Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.555
Cevap
53
Favori
147.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu cihaz halen alınır mı? 4k bütçem var 2.el olarak.. note 10s bulursam onu çekerim de bulamazsam iş görür mü 9s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt

fazla fark yoksa 10s veya 11s bakın

Ne için kullanacaksınız hocam? Hocam 2. el piyasasından pek anlamıyorum ama dediğiniz fiyatlara Samsung'un A serisinin Snapdragon 700 serisine ait işlemcili telefonları varsa 2.el olarak onlara yönelmeniz daha mantıklı. Xiaomi'nin yazılımı iyi değil hocam. Ben yeni telefon alacak olsam Samsung alırım. Param S serisine yetmesede A serisinden Snapdragon işlemciye sahip bir telefon alırım.

• Bu telefon evet güzel lakin en kötü yanı ekranı. Ekranı 5 kuruş etmez ve kalan bir telefon

• Arkadaşlar internetten batarya alıp taktırsak kendi bataryası kadar sağlam ve uzun ömürlü olur mu? İnternette bn553 olarak geçiyor ve orjinal gibi gözüküyor ama emin olamadım. Var mı hiç aramızda böyle yapan?

• mtnei kullanıcısına yanıt

Az kullanılmış perte çıkmış bir cihazın bataryası dışında piyasadan orjinal batarya bulma ihtimaliniz yok gibi. Deji diye bir marka var çok övülüyor, bakmanızda fayda var.

• Master_Sergeant kullanıcısına yanıt

Bakacağım hocam teşekkürler.

• Gençler benim 9s ara ara kendini yeniden başlatıyordu. Uzun zamandır bir sıkıntı yoktu taa ki bu güne kadar. Yarım saatliğine güneş vuran bir yere bırakmıştım ve geri aldığımda kendini yeniden başlatmış olarak buldum. Biraz hafızamı zorladığımda bu yeniden başlatmaların genelde yaz aylarında olduğunu hatırladım. Yani dış sıcaklık artınca cihaz kendini resetliyor. Sonra cihazı koyduğum yerin sıcaklığını ölçeyim dedim 42 derece çıktı. Sizlerde durum nedir? Genel bir sıkıntımı yoksa benim cihaza özgü bir problem mi?

Edit: Cihaz 6/128 global sürüm ve 12.5.6.0 eu rom var. Cihazlı rootlu olduğu için termal yönetimi değiştirdim ama faydası olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Sergeant -- 12 Ekim 2023; 17:4:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Sergeant

Gençler benim 9s ara ara kendini yeniden başlatıyordu. Uzun zamandır bir sıkıntı yoktu taa ki bu güne kadar. Yarım saatliğine güneş vuran bir yere bırakmıştım ve geri aldığımda kendini yeniden başlatmış olarak buldum. Biraz hafızamı zorladığımda bu yeniden başlatmaların genelde yaz aylarında olduğunu hatırladım. Yani dış sıcaklık artınca cihaz kendini resetliyor. Sonra cihazı koyduğum yerin sıcaklığını ölçeyim dedim 42 derece çıktı. Sizlerde durum nedir? Genel bir sıkıntımı yoksa benim cihaza özgü bir problem mi?

Edit: Cihaz 6/128 global sürüm ve 12.5.6.0 eu rom var. Cihazlı rootlu olduğu için termal yönetimi değiştirdim ama faydası olacağını sanmıyorum.
    Günlük kullanımda sıkıntı olmuyosa sorun yoktur hocam normal sıcak yerde telefon kendini korumaya aliyodur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Master_Sergeant kullanıcısına yanıt

Hocam ben sizin dediğiniz sorunla hiç karşılaşmadım. Belki bizim burası çok sıcak olmadığı için. Bu arada bende MIUI 14 EEA sürümünü kullanıyorum.

• Eli ayağı rahat duran biri değilim, cihaz hem rootlu hem de farklı kernel kullanıyorum. Orjinal haliyle bir gün bile kullanmadım amma velakin nette araştırınca bu konudan şikayetçi olan çok kişi gördüm. Hatta xiaomi bu durum için rom güncellemesi bile çıkarmış.

Youtubeda bir videoda sorunu gidermek için pil üzerindeki sigortayı söküyordu. Ben şimdilik sorunu işlemci yöneticisini ondemand yaparak çözdüm gibi. Note 4x in anasını ağlatıyordum banamısım demiyordu, cihazlar geliştikce daha hassas olmaya başladılar.

• Ya şu art arda uygulama açınca 5 dakika sonra diğerine giriyorum uygulama en baştan basliyo yok mu bunun cozumu gm5 plusim vardi onda bile yoktu bu sorun şaka gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bu cihaz 10'dan da 11'den de iyidir. Bende hem 9s var hem de 9pro.

Ayrıca annemde 10s var.

9s hepsinden iyi.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.