Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.431
Cevap
58
Favori
58.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kameradan elimde sıfır mevcut almak isteyen olursa 90 TL den verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çin veriyonunu hacklenmiş program ile kullanıyordum. 09/06/2017 gününden beri program kameraya erişemez oldu. Mi home uygulamasından devam ediyorum, her hangi bir şikayetim yok.
  • Bende xiaomi küp olanından vardı 2 gün önce de mijia 1080p elime ulaştı. Fakat mijia nin görüntüsü küp olanın yanında inanılmaz bulanık kalıyor. Görüntü kalitesi sd gibi yanı. Mijia nin menüleri daha kullanışlı özellik olarak daha dolu fakat dediğim gibi bu görüntü kalitesi ile devam edecekse küp olan her turlu daha avantajlı gibi duruyor. Bir de mijia nin menüsü tamamen cince olarak geliyor geldiginden beri 2 kez update çıktı fakat düzelme göremedim ben. Bu kameraya sahip olanlar paylaşırsa sevinirim

• ouz77 kullanıcısına yanıt
    mijia 1080p özellik menü olarak çok iyi. 130 derecelik açısıda çok iyi geldi bana. Bulanıklığı stream ayarından olabilir mi bende yok öyle birşey. Pc de izlerkende çok net. Menüler maalesef yarı ingilizce yarı çince, çeviri programıyla resmi taratıp öğrendim alışınca sıkıntı yok. Gece görüşü de eskiye göre bana iyi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanTR

mijia 1080p özellik menü olarak çok iyi. 130 derecelik açısıda çok iyi geldi bana. Bulanıklığı stream ayarından olabilir mi bende yok öyle birşey. Pc de izlerkende çok net. Menüler maalesef yarı ingilizce yarı çince, çeviri programıyla resmi taratıp öğrendim alışınca sıkıntı yok. Gece görüşü de eskiye göre bana iyi geldi.

Ben de ayni şekilde çeviriyi yaptım. Ama görüntüyü görseniz şaşırıp kalırsınız eski Webcam'ler den daha kötü hatta akşam bir fotoğraf yüklerim buraya. Stream ayarı dediğiniz görüntünün üst kısmında olan 3 seçenekten biri değil mi? Onlarda da bisey değişmiyor :(

• Merhaba arkadaşlar,

Gearbest'ten Xiaomi kamera alsam, kamera kayıtlarını uzak ağdaki bir bilgisayar üzerine 1-2 hafta süreli saklamam mümkün mü?

Teşekkürler,
  • burrock B kullanıcısına yanıt
    mijia 1080p modelinde aynı ağda ki nas veya wifi hdd seçilerek depolanabilir. Uzak ağ için bilgim yok.
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, peki sürekli kayıt yapabiliyorlar mu bu aletler?
    Konunun başından okumaya başladım ama sadece hareket halinde kayıt olduğu belirtilmiş.
    Sürekli kayıt yapılıp, sd kart dolunca, manuel silme işlemi yapmadan, otomatik üstüne tekrar yazabiliyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burrock

Teşekkürler, peki sürekli kayıt yapabiliyorlar mu bu aletler?
    Konunun başından okumaya başladım ama sadece hareket halinde kayıt olduğu belirtilmiş.
    Sürekli kayıt yapılıp, sd kart dolunca, manuel silme işlemi yapmadan, otomatik üstüne tekrar yazabiliyor mu acaba?

Hocam cihaz içinde hafıza kartı olduğu sürece sürekli kayıt yapıyor. Cihaz hareket algıladığında cep telefonu uygulamasına bildirim gönderiyor ve 10-15 saniyelik kayıtlar halinde hareketli anları uygulamada gösteriyor. Onun dışında sürekli kayıt özelliği var yanı

• burrock B kullanıcısına yanıt
    Sürekli kayıt özelliği vardı birde hareket algıladığında kaydet özelliği var. Bildirimleri aktif hale getirince 5-10sn lik video yolluyor fakat ilk hareket algılamayı yolluyor. Mesela bir bildirim geldi belirli süre sonra örneğin 15 dk sonra diğer bildirimi yolluyor. Böyle olmasa her anlık bildirimi yollasa yüzlerce uyarı gelir mobile.
  • S.a. xiaomi xiaofang satın aldım. Kameraya SD kart taktım. Online canlı izliyorum. Fakat geçmişi nasıl izleyeceğim? Xioami yi 720p kamerada var aynı hesapta onun hareket algıladığı zamanları zaman cetveli ile izleyebiliyorum. Fakat xiaomi xiaofang kamerası nasıl oluyor? Yardım lütfen
  • xiaomi xiaofang kameram china hatası verdi. Bu kamerayı nasıl duzeltiyoruz?
  • S.a.

bende aldım bunlardan iki tane ama 1 tane daha almam gerekiyor bebek bakıcısı falan fıstık işlerimiz var çünkü. bir mobil cihazdan kaç kamerayı aynı anda canlı izleme imkanı var yada öyle bir sınırlama var mı?
  • Xiaomi mijia Smart Night Vision Webcam 360 Angle Panoramic 720P WiFi IP Camera Pan-tilt Version bu kamera alınırmı Aliexpressten
  • Elimde ilk versiyon 720p gece görüş özellikli kamera var. Bir türlü kamerayı eşleştiremiyorum hep connection timed out hatası veriyor.
    Çözüm bilen var mı?
  • Merhabalar,

xiaomi yi dome 1080p Kamera kullanıyorum çokda memnunum ama şu kayıt konusunu araştırıyorum, hdd ye, pc ye yada bulut hesabı gibi serverlara kayıt yaptırabiliyormuyuz?

Son olarak bir kaç kamera daha alıp eklemek istiyorum, aynısından alsam hem maliyetli hemde 360 derece dönmesine gerek yok.

Kare xiaomi xiaofang olanlardan istiyorum ama global versiyon bulamadım :(

Malum sitelerde hepsinde çin verisyon yazıyor :/

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Elimde ilk versiyon 720p gece görüş özellikli kamera var. Bir türlü kamerayı eşleştiremiyorum hep connection timed out hatası veriyor.
    Çözüm bilen var mı?

Ben daha önce gayet güzel kullanıyordum.Sonra kaldırdım şimdi lazım oldu ama kullanamıyorum tanıtırken mavi lambadan sonrası gelmiyor devamlı bişeyler tekrar ediyor bayan sesi.
  • Bana bir tane daha lazım satmak isteyen olursa lütfen mesaj atınız.
  • sadbul S kullanıcısına yanıt
    O bayan çin dışında çalışmaz diyordur. Eski yazılıma geri dönmen gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eski yazılıma döndüm wifi de bağlanıyor ama enson onda mavi ışık yanık kalıyor.Telefon uygulaması bağlanmıyor.Rus uygulaması yüklenmiyor diğer versiyonları yüklüyorum ama çalışmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.