Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.555
Cevap
53
Favori
146.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman güzel hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam gcam uygulama linki koymuştum ilk mesaja eklersen iyi olur diyor düşünüyorum , güzel çalışıyor ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekliyim de hocam bu gidişle bu telefonu kullanan nadir insanlardan olacaksın :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FazKontrast

Ekliyim de hocam bu gidişle bu telefonu kullanan nadir insanlardan olacaksın :D
    İlk alan birkaç kişi uygun fiyattan aldı. Ben de birkaç ay sonra fiyat oturunca Pro versiyonunu alırım derken yeni vergiler çıktı. Artık bu fiyatlarla Redmi Note'un bir esprisi kalmadı benim için. Her ne kadar Samsung'a soğuk dursam da, benzer fiyata, snapdragon 730, 8 GB ram, Amoled ekran, NFC özellikli A71 alırım. Tek dezavantajı 4500 mah pil olması. Redmi'nin pili daha büyük.
    Yine de ana konuyu açtığınız için teşekkür ederim. Redmi Note 9 Pro güzel bir cihaz ama yeni ilave vergiler nedeniyle ölü doğmuş gibi bir durum oldu.
    İnsanların bir telefon zevki vardı, onu da bitirdiler. Bravo yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: sub182

benchmark sonuçlarına göre öyle olabilir ama bu sağlam bir kriter degil aslinda.. hız yuksek olsa bile sicaklik,enerji verimliliği gibi konular da önemli..hem cihaz sadece islemciden olusmuyor,dizayn ve yazılım da önemli..mesela yandan parmak izi önemli bir artı bana gore..daha büyük pil ve ekran da oyle,,bir de centik yerine delik kamera var..tabi fiyat da önemli..note 8 serisinin fiyatları düşecegine 9 serisi aşırı yüksek fiyata geliyor..kur yüksek olsa da bu kadar pahaliya girmemeliydi..note 9 pro nun gelip fiyatinin az düşmesini bekliyorum..9 s için 2700 ve 2900 liralik fiyatlar yüksek..kisa zamanda diger modellerin de gelmesiyle birlikte biraz inecektir..zaten salgin nedeniyle millet gecim derdinde,o fiyattan satamazlar ellerindeki stoklari..
    haklısınız hocam bunlar önemli etkenler zaten artık fiyatlarda yukseliyor vergiler sagolsun bu fıyatlarıda goremeyecegız gibi yakında
  • Cep telefonları için dolar kurunu 20tl olarak hesaplıyoruz, tr fiyatı çıkıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick72

Cep telefonları için dolar kurunu 20tl olarak hesaplıyoruz, tr fiyatı çıkıyor :)
    Maalesef halimizi en iyi özetleyen yorum bu oldu.

• Komik olan ise hiçbir telefonu alamıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi note 3 ile devam...bu fiyatlardan tel.almam...ekran kırılmıştı...değiştirip kullanırım....hala güncel ve işimi görüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: tatum

Mi note 3 ile devam...bu fiyatlardan tel.almam...ekran kırılmıştı...değiştirip kullanırım....hala güncel ve işimi görüyor...
    6 ay önce faturalı 128gb Note 7 almıştım, 1700'e geldi. En az 1 sene daha idare eder beni. Bir sene sonra Note 11 çıkar, fiyatına göre bakarım artık. Olmazsa Samsung'a dönecem, orta ve alt segmentte Xiaomi ile fiyat farkı kalmadı neredeyse.
    Ya da yurtdışı cihazlara dönüş yapacağım mecburen.

• Trendyolda da evofone kendi sitesinde 128gb versiyonu 2999 olmuş. Yasa çıkınca napacagini şaşırıp abarttilar fiyati simdi yine eskisine benzer fiyatlara çektiler sanki ama bi 200-300 pahali galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTaR0

Trendyolda da evofone kendi sitesinde 128gb versiyonu 2999 olmuş. Yasa çıkınca napacagini şaşırıp abarttilar fiyati simdi yine eskisine benzer fiyatlara çektiler sanki ama bi 200-300 pahali galiba
    Evet, klasik Evofone. Fırsatçılık yapayim dedi ama rekabetten haberleri yok. Redmi'ye 4000 fiyat çektiler.
    Simdi biraz aşağı almislar ama yine de pahali. Pro'nun olmasi gereken fiyat buydu en fazla. Hele Pro gelsin de fiyat da uygun seviyeye insin de bakariz artik.

Acelem yok, şu an kullandığım Redmi Note 7 henuz 6 aylık. Bir onceki cihazim Redmi Note 5, onu da 1 sene kullandim, yedek olarak duruyor. B
    İki onceki cihazim redmi note 3 Pro idi, onu da kayinpedere verdim, hala kullanıyor, pili de iyi, sağlam cihaz. Yeni Redmi serisi fiyat olarak uygun olursa bakariz artik. Vergiler boyle olursa daha uzun kullanacagim artik, cihaz bitene kadar mokoko.

• Evofone 2999'dan koyduğuna göre 1-2 güne hepsiburada tarzı sitelerde 2800 civarında görebiliriz diye düşünüyorum.
  • demek ki note9 pro en az 3500 e gelecek..eskiden cihazlar ciktiktan bir sure sonra fiyat duserdi,artik tam tersi oluyor..cikar cikmaz kim daha dusuk fiyata satiyorsa almak gerek geliba
    2 ay once 2400 e esime aldigimiz note 8 pro olmus 2800..pehhh..
  • 200 dolar üzerinden vergilendirme yapılacak diye biliyorum bu durumda fiyata çok fazla etkisinin olmaması lazım değil mi? Ben mi yanlış biliyorum?
    Şu konuyu tam bilen yapsa aydınlatırsa sevinirim

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    evet kafalar karisti biraz ama fiyatlar artmaya basladi tum cihazlarda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 10 Mayıs 2020; 13:55:45 >
  • 3 bin lira verdikten sonra A51 Daha mantıklı geliyor bana

• Hocam fiyatlar normalden 100 tl daha fazla olmak üzere geri döndü.Bir iki aya 2600 lere düşer diye düşünüyorum.

https://www.log.com.tr/redmi-note-9s-turkiye-fiyatlari-normale-dondu/
  • bizimkiler vergiyi duyunca heyecanlandilar galiba.. şak diye gecirdiler..3000 lira hala fahiş fiyat..inmeli..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.