400r yi gördüm ama bu şekil olarak biraz daha hoş geldi 2014 yaz ayında inş benimde elimde olacak bu kasa ve güzel bir sistem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can1635

Çok teşekkürler Corsair 400r ve bu kasa arasında hep kalırdım ama yakından görme şansım hiç olmamıştı bu kasayı 400r yi gördüm ama bu şekil olarak biraz daha hoş geldi 2014 yaz ayında inş benimde elimde olacak bu kasa ve güzel bir sistem

şimdiden hayırlı olsun dostum ama 400r bu kasadan biraz üstündür bunun fiyatlandırma açısından muadili 300r :)
  • Yok ya benim alacağım parçalar buna da her türlü olacaktır bir bakarsın onu alırım bir bakarsın bunu alırım bu arada videoda burası Adana falan demişsin bizim memlekettensin :D
  • quote:

Yok ya benim alacağım parçalar buna da her türlü olacaktır bir bakarsın onu alırım bir bakarsın bunu alırım bu arada videoda burası Adana falan demişsin bizim memlekettensin :D

:) ekonomik olarak sıkıntı olmayacaksa 400r al usta daha geniş bir kasa ama tip olarak bence assassin daha iyi :) doğma büyüme adanalıyım dostum
  • Hemşeriyiz o zaman babam doğma büyüme Adanalı ama ben İzmirliyim .Kasa olarak büyük ihtimalle 400R alırım tabi o zamana kadar daha iyi bir kasa çıkmazsa ama 400R'ı da alsam Xigmatek aklımda kalır açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trealith -- 17 Ocak 2020; 0:3:11 >
  • quote:

Hemşeriyiz o zaman babam doğma büyüme Adana ama ben İzmirliyim ama memleket tabi ki Adana kasa olarak büyük ihtimalle 400r alırım tabi o zamana kadar daha iyi bir kasa çıkmazsa ama 400r yi de alırsam xigmatek aklımda kalır açıkcası :D ama pişman da olmam :D

kullanıcısı olarak söylüyorum ki tek eksiği modüler olmayan psusu 400rı alırsan kasa cok geniş ama tip olarak dediğim gibi çok klasik :)
  • güzel inceleme olmuş hocam elinize sağlık bende kasa bakıyorum yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum aklımda bu kasa var fakat piyasada psusuz yok sanırım nette hiç görmedim hepsi psulu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yousuff

güzel inceleme olmuş hocam elinize sağlık bende kasa bakıyorum yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum aklımda bu kasa var fakat piyasada psusuz yok sanırım nette hiç görmedim hepsi psulu

Türkiye pazarında psusuz yok bildiğim kadarıyla ama psusu çok kaliteli kasayı alırsan pişman olmazsın dostum
  • anladım hocam kasa çok hoşuma gitti özellikle ısı değerleri bayada kullanışlı teşekkürler tekrardan inceleme için
  • quote:

Orijinalden alıntı: yousuff

anladım hocam kasa çok hoşuma gitti özellikle ısı değerleri bayada kullanışlı teşekkürler tekrardan inceleme için

rica ederim dostum
  • Cooler master 240m Seidon takılmış hali yukarıdan boşa çıkan fanları kasanın ön tarafına taktım şuan kasa'da önde 2 adet alt'da 1 adet arka'da 1 adet yukarı'da radyatöre bağlı 2 adet olmak üzere 6 adet fan mevcuttur.
     Xigmatek Assassin 80Plus 700W Kasa Videolu İnceleme Xigmatek Assassin 80Plus 700W Kasa Videolu İnceleme Xigmatek Assassin 80Plus 700W Kasa Videolu İnceleme

• quote:

Orijinalden alıntı: altugs

Cooler master 240m Seidon takılmış hali yukarıdan boşa çıkan fanları kasanın ön tarafına taktım şuan kasa'da önde 2 adet alt'da 1 adet arka'da 1 adet yukarı'da radyatöre bağlı 2 adet olmak üzere 6 adet fan mevcuttur.
     Xigmatek Assassin 80Plus 700W Kasa Videolu İnceleme Xigmatek Assassin 80Plus 700W Kasa Videolu İnceleme Xigmatek Assassin 80Plus 700W Kasa Videolu İnceleme

dostum kablo karmaşası olmuş kasada sana tavsiyem hdd girişlerinden altta kalanları söküp kabloları oraya koyman ben öyle kullanıyorum psudan cıkan fazla kabloları saklamak için

• evet kablolar çok ortada kaldı çok kasmadım düzenlemek için ama baya kötü duruyor akşam eve gidince bi operasyon yapmam gerekecek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.