Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.555
Cevap
53
Favori
147.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Link çalışmıyor hocam. Ayrıca bence telegram daha iyi olacaktır hatta iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında mi 6 kullanıyorum telefon hala taş gibi ama babamın telefon bozuldu acil bi telefon lazım. Ben de değiştirmek istiyordum kendi telefonumu o yüzden dedim benim telefonu babama vereyim kendime yeni telefon alayım o yüzden proyu bekleyecek zaman yok.Mi 9t'ye karar vermiştim tam sonra odur budur S10 lite alacağım sanırım.Bu arada S10 lite 6.7 inch hocam daha büyüğü çok fazla zaten :D vw 2020 ocakta çıktı hocam siz başka telefonla karıştırıyorsunuz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeutaLLethaL

Link çalışmıyor hocam. Ayrıca bence telegram daha iyi olacaktır hatta iyi olur
    Hocam sanırım Donanım Haber otomatik engelliyor linki.Yarın bi telegramı da deniyelim.

• WrathChild kullanıcısına yanıt
    Kişisel fikirlerim olarak s10 lite Samsung’un özellikle de Samsung Türkiye’nin kesinlikle arkasında durmayacağı bir ara model. Hatta Samsung tarafından umursanmayan yazılımsal kronik sorunları bile olabilir. Forumlarda iyice araştırmanızı öneririm. Snapdragon 855’e güvenip alınmaması gereken bir cihaz bence. Hatta o kamera ne öyle f2.0 ana kamera ve kötü denebilecek bir ois var. Bence Samsung’da tepe modeller alınamıyorsa (kaldı ki exynos s20 ler gerçekten tepeyi haketmiyor) Orta üst Samsunglar tercih edilmeli A71’e bir göz atmanızı da tavsiye ederim mesela. (Kişisel fikirlerimdir.)

• BeutaLLethaL B kullanıcısına yanıt
    A71'e de baktım aslında hatta A71'i alacaktım fakat ekranlarının köşelerinde düşük parlaklıklarda yeşillenme varmış. Ondan dolayı vazgeçtim almaktan. Gerçi S10 litelarda da varmış sanırım Samsung'un amoledlerinden kaynaklı bir problem.
  • RaiTaR0 kullanıcısına yanıt
    Tianma panel xiaomi nin bela panelidir direk çünkü ghost screen olma olasılığı en yüksek paneldir. Lakin bu yeni panel de hiç öyle sorun duymadım

• WrathChild kullanıcısına yanıt
    o kadar büyük mü yapma yav,bak sen su Samsung a hele batarya nasıl peki? Samsung u hic takip etmiyorum yıllardır,cizmistim uzerini ,o nedenle s10 deyince eskidir sandım..modelleri hakkinda hic bilgim olmasa da fiyatlarinin hala kazik olduğuna eminim..valla hocam hangisini alirsaniz hayırlı olsun.. herkesin ihtiyacı ve secimi farklı elbet..

• Kırılmaz cam bulan var mı acaba.. Üzerinde koruyucu var gerçi ama güvenilir değil o yüzden kırılmaz cam arıyorum

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    https://www.n11.com/arama?q=redmi+9s+nano&srt=PRICE_LOW
    listeden bakın hocam nano diyor ben kullanmadığım için kalite/fikir beyan edemeyeceğim
  • Telefonu alanlar Konuyu şenlendirse fotolarla güzel olur

• Merhabalar, Telegram Grubumuz hazır.Katılmak isteyen arkadaşlarımız için linki bırakıyorum;
    https://t.me/joinchat/QDEMRBuaZ-WaDrGZhlNljw

Whatsapp Grubumuz;
    https://www.whatsapp.com/unsupportedbrowser

forum whatsapp linkini engellediği için bitly olarak paylaştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FazKontrast -- 8 Mayıs 2020; 16:30:46 >
  • Konuyla ilgili arkadaşlar öne çıkar butonuna basabilir mi? Hala google'da gözükmüyoruz.
  • Hocam bir de konudaki görseller yanlış ve kamera 64mp yazılmış 48mp olacak. Ve detaylar da eksik sanki
  • Konu sahibi ilgilenmiyor diger ana konular ilk mesaj da daha dolu. Ana konu dediginin de ilk mesajinin dolu olmasi gerekir bence ilgisi olan varsada ilk mesaji bos gorunce gidiyordur.

• RaiTaR0 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız Hocam ilk mesaj düzenlendi fikriniz değişmiştir umarım :)
  • Sayfanın reklamı olmazsa kullanıcı çoğalmaz,

Konu sahibi arkadaş telefon rot vs ile ilgili bilgilerin yeterli ise ilk mesajı şenlendir.. Yeteri lklar bilgin yoksa birisine devredebılırsın konuyu ilk mesaj çok önemli bütün gerekli bilgiler root , uygulama vs... ilk mesajda olur , yanlış anlama söylediklerimı,

Umarım aktif tutarsın başlığı

• 9t konusunun ilk mesajı örnek alınabilir,çoğu ayarı oraya bakıp yaptım

• Hocam haklısınız ben de note 8 pro konusunun ilk mesajını örnek aldım.Telefon daha yeni olduğu için yazılım hakkında link bırakmadım güvenlik açısından.İlerleyen zamanda umarım eklerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline saglik hocam biraz sert yazmisim galiba sende haklisin cihaz daha yeni bilgiler vs çoğaldıkça güncellenir

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.