Şimdi Ara

Xiaomi Yi Araç Kamerası incelemesi Gearbest (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.658
Cevap
34
Favori
58.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Reset sonrası önceki problem tekrarladı. Wifi yi kapattım düzeldi. Yazılımsal bir problem var sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert GFL -- 11 Ekim 2018; 17:6:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamerayı servise gönderdim kapanıp açılma sorunu için. Servis bir problem olmadığını söyleyip geri yolladı. Başka araca taktım şimdilik kapanıp açılmasa da her başlatmada resetliyor tarihi. Öncesinde kapatınca 10-20 sn daha açık kalıyordu şimdi kontakla beraber kapanıyor.

• Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 2:3:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

Orijinalden
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 2:7:44 >
  • quote:

Orijinalden
    Neden Xiaomi ye takıldınız onu anlamadım ? Bu işi en iyi yapan firma viofo ?? kafam karıştı açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Neden Xiaomi ye takıldınız onu anlamadım ? Bu işi en iyi yapan firma viofo ?? kafam karıştı açıkçası.

Alıntıları Göster
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 2:8:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden

Alıntıları Göster
    Walla benimde devreler yandı, forumda 30 tane fln konum var

• Arkadaşlar, Xiaomi yi aynalı kamera nasıldır, kullanan var mı? Biraz büyük geldi gözüme

• Xiaomi yi global kameram sürekli reset atıp duruyordu. Yeni sd kart aldım 64gb onunla da düzelmedi sorun. Evde prize takarak çalıştırdım stabil çalışıyor araçta çalışmıyor. 2 kere servise gönderdim araç içinde sorunlu diye özellikle not yazdım sorun yok deyip geri geldi. Araç çakmaklık aparatında mı sorun acaba? Bilen anlayan yardımcı olursa sevinirim.

• Merhaba arkadaşlar bu kamerayı VW Caddy ve Transporter için almayı düşünüyorum. Nasıldır tavsiye eder misiniz? Kulanan var mı?
  • noche34 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ediyorum. Sanırım 64GB lık hafıza kartı ile kullanıyorum. Görüntü kalitesi oldukça iyi. Önceki sayfada örnek paylaşımlar var.

Cep telefonuna görüntü aktarma hızı yavaş. SD kartı kameradan çıkartıp bilgisayara takarsınız çok kasa sürede görüntüleri aktarabilirsiniz.
  • cinquanta kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun bi de ayna kamerası var. Geri görüş falan.. ona ne diyorsunuz?
  • noche34 kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım, bilmiyorum. Yalnız ön cam kamerası kullanıyorum, memnunum.
  • cinquanta kullanıcısına yanıt
    70 mai ile bunun arasında kaldım şimdi. Kapacağım bilmiyorum

• Uygun fiyata denk geldi diye Yi Smart Dashcam (130 derece) aldım ancak her enerji kesildiğinde SD kart hatası alıyorum. Kapatıp açmadan düzelmiyor. Çözüme dair fikri olan var mı?

• Xiaomi Yi Smart Dash

rusyada en çok satılan araç içi kamera. bende bunu almaya karar verdim. acaba bunda da odaklanma sorunu var mı?

• yı action kameram üç uzun bim sesi veriyor ve reset işe yaramıyor tlf da baglanmıyor fotoğraf çekmek isteyince yine üş uzun bip sesi veriyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? teşekkürler... konu eski ama bir bilen vardır :)

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.