Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    410 $ paraya sahibinden'den al. heyecan aramak istiyorsan o başka :)

Ooo bu ikinci nesil diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illiyyin131 -- 20 Şubat 2019; 15:12:47 >
  • illiyyin131 İ kullanıcısına yanıt
    sahibinden üzerinden en ucuz 2.950 liraya buldum ikinci nesil robotu, bahsettiğiniz ürünün linkini paylaşır mısınız?
  • emreipek E kullanıcısına yanıt
    Linkteki cihazı 1. nesil sandım yorum attım sonra ikinci nesil olduğunu öğrenip mesajı tekrar düzenledim. Bu adam neden bu kadar ucuza satıyor? Kargo istemiyor. Bi iş olmasın? Arkadaşlar bir de aklıma ne geldi. Ben xiaomi web sayfasında bu ürünü göremedim. Bunlar gerçekten Xiaomi'nin mi ki? Mesela bir de Xiaomi Xiowa diye bir ürün gördüm. Ne diyorsunuz?
    Kusura bakmayın, düzenlediğinizi görmemiştim, daha önce aliexpress'ten çok fazla alışveriş yaptım o yüzden bazı dikkat ettiğim noktalar var, üründen kaç adet sipariş verildiği, verilen siparişe kaç oy verildiği,mağazanın kaç yıldır açık olduğu vs. gibi , bu kriterlere baktığımda güvenilir bir satıcı gibi duruyor ama DHL kargo ile ilk defa aliexpress'ten bedava kargo seçeneğini görüyorum, gerçekten insan "Bu ne iş" diyor. Araştırmalarıma göre Roborock, Xiaomi ile anlaşmalı olarak bu robotları üretiyor ve Mİ home app uygulamasında ürünü kontrol ettim böyle bir ürün var, o yüzden gerçekten Xiaomi'nin diyebiliriz. Xiowa ise teknik değerler açısından (Motor gücü, paspas özelliğinin olmaması vs.) daha alt versiyon bir ürün diyebiliriz tabi bu yüzden fiyat bir hayli ucuz, o yüzden kullanım amaçları belirlendikten sonra hangi ürün size uygunsa ona göre seçim yapmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreipek

Kusura bakmayın, düzenlediğinizi görmemiştim, daha önce aliexpress'ten çok fazla alışveriş yaptım o yüzden bazı dikkat ettiğim noktalar var, üründen kaç adet sipariş verildiği, verilen siparişe kaç oy verildiği,mağazanın kaç yıldır açık olduğu vs. gibi , bu kriterlere baktığımda güvenilir bir satıcı gibi duruyor ama DHL kargo ile ilk defa aliexpress'ten bedava kargo seçeneğini görüyorum, gerçekten insan "Bu ne iş" diyor. Araştırmalarıma göre Roborock, Xiaomi ile anlaşmalı olarak bu robotları üretiyor ve Mİ home app uygulamasında ürünü kontrol ettim böyle bir ürün var, o yüzden gerçekten Xiaomi'nin diyebiliriz. Xiowa ise teknik değerler açısından (Motor gücü, paspas özelliğinin olmaması vs.) daha alt versiyon bir ürün diyebiliriz tabi bu yüzden fiyat bir hayli ucuz, o yüzden kullanım amaçları belirlendikten sonra hangi ürün size uygunsa ona göre seçim yapmak lazım.
    bu adreste iki Türk alışveriş yapmış. Birisi gümrüğün 900 ₺ diğeri 1000 ₺ tuttuğunu yazmış. Bu işin bi ucuz yolunu bulmamız lazım :)

Xiaomi ülkemize distribütör aracılığıyla değil kendi girseydi, bunların çoğuyla uğraşmazdık herhalde :) Acaba o alışveriş yapan iki arkadaş ürün fiyatının az belirtmesini istemiş mi ? Keşke bunu bilebilseydik çünkü normal fiyat üzerinden yazdıysa satıcı o tutarlar normal maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreipek -- 20 Şubat 2019; 16:23:46 >
  • 1. nesil robotuna 3.3.9_003452 update'i yükleyen oldu mu? Memnun musunuz?
  • serdarsom S kullanıcısına yanıt
    3.3.9_003466 güncellemesi var hocam şu an bende, bu ufak güncellemeler çok bir yenilik getirmiyor cihaza, herhangi bir sorun da yaşamadım bence en güncel halinde tutun.
  • Linki düzelttim, kısaltma yada referanslı link kullanmayınız lütfen.

İyi forumlar,
  • Bende yeni aldım cihazı 2.nesil olanı telefona tanımladım öncelikle Türkçe bir kullanma kılavuzu var mı? Ya da dikkat edilmesi gerekenleri söylermisiniz? Merhaba mesela çöp haznesi dolunca ne yapıyor sonra temizlik yaparken yerine göndersem sonra tekrar başlayınca sıfırdan mı kaldığı yerden mi temizliyor? Birde o da kapısı açık ama bir odayı tam bitirmeden diğerine geçmiyor ki galiba. Şarj süresi Ne kadar olmalı yani sürekli şarjda mı kalacak ve ne kadar sürede şarjı %100 oluyor son sorum ise çalışma proğramı nasıl tanımlıyoruz şu saatte çalış şu günlerde diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende irobot 960dan vazgeçtim.roborock s50 aldım Rusyadan, yarın gelecek inşallah. Fiyatı çok makul rusyada 1980 tlye geldi.inş pişman olmayız. Bu cihazda dikkat edilmesi gereken birşey var mı??

• Bugün geldi robot s50.güzelce test ettim. Girmediği delik kalmadı desem yeridir. Temiz dediğimiz evde futll depoyu doldurup geri geldi. Paspas modunuda denedim. Gayet yeterli. Anlamadığım tek nokta ise silme modunda da olsa aynı anda hem süpürüyor sanki doğrumu anlıyorum? Birde bu aletin parça değişim takvimi varmı biyerde? Kitapcık Çince o yüzden birşey anlamadım. Teşekkürler

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 2 Mart 2019; 22:4:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Bende irobot 960dan vazgeçtim.roborock s50 aldım Rusyadan, yarın gelecek inşallah. Fiyatı çok makul rusyada 1980 tlye geldi.inş pişman olmayız. Bu cihazda dikkat edilmesi gereken birşey var mı??
    1980 e nereden aldınız?

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Ruayada ruble çok yükseldi. Şu aaralar oetalama 2000 tl civarı yani 24000 ruble gibi satılıyor s50ler. Eğer Rusyadan getirtme imkanınız varsa yandex ru üzerinden il seçip yerel mağazalarda aratın. Satan yer çok şehrine göre değişiyor.

• saitates kullanıcısına yanıt
    Ben hala şu ekrandaki görüntüyü alamadım. Seçenek "mainland china" ama hala gezindiği yerleri göremiyorum.

• xiya_simsheck X kullanıcısına yanıt
    Nasık yani? Direk uygulamada gösteriyor..ilginç bir sorun:) hangi servera bağlı??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Mainland china olarak seçtim hocam. Ancak hala göremiyorum.

• xiya_simsheck X kullanıcısına yanıt
    Benzer sorunu ben de yaşadım. Yeni bir mi hesabı açıp bölge olarak da Europe seçili olduğunda tüm özellikler açıldı. Mi Home uygulamasından 1 kopya daha oluşturdum. Bir hesabı sadece süpürge için, diğer hesabı diğer cihazlarım için kullanıyorum.
  • Tamamdır hocam. Dediğini yaptım. Europe olarak değiştirdim. Cihazı resetleyip tekrar baglandım. Şimdi çok mutluyum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.