Şimdi Ara

Xiaomi Yi Araç Kamerası incelemesi Gearbest (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.657
Cevap
34
Favori
58.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Telefonla yapabilirsin bu işi günlük Sygic in uygulamalarında DashCam diye yan bir uygulaması var. Gerçi store da da vardır. Ben bazen navigasyon olarak telefonu kullanıyorum arabada, yanında dashcam i da açıp beraber kullanılıyor. Hemde kayıt yaparken gps verileriyle kaydediliyor.

Sygic in kendi uygulamalarının içinde Dashcam uygulaması çıkmıyor/bulamadım, başka bir uygulama indirdim ama onda da gps çalışmıyor ve kamerasını güzel olarak bildiğim Z1 de görüntü hiç iç açıcı değil. Bu konu da biraz daha ayrıntı rica ederim :)
  • Paralı versiyonunda ekleyebiliyorsun. Bedava versiyonunda yoktu. Ben paralıyı paket olarak alırken hediye vermişti dashcam uygulamasınıda. Zırt pırt kampanya yapıyor. PAralı almam dersen Malum ortamlarda APK sını bulup kurabilirsin telefona.

• quote:

Paralı versiyonunda ekleyebiliyorsun. Bedava versiyonunda yoktu. Ben paralıyı paket olarak alırken hediye vermişti dashcam uygulamasınıda. Zırt pırt kampanya yapıyor. PAralı almam dersen Malum ortamlarda APK sını bulup kurabilirsin telefona.

deneme sürümü vs olsaymış iyimiş paralı zaten 7 lira bakalım belki alırım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

Paralı versiyonunda ekleyebiliyorsun. Bedava versiyonunda yoktu. Ben paralıyı paket olarak alırken hediye vermişti dashcam uygulamasınıda. Zırt pırt kampanya yapıyor. PAralı almam dersen Malum ortamlarda APK sını bulup kurabilirsin telefona.

Valla bende nexus 4 var telefonun kamerası adam gibi değil, pili de artık performans vermiyor. Şöyle bataryası ve kamerası düzgün bir telefonum olsa kesinlikle araç kamerasına para vermem.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

Valla bende nexus 4 var telefonun kamerası adam gibi değil, pili de artık performans vermiyor. Şöyle bataryası ve kamerası düzgün bir telefonum olsa kesinlikle araç kamerasına para vermem.

5s var hocam bende ama keşke deneme sürü mü olsaydı ya

• help21 kullanıcısına yanıt
    APK olarak arat google dan, vardır set olarak.Avrupa kur, tüm dünya haritasını çekme boşuna kullanmayacaksan.Kur beğenirsen elin rahatladığında alırsın lisanslı kullanırsın.

Ben 29$ a avrupa yı almıştım. Yanında HUD ve dashcam uygulaması bedavaya gelmişti. Çok sık kampanya yapıyorlar bu ara. Ama denemeden alma tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 30 Mart 2016; 13:15:25 >
  • bende siparis verdim gold rengini 69 dolara. erhan bey tesekkur ediyoruz yardimlariniz icin
  • sygic uygulamasını kürekli olarak buldum lakin dashcam uygulaması 3€ onu mecbur ücretli almak gerekir. Lakin sygic de bi sıkıntı var, örnek "Hayat Eczanesi" diye aratma yapamıyorum. il/ilçe/sokak olarak arama yapmak gerekiyor sanırım. bunun çözümü var mıdır ?

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

bende siparis verdim gold rengini 69 dolara. erhan bey tesekkur ediyoruz yardimlariniz icin

Hayırlısı olsun en kısa sürede gelir inş
  • burcink kullanıcısına yanıt
    bende lisansli var. Hayat eczanesi diye arattığımda 134 tane poi cikardı. Elindeki küreklinin versiyon ile alakalı olabilir. Bendeki sürüm 16.0.12 harita sürümü 9.01
    Ayrıca ayarlarına giri HArita sekmesi altında POI ye gir. Orda ne varsa seç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 30 Mart 2016; 23:47:02 >
  • Xiaomi Yi Araç Kamerası na W-04 Araç Takip GPS Anten Alıcı Modülü takılabilirmi denedinizmi
  • quote:

bende lisansli var. Hayat eczanesi diye arattığımda 134 tane poi cikardı. Elindeki küreklinin versiyon ile alakalı olabilir. Bendeki sürüm 16.0.12 harita sürümü 9.01
    Ayrıca ayarlarına giri HArita sekmesi altında POI ye gir. Orda ne varsa seç.

evet hocam altta görünüyormuş siz söyleyince fark ettim. lakin yenilenen google maps şuanda favorim

saygılar
  • ARkadaşlar ben de bundan almak istiyorum ama şu kabloyu gizleme olayı kafamı karıştırıyor. Nasıl olacak bu?
  • celutska kullanıcısına yanıt
    hocam gelen kablo çok uzun zaten güzelce gizleyebilirsiniz çakmaklığa kadar gizlenir :) araç nedir bu arada

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcink -- 31 Mart 2016; 14:24:39 >
  • burcink kullanıcısına yanıt
    clio 4... hocam epey uzun bir yolu var yani. pilli olsa keşke diyeceğim ama o da tavsiye edilmiyor. Bilemedim.
  • celutska kullanıcısına yanıt
    clio forumlarına üye iseniz illaki yapan vardır hocam. punto focus olsa yardım ederdim.

Saygılar
  • benimde bir sorum olacak arkadaşlar... gelen şarj adaptörünü açmam gerekiyor. daha önce açan ya da açıldığını gösteren link var mıdır acaba ? niye diye soracaksınız... araç içine gizlicem direk çakmaklığın enerji kablosuna bağlıcam.

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

benimde bir sorum olacak arkadaşlar... gelen şarj adaptörünü açmam gerekiyor. daha önce açan ya da açıldığını gösteren link var mıdır acaba ? niye diye soracaksınız... araç içine gizlicem direk çakmaklığın enerji kablosuna bağlıcam.

saygılar

Uçlarına lehim yapın ne gerek var.

+ Burada detay var :http://www.fordclubtr.com/forum/topic/270491-focus-3-e-ara%C3%A7-kameras%C4%B1-elektri%C4%9Fi-%C3%A7ekimi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 31 Mart 2016; 16:14:49 >

• herkese merhaba. aliexpress te gördüm bu ürünü. motion detection özelliğinin olduğunu yazıyordu. gearbest te ve banggood taki ürün açıklamalarında böyle bir ibare yok. hangisi doğru kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. teşekkürler
  • Arkadaşlar benim kamerada 25 gün sonra bugün elime ulaştı. Şimdi 2 tane sorunum var.
    1. Arabanın çakmaklığı sürekli çalışıyor hiç elektrik kesilmiyor. Arabadan indim kitledim 1 saat sonra geri geldim hala çalışıyordu şaşkınım..
    2. Benim samsung note 3 kameraya bağlandığımda kayıtları alamıyor ve indiremiyorum. Ama acil kayıtlar alınıyor ve indirilebiliyor. İphonda denedim sorun yok çalışıyor. Bende hem kendi sitesinden çince olanı hemde burada paylaşılan linkten türkçe olanı kurdum ikisinde de sorun devam ediyor.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Arabam opel astra 2006 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateon1 -- 31 Mart 2016; 23:40:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.