Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.431
Cevap
58
Favori
58.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TzisTa

xiaomi xiaofang kullanıyorum. çok memnunum.

yazılım atmadan çin uygulamasında çalışıyor mu?
  • monodoks kullanıcısına yanıt
    çalışıyor hocam bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monodoks

quote:

xiaomi xiaofang kullanıyorum. çok memnunum.

yazılım atmadan çin uygulamasında çalışıyor mu?

Yeni 3.0.4.9 firmware ile biz de out of china zedeler kervanına katıldık. Güncellemeyi yaptım ve cihaza baglanamiyorum. Github da bununla ilgili konu açmışlar keske öncesinde görseydim. Cihazı guncellemediyseniz bırakın eski yazılım ile kalsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ouz77 kullanıcısına yanıt
    son güncelleme yüklü ama bir sıkıntı yok bende. Yalnız bazı ayarlar çince oldu malesef:(
  • quote:

son güncelleme yüklü ama bir sıkıntı yok bende. Yalnız bazı ayarlar çince oldu malesef:(

Yazıların cince olması telefon uygulamasından kaynaklanıyor ayarlardan düzeltebiliyorsunuz ama dün gelen kameranın firmware inden bahsediyorum onu yüklediniz mi?

Yükledim hocam. Dili ingilizce ancak bazıları çince. Önceden tamamı ingilizceydi.

Mi home sürümü: 4.1.16
    Firmware sürümü: 3.0.4.9
  • quote:

Yükledim hocam. Dili ingilizce ancak bazıları çince. Önceden tamamı ingilizceydi.

Anladım hocam bende sorun devam ediyor umarım düzelir :) tesekkur ederim bilgilendirme icin. Bu arada eskiden kızılötesi LED'leri kapatıp acıyordum şimdi menüyü bulamadım kaldırdılarmi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz77 -- 11 Mayıs 2017; 15:56:15 >
    night vision ayarlarda var. ama içindeki yazılar çince.
  • xiofang kamera siparişini verdim incelemessini paylaşacağım..
  • 720p gece görüşlü modelinde geçmiş kayıtları programdan izleyemiyordum. Bir süredir uğraştım belki çözüm arayana yardımcı olabilir;

Iphone mi home uygulaması kullanıyorum. Kamera gmt+5 olarak ayarlıydı. GMT+5 hem uygulama hemde kayıt saati Türkiye saati olarak ayarlı oluyor. Çeşitli denemeler yaptım ama maalesef GMT+0 olduğunda geçmiş kayıtları uygulamadan seyredebiliyoruz.

Kayıtlı video 5 saat ileride olarak görünüyor ama yapacak birşey yok. Bir çok zaman geçmiş kayıtlara bakma ihtiyacı duyuyoruz ve bu nedenle saat farkına mecburuz. Bu durum sanırım ios uygulamasında var.

Benim gibi geçmiş kayıtları izleyemeyen varsa çözdüyse nasıl çözdüğünü belirtsin. Hem Türkiye saatiyle hemde geçmiş kayıtları izleyebilirsek çok iyi olur.
  • quote:

Hocam, rahatsız ediyorum tekrar ama ben hala uzaktan bağlanıp izleyemiyorum kamerayı. Bağlanıyor donup kalıyor ayni hücresel veri ile bağlanır gibi. iPhone kullanıyorum. Siz android ile mi izleyebiliyorsunuz? Bugün iPhone uygulamasının güncellemesi çıktı ayarları İngilizce yapmayı başarmışlar ama su izleyememe sorununu çözebilirsem çok iyi olacak. Sizde farklı olan bir ayar mi var acaba modemde vs?

hocam android kullanıyorum. hattım turkcell. ısterseniz kamerayı yeniden bir tanıtın. başka bir ayar yapmadım çünkü.

• TzisTa kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam şimdi bisey farkettim görüntü kalitesini low yapınca kesintisiz izleniyor. Sanırım benim internet hızıyla alakalı birazcık ama bu güncellemeden sonra neden böyle oldu anlamadım. Neyse akşam bi sıfırlayıp deneyeyim

• GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Bebek izleme olarak kullanacağım, hangi modeli almam uygun olur? BabyCry modu olması gerekiyor mu? Miuji 1080p 130 derece olan

Aliexpres'te şu an daha pahalı görünüyor, Gearbest'ten hangi gönderi tipini seçiyorsunuz, ücretisiz olanda sanırım takip zelliği yok. $2,5 arkla kayıtlı posta ile mi almalı?
  • quote:

çalışıyor hocam bir sıkıntı yok.

Xiaofang kamera geldi ilk kurulumda çalışır gibi oldu sonra sadece çinde kullanılabilir hatası verdi.

Mi home uygulamasında mainland china seçili olmasına rağmen...
    firmware 3.0.3.56 sizin nedir?
    son satılanların açıklamasında avrupada çalışmaz diye not düşmüşler. ben şu an tatildeyim, balkona sulama sistemi kurdum sebzeler için xiaomi akıllı priz ile. benim kamerada arada bağlanıyor sonra gidiyor. anlık izleyemiyorum. sulama sisteminide çalıştıramıyorum güvenip. çalışır kapanmazsa su motoru yanar. xiaomi yaptı yapacağını.

3.0.4.20 firmware. ben üstteki mesajı yazdıktan sonra görüntü kalitesi low da çalıştı kamera.

• GokhanTR kullanıcısına yanıt
    hocam Xiaomi mijia 1080P nin sd kart girişi var mı? ayrıca hareket sensörü aktive olunca mail yoluyla bildirim gelmesi var mı acaba?
  • utopiaz kullanıcısına yanıt
    SD var hocam. Hareket sensörü mobil cihaza bildirim gönderiyor. Mail yoluyla bildirim diğer modellerde de yok sanırım. Hareket sensöründe alan alan seçim yapılıyor istenilen kısımda ki hareketleri uyarabiliyor. Kameranın güzel özelliklerinden biri uykuya alabiliyor yada yeniden başlatma yaptırabiliyoruz. İlave olarak aynı ağdaki nas wifi hdd gibi cihazlara kaydı sağlanılabiliniyor. Ben çok beğendim bu modeli. 360 alsam diye düşünüyorudum ama hem pahalı hem gereksizdi bana.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.