Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
559.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar vacuum mop pro sarj yeri salonda (fotoda isaretledim) fakat mutfakta gözüküyor ve yerini bulamıyor ve bunu belirli bi alan temizleme komutu verdikten sonra yapıyor.
    3 gün oldu alalı? Çözümü nasıl yapabilirim?
    Öncesinde de mutfağı temizleme komutu veriyordum ama salonu temizliyordu. Var mı fikri olan?

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tnsrkn. T kullanıcısına yanıt

Sarj istasyonunu dogru yerde göstermesini sağlamak gerek bazen kafaları karışabiliyor. Sizinkinde her görev verdiğinizde şarj istasyonu başka yerde mi gözüküyor?

Süpürme işini bitirip docka dönerken durdurun elle kaldırıp dock önüne koyun ve tekrar şarja gönderin. Düzelir diye tahmin ediyorum. Ama her seferinde oluyorsa başka bir sıkıntısı da olabilir tabi.

• Evin tamamını temizleme komutu verince sorum yok fakat sadece belirli bir oda temizleme komutu verince haritada şarj istasyonu yeride değişiyor.

Evde 1 yaşında çocuk var o yüzden istasyonu koltuğun altına koydum malum çocuk rahat bırakmıyor. Koltuğun altında olmasının etkisi olabilir mi?

• tnsrkn. T kullanıcısına yanıt

Hayır ama çevrede başka sorunlar var ise, ayna veya geniş metal yüzetler gibi, onlar şaşırtabilir bazen.

• 01.13.28 den sonra S5 max a bir güncelleme daha geldi bugün. ilki geç gelmişti bana bu en erken oldu galiba. 01.13.40 yine pek bir açıklama yok kullanıcı deneyimi bazı iyileştirmeler diyor. hiçbir yerde de göremedim bununla ilgili bir bilgi. beklemedeyim

• Arkadaşlar kafayı yemek uzereyim. Dün akşamki şarj yeri değişme işini makineyi resetleyerek cozdum. Bugün herseyi baştan yaparak kenarları süpür talimatı ile yeni harita yüklendi buraya kadar herşey tamam. Ama şimdi herhangi bir komut verdiğimde tekrardan harita çıkarmaya çalışıyor ve verdigim komutu uygulamiyor.komutu durdurup şarja geri gönderiyorum daha sonra harita normal bi şekilde tekrar gözüküyor. Tekrar komut veriyorum yine yeni haritalama yapıyor. Bİ yerde bişeyi eksik mi yapıyorum yoksa makinada mi sorun var.
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• dlkaptan D kullanıcısına yanıt

Merhabalar, mihome uygulamasında ayarlar kısmında gizlilik ayarları bölmesinden kullanıcı deneyimi programına katılın kısmını etkinleştirdim. Robotu 2-3 gündür kullanmıyordum, bugün açtığımda otomatik oda bölme özelliğinin geldiğini gördüm.

Not: Bölge olarak çin seçili.

Cihaz Xiaomi mijia vacuum mop (1c)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dlkaptan -- 21 Ocak 2021; 21:43:54 >
  • Arkadaşlar merhaba mop pro modelini alarak aranıza katıldım. İlk kullanımda neler yapılmasını gerektiğini biraz araştırdım ama ne kadar şarj edilmeli konusunda bir bilgi edinemedim. Kutudan çıkardığımda direkt şarja mı takmalıyım ? Ne kadar süre şarjda durmalı ? Bunun dışında yapmam gereken önemli şeyler nedir ? Biraz aydınlatırsanız sevinirim dostlar. Teşekkür ediyorum şimdiden.

• ph electro kullanıcısına yanıt

merhaba

en az üç saat şarjda dursun.

iyi günlerde kullanınız

Aynen hocam mesajınızı görünce bende yaptım harita anında değişti. Teşekkürler.

• İyiakşamlar xiomi mi vacum mop pro kullaniyorum 1 haftadır. Çalişmasından memnunum. Bişey merak ettim cihaz %100 iken şarjdan çekince 4 saat içinde boşta beklerken %76 e düşüyor şarj normal midir?

• cerci46 C kullanıcısına yanıt

güncelledim şimdilik bir sapıtma olmadı.

• Merhabalar, bende de 1c modeli var mi home yazılımı 210 firmware yazılımı 1059, bu güncelleme neye göre geliyor

• x-calibur kullanıcısına yanıt

herkese aynı anda gelmiyor, parti parti gönderiyorlar.

• gkys kullanıcısına yanıt
    Bölgeyi nasıl seçiyoruz?
  • cerci46 C kullanıcısına yanıt
    Sorun yok gayet güzel çalışıyor
    1c cihazıma 1 hafta önce 1096 güncellemesi gelmişti ancak haritayı bölmemişti. Birkaç gündür wifi kopma problemi ve haritayı açmama problemi vardı. Birkaç gün cihazın internet bağlantısını kestim ve kendi haline bıraktım. Bugün harita bölümlemesini yapmış. Bölge türkiye seçili bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mithrandir2001 M kullanıcısına yanıt

Bu tecrübeyi yaşayan bir çok kullanıcı var, yazılım neden böyle geç uygulanıyor bir cevap yok o konuda. Hallolduğuna çok sevindim, darısı tüm 1C kullanıcılarının başına.

• kalamare kullanıcısına yanıt

Bölge Türkiye seçili.

• quote:

Orijinalden alıntı: cerci46

herkese aynı anda gelmiyor, parti parti gönderiyorlar.

Çok Teşekkürler, alıcımın ayarları ile oynamayayım o zaman :)

Bölge vb şeyleri değiştirmeden de gelecekse sıkıntı yok. Ama çok tuhaf bir sistemi var bu xiaominin. Arkadaşın telefonda 1096 sürümü ile alakalı bölünmüş harita varken hanımında aynı hesapta 1059 luk eski harita var :)

• 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.