Şimdi Ara

Xigmatek Assassin 80Plus 700W Kasa Videolu İnceleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
2
Favori
10.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: RenadTG

Beyler bu kasayi almak istiyorum sızce almalı miyim kasayı vatanda gordum ve hayran kaldim.

Kullaniyorum gayet guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saclarda problem var diyortlar ama? Sıze suana kadar problem cıkardi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: RenadTG

Saclarda problem var diyortlar ama? Sıze suana kadar problem cıkardi mi?

Yooo ne problem ne baska bise kusur yok

• Bende 2 ay önce sistem toplarken bu kasayı alacaktım.
    Vatan'a gittim, ekstra fan takmak istediğimi söyleyince Gigabyte Sumo Y önerdiler.
    http://www.vatanbilgisayar.com/sumo-y-700w-midt-atx-siyah-kasa.html#genel-bakis

Fan takılı geldiği için hemen hemen aynı fiyat hatta daha avantajlı oluyor.
    Kasanın malzeme kalitesi çok iyi ve çok geniş bir kasa...
    Önde 2 fan, üstte 2 fan, arkada 1 fan, yan panelde dev bir fan var, altta da opsiyonel 2 fan yuvası var...
    Neden listeme bu kasayı almadığımı düşündüm, sonra Vatan'ın sitesine baktım ÖZELLİKLER YANLIŞ VE EKSİK.
    Mesela üzerindeki güç kaynağı 80+ sertifikalı ama sitede yazmıyor. Kasa yapısı sadece MicroATX yazıyor. O da yanlış.

Kısacası alternatif arayanlar düşünebilirler, hatta Vatan'ın sitesinde kasaya yapılan yorumları da okuyabilirsiniz.

• He iyi o zaman. Alabilirim şüphe etmeden
  • Arkadaşlar herkese merhaba talihsizliklerden hem masaüstümün hem de laptopımın serviste olmasından 1 aydır foruma giremiyorum çok şükür bugün geldi laptop masaüstü için hala beklemedeyim :)

1-) nofear72 usta aquila yurtdışında çok tutuldu zaten ve benimde gelecekte düşündüğüm bri kasa :)

2-) ulud49 kasanın sağ kapagının oradaydı benimkinde fan giriş pinleri var onları bağlarsan 4 tane fanı kontrol edebilirsin. Normalde ssd için geliyor vida ama benim şansıma çıkmadı kasadan koçtaştan vida almak zorunda kaldım almadan kontrol etmekte fayda var kutusunu :)

3-) Fuander 120cm fan takabilirsin ama benim kasada 9 tane toplam fan var ve bu sebeple tek büyük fan takmanı tavsiye ederim ön panele ses biraz fazla oluyor

4-) RenadTG kasayı gözün kapalı alabilirsin gerek powerı gerek iç hacmi ve şıklığıyla ve kullanışlığıyla çok üst düzey bir kasa

• Beyler konuyu hortlatıyorum ama bi sorum olacak, bu kasa kaç adet fanla geliyor ve kaç adet fan almam gerekır. Fiyat olarak ne kadar tutar bu artış ilk kez kendim kasa toplayacağım bi yardım elinizi uzatın
  • kutluay1 K kullanıcısına yanıt
    ben aldığımda bir tek arka egzoz fanla geliyordu maalesef aynıdır büyük ihtimalle. Kasa totalde 8 fana kadar destekliyor işlemci fanıyla sayı 10 fanı buluyor ki ben şu an toplam 10 fanla kullanıyorum
  • off ulan off 2.4 lira tutuyor kasa fanlarla 2.5 lira çok oldu ya bi fiyatını tutamıyorlar 6 ay önce kaç liraydı şimdi kaç lira olmuş parçalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutluay1

off ulan off 2.4 lira tutuyor kasa fanlarla 2.5 lira çok oldu ya bi fiyatını tutamıyorlar 6 ay önce kaç liraydı şimdi kaç lira olmuş parçalar

Maalesef donanım fiyatları uçuşta dolar kuru 2.1 barajını da geçmiş durumdayken...
  • başta 2 liradan fazla vermicektim 2.5 lira oldu pc ya
  • 75 $ altı ürünleri yurt dışından getirtmeye çalış istersen dostum imkan varsa
  • Selamlar, bu kasayı kullanan arkadaşlara sorum olacak, hdd önüne fan takmak istiyorum ama kasanın vida yuvaları uyumsuz. Fan Xigmatek XAF, üst panele sorunsuz takılabiliyor fanla beraber gelen vidalarla ama ön tarafın yuvaları çok küçük geliyor kalın fan vidaları için, kasa içinden çıkan vidalar da çok kısa kaldığından takamadım. Buna çözüm bulan var mı, nasıl taktınız siz?
  • Merhabalar böyle bi kasa düşünen varsa aranızda aynı kasanın beyaz rengi bende var kullanıyorum
    tv ünitesinin yanında çok şık duruyor içerisinde güçlü parçalar var ama henüz 50 dereceyi göremedim
    i7 3820 işlemci x79 sabertoot 280x vaporx ekran kartı
    ultra ayarda shaow of morder oynarken işlemci 46 derece ekran kartım 63 derece civarında 1080p ultrada
  • onererkut kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Hdd bölümü çıkabiliyor mu? Ve 5.25lik bölüm?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Kasayı uzun zaman önce elden çıkardım. Fakat hatırladığım kadarıyla HDD bölümü perçinli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onererkut

quote:

Orijinalden alıntı: kutluay1

off ulan off 2.4 lira tutuyor kasa fanlarla 2.5 lira çok oldu ya bi fiyatını tutamıyorlar 6 ay önce kaç liraydı şimdi kaç lira olmuş parçalar

Maalesef donanım fiyatları uçuşta dolar kuru 2.1 barajını da geçmiş durumdayken...

Alıntıları Göster
    Nerde o eski dolar kurları

• acaba bu kasaya mini atx anakart takılıyor mu? bende atx anakart var ama yeni amd sisteme geçmek isityorum. b450m mini atx modellerden bakıcam ama emin olamıyorum kasaya olur mu diye?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.