Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.824
Cevap
654
Favori
559.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fan ayarı dediğiniz? Eğer emiş gücü ise yüksekte çalıştırıyorum ama sert zemin için yine de yuksek bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Evet, halı kabarmalı i. Teşekkür ederim.

• Arkadalar vacuum mop pro'yu 2 telefona birden yukleyip kullanabilir miyiz? Hem eşimin telinde hemde benim telimde olup kullanma şansımız var mı?

• 1C robot süpürge sahibiyim. Yaklaşık bir aydır temizlik esnasında cihaz eğer güçlü mod veya turbo modda çalışıyorsa kimi zaman 15 dk içinde, kimi zaman 5 dk içinde olduğu yerde kapanıyor.

İnternette aynı sorunu yaşayan onlarca kişi var. Bazıları "2021 başında güncelleme gelecek ve sorun hallolacak" demiş, ancak yabancı forumlarda böyle bir güncelleme bilgisine rastlamadım. Sorunu çözebilen yahut yardımcı olabilecek kimse var mı?

• tnsrkn. T kullanıcısına yanıt
    Mi home uygulamasina cihazi kurdugunuz cihazdan mop pro ya girip paylas dediginiz de oluyor.
  • Brogba kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen ya ıslak filtre kullandınız ya da sürekli yüksek güçte çalıştırıyordunuz önceden. Bu çok net fan ve fan akış sensörü arızası.
    Servisiniz varsa değiştirmelerini isteyin, yoksa özelden yazabilirsiniz bana.

Saygılarımla
  • cgty89 C kullanıcısına yanıt

Tesekkurler

• iLife yarıştan kopmadığını yeni çıkardığı A10 ile ispatlıyor.

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
    Tasarımı gibi performansı da iyi sanırım.
  • Askaparta kullanıcısına yanıt

Tasarımı gerçekten çok güzel, sadece ve çekici. Ben siyah robotları seviyroum zaten nedense.

iLife güzel performansı olan cihazlardır, ben test ederken 2500Pa vardı üzerinde, o zaman için tabii oldukça yeniydi bu fan gücü.

Fırça ve havayolu tasarımları Ecovacs'a benzer, çok kısadır. Dolayısı ile akışta kayıp çok azdır. Bunu uzun soluklu performansa önemli katkısı olacağını düşünüyorum.

Saygılarımla

• S5max'ımda bu aralar zaman zaman yerini bulamama olayı oluyor. Örneğin elimle bir odaya götürüyorum ve o odayı süpür dediğimde kendini başka bir yerde buluyor.

Az öncede çalışmaya başladıktan sonra aklıma geldi toz haznesini boşaltmak istedim, pause edip toz haznesini boşalttım, tekrar başlattığımda yerini bulamadı.

Son güncellemeden sonra bununla karşılaşan oldu mu acaba?

• cherqes kullanıcısına yanıt

son güncelleme yaptım ben de. siz yazdıktan sonra pin n go yaptım sonra spot temizlik esnasında durdurdum toz haznesini çıkarıp taktım. temizle dediğimde positioning yaptı be 1-2 dk sürdü bende dock a gönderdim positioning yaptı docka döndü. ama toz haznesini çıkarırken cihaz biraz oynadı gibi oldu birde çamaşır kurutmalık vs vardı çevresinde. başka yerde denedim yine spot temizlikte durdurdum toz haznesini çıkarıp taktım sonra clean deyince positioning yaptı yerini buldu ama spot temizliğe devam etmedi sanırım tüm temizliğe başladı docka gönderdim. spotta durdurunca onu artık bitmiş kabul ediyor galiba.

en son zone cleaning yaptırdım onda da durdurup toz haznesi çıkardım devam dediğimde positioning yapmadı sıkıntısız temizliğe devam etti.

• Hepsirobot hocam, bir sorum var size. son zamanlarda s5 robotum halıyı geç algılıyor. mesela halıya çıkıyor, 6-7 saniye sonra hızlandırıyor çekiş gücünü, indikten sonra da 6-7 saniye sonra yavaşlıyor. bazen kalıyor öyle. bunun sebebi nedir? Sensörleri yeni temizledim, ana fırçayı sıfır yeni taktım.

@Hepsirobot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _conscript_ -- 20 Ocak 2021; 23:11:35 >
  • JeamBeam kullanıcısına yanıt

Ben sizi cevapladım sanıyordum, çok özür dilerim gecikme için.

Eğer çok fazla halınız var ise zaten mplu bir modele girmek pek performanslı olmaz, ya halıları kaldıracaksınız ya da aralarını açacaksınız. Rahat hareket edebilmesi için koridorlarda da en az robot genişliğinin 1.5 katı sert zemine ihtiyacınız olacaktır kesintisiz.

Servisleri sorun olmasın diyorsanız ya distribütörü olan ciddi firmalardan alacaksınız, iRobot, 360, Ecovacs gibi, ya da şans kader kısmet diyeceksiniz.

4bin civarında 360 S7 veya iyi bir kampanya yakalarsanız S5Max olabilir moplu olarak. Xiaomi T1 girecek ama ben onun yerine Lydstro gibi çöpünü kendi boşaltan bir sistem de düşünmenizi öneririm. Vaktiniz var ise Ecovacs O950 ve N8 grubu da geliyor ülkeye ve hemen hepsi o fiyatlar çerçevesinde - belki biraz daha yukarı - olacaktır.

Saygılarımla

mali_bu16 kullanıcısına yanıt

yok yok hiç sorun değil hepimiz yoğunuz olabilir :)

@mali_bu16 da yardımcı oldu özelden 360 s9 demişti siz 360 s7 dediniz farkları sadece pil sanırım. halı kalabalığı çok yok ve çoğu ince yeni tarz halılardan mutfakta var ortada küçük salonda var yine küçük , çok yok yani.

s9 olan yok şu an stokta turkcell satıyor o da 4500 demiş olmaz olsun öyle fiyat dedim :) veya s5max kovalayacağız işte iyi fiyata :) seçenekleri 3 e düşürebilmek güzel oldu.

Aman hocam öyle bir yazmışsın bak yanlış anlaşılacak gözünü seveyim :)

Önce batarya kapasite ve genel özelliklerine göre

S5 max

S7 S9

N3 max önerdim

siz N3 max için batarya düşük gibi deyince S5 maxe yöneldik ama ingilizce kıymetli büyüklerimizi üzer diye 360 S9 hatta bütçe yetse Luna 200 dedim. Siz batarya iyi olsun gibi deyince S7 önermedim ki 360 larda stok yok acilse S5 max alınır hatta nereden alınmalı gibi önerimide sundum.

• yok usta ne yanlışı yardımcı olmak yanlış anlaşılacak bir şey değil. yazdığın her şeyi ben sordum sen bana göre önerdin.

bu foruma ne oldu yahu insanlar öneride bulunmaya bile çekinir oldu. rahat olabilirsin 16 yıldır buralardayım:)

s7 s9 tek fark batarya mıdır?

Mevzu 360 ve ben olunca çok hoş karşılanmıyor neyse dediğiniz gibi siz sordunuz ben bir çok marka model önerdim, ALLAH yukarda.

S9 mop sistemi elektronik kontrollü yani uygulama üzerinden mop bezine damlayacak suyun seviyesini üç kademe olarak ayarlama imkanı var.

IR kumandası var

Ön tamponda ultrasonik sensör var

Kutu içinde yedek 1 adet mop bezi ve 1 adet yan fırça var

Bana göre ki doğal kalite bir tık yukarıda

• İyi akşamlar xiomi mi vacum mop pro kullaniyorum 1 haftadır. Çalişmasından memnunum. Bişey merak ettim cihaz %100 iken şarjdan çekince 4 saat içinde boşta beklerken %76 e düşüyor şarj normal midir?

• 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.