Şimdi Ara

Xiaomi Yi Nightscape Gece Görüşlü 1080P Akıllı Araç Kamerası (391.48TL) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
11
Favori
13.910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kesin bilgi yi ninkendi sitesine bakın satıcıyı boşveein

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marş sırasında güç kesilip geldiği zaman bazen kayda başlamıyor lambası da yanmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünün fiyatı hala aynı, normalde 11.11 bekleyecektim ancak doların etkisi yansımadan alayım diyorum. Alınır mı, alanlar memnun mu?

Gönül ister ki park modu da olsun ancak bu sefer de düşük bütçede pilli modellerin güvenilirliğinden emin olamıyorum.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt

Ben şuana kadar memnun kaldım. Üstün bi başarı beklemek yanlış olur. Sürüş yardım özelliklerinin pek bi numarası yok onlar işin biraz oyuncağı olmuş. Haricinde çekim kalitesi ve kapasitör olması alınır kılıyor. Pişman olmayacağınıza eminim. Birde önerim ben ön cam sağ üst köşeye taktım ilk baş, sileceğin silmediği kısımda kaldığı için görüntü doğal olarak iyi değildi. Dikiz aynası arkasına aldım sonradan.

• Fiyat güzel ama arka kamera takilamiyor galiba birde GPS Yok bu da onemli

• Arkadaşlar sakın almayın... Ben aldım kısa zamanda ekranı bozuldu. Hadi onu geçtim hep yanlış tarih saat etiketiyle kayıt yapıyor. Belki 10 kere tarih saat ayarladım ama kapanıp açılınca bozuluyor geri. Bazen marştan sonra açılmıyor, açılması için güç fişini çekip geri takmak zorundasınız. Arkadaş tavsiyesi ile aldım ama memnun değilim.

• albaywolf kullanıcısına yanıt

Garantisi mevcutsa gönderin hocam çünkü saydığınız şeylerden birtek tarih ve saat sorunu yaşadım. Aslında bu da sorun değil ancak uzun süre aracı kullanmazsanız bir zaman sonra içindeki kapasitörün enerjisi bitiyor ve tarih sıfırlanıyor. Wifi üzerinden telefonu bağlandığınız anda ise otomatik olarak tarih saat geliyor. Eski kameram pilli modeldi ve pili şişti güneş altında. Bu modeli tercih etmemdeki en büyük sebep kapasitörlü olmasıydı. Şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım ben memnunun.

• geçen hafta aldım ve ertesi gün iade ettim görüntü kalitesi iyi değil. 2 metre önundeki aracın plakası net değil ve 10 dakika kullanım sonrası aşırı ısındı. zaten 10 dakika kullandım ve yeniden paketledim ve iade ettim. daha sonra 70mai pro aldım. kalite konusunda aralarında uçurum var. alacaklara 70mai pro öneririm.

• senged kullanıcısına yanıt

Hocam araç her gün yoğun şekilde kullanılıyor. Hadi garantiye verdim değişim geldi diyelim gelen cihaz da adam akıllı tarih saat tutamayacaksa vay halimize.

• cinarealy kullanıcısına yanıt
    Ok buna bakayim ben de

• Dehşetengiz kullanıcısına yanıt

suan en ucuz trendyolda. 460 gibi fiyatı var ama çince. YouTube da hintli sanırım bir eleman ingilizce update videosu çekmiş. ben çince olandan aldım ve update ile inglizceye çevirdim. ev yaşam indirim kuponları da geçerli. yalnız iade ürün olması muhtemel çünkü çince olduğunu bilmeden alanlar iade ediyor. bende ki de iade üründü ama dert etmedim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.