Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (1154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
653
Favori
559.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • STYJ02YM Xiaomi Viomi V2 Pro Model bir robot süpürgem mevcut. Tekerleği boşa dönmeye başlamıştı, Armut'tan bulduğum bir servise gönderdim. Tekerleklerden birinin milinin kırıldığını ve 1500 TL değişim ücreti gerektiğini söylediler. Buna benzer tecrübesi olan birileri varsa paylaşabilirler mi? 1500 TL biraz fazla geldi, sizlere danışmak istedim.

• barandeniz B kullanıcısına yanıt

Komple tekerlek ünitesi değişimi 850TL bu aralar.

Hepsirobot.com 05519899836

• Merhabalar arkadaşlar, uzun zamandır konudan uzağım. Hali hazırda 5 adet s5 max'ım var. Yeni bir tane daha almayı düşünüyorum. Aynı fiyata alınabilecek iyi bir alternatif piyasaya çıktı mı zaman içerisinde?

• PreDLoNa kullanıcısına yanıt

5 adet S5Max iyi bir koleksiyon. Aynı fiyata o kalite artık yok. En yakınında Roborock S7 veya Q7 var, daha farklı bir bütçe düşünürseniz sorabilirsiniz.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

İlkinden oldukça memnun olunca fiyatını uygun yakaladıkça aldım hocam. Hatta 4200 liraya bir adet de S6 Max almıştım. Şimdiki fiyatların yanında eski fiyatlar hayal ötesi.

Vallahi iyi yatırım. Tebrikler.

• Viomi v2 pro son güncellemeden sonra sürekli yönünü kaybediyor şarj istasyonuna elle götürüp süpürmeye yeniden başlatıyorum bir iki odayı sorunsuz süpürüyor sonrasında yine yönünü kaybediyor aynı yerde dönüp duruyor. Neden kaynaklanıyordur acaba başına gelen oldu mu? Bir de haritada belli odaları seçiyorum ama kafasına göre bütün evi süpürüyor girmesini istemediğim odalara da giriyor sanki seçim yapılmamış gibi.

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Dediğiniz modelleri inceledim. Ne yazık ki fiyatları çok pahalı. Yedek parça, servis ve stabilite olarak hala S5 Max en iyi tercih gibi görünüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Eh, orası öyle.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar xiaomi vacuum mop 2c turkce yapabilen varmi.beceremedkm ben

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese Merhaba dün gece Xiaomi mi robot vacuum mop pro 2+ 3d 6400 e sipariş vermiştim yorumları okuyunca iptal ettim , şimdi Roborock S5 max almayı düşünüyorum 8600 tl aradaki farkı vermeye değermi eşyalarım hepsi yüksek yani yükseklik sorun değil benim için

• viomi s9 süpürgem var ikidir şarzı bitip ortada kalıyor ama kayda baktığımda 19 falan şarz gözüküyor açmaya çalıştığımda açılmıyor elimle istasyona koyduktan sonra açılıyor sorum şu batarya azalınca kendisini neden şarz istasyonuna götürmeden ortada bitiyor

• Büyükanneler için tavsiye verebileceğiniz robot süpürgeler var mı?

• M0meNtS kullanıcısına yanıt

iRobot Roomba 600 serileri

• Merhaba Xiaomi mijia 1s den uzun zamandır fan arızası almaktayım genel rutin bakımını yapıp filtre fırça değişikliği makina iç temizlik yaptım fakat düzelmedi bunun bir çözümü varmıdır @Hepsirobot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalldeli -- 18 Eylül 2022; 0:26:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalldeli S kullanıcısına yanıt

Özelden cevapladım.

• tarum_58 kullanıcısına yanıt

Batarya değişim zamanı gelmiş.

hocam cihaz daha yeni 8 aylık doğru düzgün kullanılmadı bile nasıl biter litium iob batarya değilmi bu gün özellikle takip ettim %19 da biti şarzı azalınca gidip şarj olup kaldığı yerden devam etmesi gerekmiyormu. Sıkıntı şarzım var deyip temizliğe devam etmesi aslında

• Merhaba
    Bu parçayı nasıl temin ederim. Viomi v3 toz hazne elektrik bağlantı teli.

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• Bu da sökülü hali

• 
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.