Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (1155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
653
Favori
559.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11531154115511561157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anlattıklarınızdan yola çıkarak yorum yaptım

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler başka bir şey yapabilir miyiz peki servis bu konuda ne yapabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tarum_58 kullanıcısına yanıt

Her şekilde önce servis baksın zaten. Belki geçici de olsa bir çözüm üretebilirler.

• mamilim90 kullanıcısına yanıt

S5 Max veya aradaki fark 500 lirayı geçmiyorsa S6 Max alabilirsiniz. Kesinlikle değer.

• S5 Max için fırça, filtre, paspas lazım. Fiyat performans olarak nereden alabilirim?

Yurt içi dışı fark etmez.

• Merhaba arkadaşlar 7000 TL'ye kadar hangi robot süpürgeyi önerirsiniz. Ev 2+1 85m2. Ek bir soru "Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+" "Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro" arasından hangisi daha iyidir. Teşekkür ederim.

• Malum, üzerinde uğraştığımız yeni ticari zemin bakım robotumuz ve bizi özellikle yoran yeni 360 ve Dreame serisi batarya üretimi ile çok fazla vakit harcadığımız için bazı telefonlara bakamadık, bazı müşterilerimize geç dönüş yaptık son iki haftadır.

Herhangi bir zarara sebebiyet vermemiş olsak da bizi kötü bellemenizi istemeyiz, bu gecikmelerden dolayı özür diliyoruz Hepsirobot olarak.

Saygılarımızla

• xiaomi vacuum mop pro 2+ modeli halı saçaklarına takılıyor mu? takılıyorsa saçakları alta kıvırıp öyle temizleme yaptırsak sıkıntı çıkarır mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Baldbani kullanıcısına yanıt
    Tüm robotlar 1.5xfırça çapından uzun püsküllere takılır.

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Akıllı Robot Süpürge Filtre Fırça Seti (S5 Max ve S6 Pure Uyumluhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08RSLVR4L/ref=cm_sw_r_cp_api_i_QGH5Y6PYXQFSCAZXTKK0?_encoding=UTF8&psc=1

Bunu almıştım memnunum.

• selamlar. 2c için yedek parça alabileceğim bir tavsiyeniz var mıdır? bakındığımda resimlerde bizimkine benzer ürünler görüyorum ama özellikle 2c modeli pek belirtilmiyor. her model uygun olmayabilir diye düşünüyorum.

• arkadaşlar genel olarak robot süpürgeler veya kullanan varsa mop 2 pro için sorayım, temizlik başlattığımda öncelikle kenar temizliği yapıyor ondan sonra ortaları süpürmeye başlıyor. Örneğin tüm evi süpürme komutu verdiğimde salona girip önce kenar temizliği yapıyor sonra ortayı süpürüyor, sonra mutfağa geçip kenar temizliği yapıyor ardından ortayı süpürüyor. Olması gereken bu mudur, bu şekilde mi yapmalı?

• metabax kullanıcısına yanıt
    Genelde bu şekilde, bende S5 max var oda aynı. Doğrusu da bu zaten

• cerci46 C kullanıcısına yanıt

sevindim hocam teşekkür ederim :)

• Merhaba , xiaomi mop 2c kullanan var mı ? Dün mediamarkt dan aldım .Emiş yerinde plastik bir aksam var ,sarkmış ve emiş ağzını küçültüyor sanki ? Bütün 2C ler böyle mi ?

• sharp61 S kullanıcısına yanıt

Merhaba , 2 c var sanırım elinizde .Toz haznesini çıkardığınızda ,emiş yerinde plastik aksamda kabarıklık ,ağızı küçülten bir şekil var mı sizin makinede ?

• 
Sayfa: önceki 11531154115511561157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.