Şimdi Ara

Xiaomi Yi Nightscape Gece Görüşlü 1080P Akıllı Araç Kamerası (391.48TL) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
11
Favori
13.910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ne kadar teşekkür etsem azdır. Şu kamerayla ilgili kimse detaylı bir yorum yapmamış. Kimse sorduğum sorulara yanıt vermiyor. Tekrar teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KEyQUAD kullanıcısına yanıt
    Eşim araç kullanmaya başladığında bende araç kamerası aldım, bir gün eve yakın bir noktada 2 sığır yan yana yürürken biri diğerine omuz vurup yola atmış, eşimde çarpmış aracın ayna dipten kırılmış, eşim aradı gittim hemen eleman kolunu tutuyor var mı bir şey hastaneye götüreyim mi dedim yok dedi, ikisi birşeyler konuştu o arada eşim bana olayı anlattı, sonra yanıma gelip para istediler yoksa şikayetçi olacaklarmış, dedim olun, bende şikayetçi olurum, araç kamerası var içinde kayıt da var, buyrun dedim yerse.
    sonra kıçlarına baka baka gittiler.

Burada boş boş yazanlara bakma, 3 yıl araçta kayıt yapar boş boş duruyor dersin, 1 dk kayıt hayatını kurtarır.
  • 2 yılı geçmiştir kullanıyoruz, çok memnunuz. niye kullanıyorsunuz diyen arkadaşa ufak bir olayı anlatayım,

2 şeritlik yolda makas ata ata ilerleyen aracın yanımızdan geçerken sürtmesi ve peşine düştük, plakayı kamera kaydettiği için bir yerden sonra takibi bıraktık durmadığı için . sonra bir şekilde sahibine ulaştık durumu anlattık parasını istedik, yan çizdi ben değildim dedi. sonra videoyu whatsaptan gönderince iban istedi ve parayı yolladı. gayet de işe yarıyor açıkcası.
  • Lazim takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Montaj konusunda bilgi verebilir misiniz? Uzmanlık istiyor mu yoksa kendimiz yapabilir miyiz?
  • divxcimcime kullanıcısına yanıt
    Çakmaklıktan alırsanız hiçbir uzmanlığa gerek yok. Kabloyu döşeme altından yürütün yeter. Park modu vs varsa, aküden alacaksanız gücü o zaman bi bilenin takması gerekir.

• Bu kamerayı geçen hafta Elimde 6 senelik blueskysea g1w-c olduğu için arka kamera olarak kullanmayı düşünerek aldım. Kamera görüntüsü ile ilgili youtube’da örnekler var, açıkçası fiyatına göre iyi kamera. Ancak elimde tutarak prize takıp kapıdan dışarıyı çektim ve beğenmeyip iade ettim. Güneş vs vurmadığı, öğle vakti olduğu halde 6-7 metre ilerideki arabanın plakası bile gözükmedi. Araç içi Kamera işinde tecrübeli olduğum için içime sinmedi. Olayı görmesi yeterli derseniz işinizi görür.

Viofo a129 pro duo aldım, görüntü tatmin edici. Ancak ön-arka kamera arasındaki kabloyu arabada sokacak boşluk bulamadım. Forumdaki OlguErhan arkadaşımız iyi inceleme yapıyor. maaşallah arka direğin içine fazlalık kabloyu bile tıktı ben kapı fitilinden zor yürüttüm. Geçiş noktaları hep açıkta kaldı. Yeni/iyi işçilikli arabası olanlar bunu göz önüne alsın derim. 2 ayrı kamera takmak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 17 Temmuz 2020; 2:59:27 >

• Sağ olun. Performansını göreceğiz inşallah.

• Arabayı aldığım gün taktım kamerayı 5 yıldır çok kez işime yaradı. Bu sabah başka bir kaza kaydettim :)

Bunda önemli olan elektriği nasıl sağlayacağınız göze hoş gelsin, etrafta kablo olmasın derseniz gücü cakmaklıktan değilde sigortadan alabilirsiniz. Örneğin silecekte sigortasından alırsanız kontakla beraber açılır-kapanır. Kontakla beraber kapanmayan bir sigortadan alırsanız sürekli çalışır.

Sigorta kutusundan almak isteyenler şu aparatları kullanabilirler, yaklaşık 5 yıldır bu şekilde kullanıyorum:https://tr.aliexpress.com/item/33026595793.html

OBD portundan güç alan yeni bir anahtarlı aparat çıkmış bu da anladığım kadarıyla park halinde kayıt yapmak isterseniz 24 saat sonra otomatik güç kesiyor. Sigortaya hiç bulaşmayım diyenler düşünebilir.https://tr.aliexpress.com/item/4000462906221.html

• Ürün tekrardan 389 TL'ye inmiş..Düşünen arkadaşlar varsa değerlendirebilir
  • 70mai ürün ile farkı nedir arkadaslar? Ben de almayı düşünüyorum ama pek bilgim yok bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takdag90 -- 19 Temmuz 2020; 10:36:0 >
  • Bahsi geçen kamerayı bilmem ama pilli kamera almayın. Kapasitörlü alın. Pilliler zamanla güneşi göre göre erkenden pert oluyor. Kapasitörlü olanlarda bu sorun yok.

• Viofo a129 var kayıtlar mayitlar on numero fakat fiyatı da on numero olmus 1500 tl oha arkadaş.https://www.youtube.com/watch?v=Chw3_OGKkbE&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 18 Temmuz 2020; 20:23:32 >
  • Bide bu arada gece gorusu derken bunun kizilotesi vericileri filan yokki ne alaka gece görüşü???

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Dün amazon duo modelini 999a verdi. Tek stok, 3 kez yakaladım takip edin.

• aqhuan kullanıcısına yanıt
    Araç Peugeot 2008 2020 model..Park asistanı yok..Fakat park sensörü mevcut..Akü mü sağlıklı olur sizce?

Bir de montaj aracın garanti durumunu etkiler mi? Kablo döşeme altından falan gidecek..
    park sensörüyle park modu farklı şeyler hocam eğer onu kastediyorsanız. aküden almak daha avantajlı oluyor. aracı park ettiğinizde park modu çalışıp olası darbelerde kayda giriyor. çoğu durumda çok işe yarar. ama garantiyi de etkiler hocam. elektrik aksamının garantisi biter. en azından fiat grubunda böyle. en iyi bilgiyi servisi arayıp sorarak bulabilirsiniz. mümkünse kendilerine taktırın hocam. eğer bu şansınız yoksa çakmaklık tek seçenek. ben de çakmaklıktan alacağım garanti mevzusu yüzünden.

• aqhuan kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevap için.. Yarın arayarak bilgi alayım.. Size de hayırlı olsun :)

cevaplamayı unutmuşum hocam, döşemelerin içerisinden yaptığınız montaj garantiyi bozmaz hocam herhangi bir şeye müdahale yok. çakmaklığa kadar götürüyorsunuz, tek işçilik kabloları saklamakta. zaten kontak kapanınca çakmaklığın da gücü kesiliyor. problem oluşturmaz. akü olsaydı daha iyiydi ama garantili olduğundan çakmaklığa kadar yürütün gerisi sıkıntı değil hocam. sizlere de hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Dün amazon duo modelini 999a verdi. Tek stok, 3 kez yakaladım takip edin.
    A129 ,Duo modelini 999₺ dün Amazon sattı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.