Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (1157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.833
Cevap
654
Favori
560.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11551156115711581159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de anneme doğum günü hediyesi olarak bu markanın temizlik robotunu almak istiyorum. Yaşı ileri olduğu için hem temizlik yapsın hem de yerleri silsin istiyorum. Piyasada çok fazla model var kafam karıştı. Teker teker de hepsine bakamıyorum. Acaba hem temizlik hem de vileda işlevi gören modeller hangileri? Direkt onlara göz gezdireyim
    Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar , 2 yil önce burdan tavsiye ile roborock s5 max aldim

Şimdi annem icin hediye almak istiyoruz , sadece süpüren ona yeter , 130 m? ev öneri alabilir miyim uygun fiyata fiyat performans ürünü olsa ne guzel olur

• Merhaba yeni aldığım s7 süpürgenin pili 60m2 temizledikten sonra bitip şarj istasyonuna dönüyordu.Garantiye gönderdim. batarya arızalı çıktı ve değişti.simdiki batarya biraz daha iyi fakat 80 m2 evi paspalayip supuremeden tekrar şarj istasyonuna dönüyor.supurge ayarları dengeli ve paspas derin de bu kadar kısa sürede pilin bitmesi normal mi? Bundan önceki evovacs 950 de pil rahat rahat yetiyordu. Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• makseki kullanıcısına yanıt

Ecovacs'ın batarya teknolojisi ile Roborock'ınki arasında zaten dağlar kadar fark vardır, herhangi bir Ecovacs çok dengeli ve verimli batarya kullanır.

Ancak her şekilde 80-90 dakika oldukça az.Bu şikayetinizde yalnız olmadığınızı bilin, tüm forumlar S7'nin bu batarya sorununu konuşuyor yurtdışında.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Peki hocam şimdi ne yapmamı tavsiye edersiniz tekrar servise mi göndereyim?

• makseki kullanıcısına yanıt
    Önce şikayetinizi görüşün. Bakalım ne diyecekler?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi vacuum mop pro süpürgem süpürme sırasında uygulamadan erişilemiyor. Şarja gittiği zaman yaklaşık 20dk sonra uygulamadan erişiliyor. Bu sorunu yaşayan var mıdır?

• Arkadaşlar kolay gelsin, robot süpürge için Wi-Fi olmazsa olmaz midir ? Sadece Bluetooth bağlantısı ile robot süpürgeden verim alabilir miyiz. ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MhmtBey M kullanıcısına yanıt

Robot süpürgeler bluetooth ile bağlantı kurmazlar.

• Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

kullanan varmi acaba fp olarak iyimidir başka model tavsiye edermisiniz ?

• Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro gerçekten f/p ürünü 7000 bin civarı.. gidipde 10 binlik birşey almaya gerek yok. Çok araştırdım, s7 yi deneme amaçlı inceledim. Çokta bir fark yok..3 gün önce aldım gayet iyi..al geç..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tesekkurler hocam

• ttrapper kullanıcısına yanıt

S5max alın sağlam uzun ömürlü macera savar bir üründür.

• uzun zamandır s5 veya muadilini kullanıp pil değiştiren var mı? 3 yıldır kullandığımız s5in pili bitti temizliğin yarısında kapanıyor. yeni pil takıp devam etmeyi düşünüyorum.ya da artık miladını doldurdu diyip yeni birşey mi almalı.

• supernoova S kullanıcısına yanıt

S5 kolay kolay ölmez, yeni alacağınız makinelerin de temizlik performansları çok çok benzerdir.

teşekkürler hocam. biz günde 2 kere komple evi temizletiyoruz sürekli çalışıyor yani ondan dolayı dedim s7 maxv mi alsak. yeni pil 50€ maxv 750€ aradaki fiyat farkı da baya var.

• supernoova S kullanıcısına yanıt

E tabii bu seçim meselesi. S7 daha iyi mop yapıyor, bu bir gerçek. Ama onun da kronik olmaya başlayan batarya ve titreşim askısı sorunu var.

mop pek önemli değil. kronik sorunları da varsa s8 gelene kadar, pil alıp bunla devam edelim hocam. teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 26 Ekim 2022; 13:34:17 >
  • roborock s5 max için fırça filtre falan alacagım. En kaliteli ürün hangisidir veya gerçkten orjinal satan yer var mı

• mussti19 kullanıcısına yanıt

Zamanında buradan almıştım, üstündekilerle karşılaştırınca aralarında bir fark göremedim, bayadır kullanıyorum. vergi olayı artmış ama %30 deniyor.

https://www.aliexpress.us/item/3256801213817054.html?spm=a2g0o.store_pc_allProduct.8148356.8.7a9e44d5KbgRaG&pdp_npi=2%40dis%21USD%21US%20%2448.88%21US%20%2440.08%21%21%21%21%21%402103399116668547564777626ec247%2112000015952175524%21sh&gatewayAdapt=tur2usa&_randl_shipto=US

• 
Sayfa: önceki 11551156115711581159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.