Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.555
Cevap
53
Favori
147.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress üzerinden 2 Temmuz'da sipariş ettiğim telefon 6-128 dün elime ulaştı. Kargo dahil 1600 TL ödedim.

Telefon gayet stabil, hızlı simdilik. Umarım uzun yıllar kullanırız. Kutu içinden çıkan kılıf kullanışlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba volte nasıl açılıyor vodafone kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadineduk

Aliexpress üzerinden 2 Temmuz'da sipariş ettiğim telefon 6-128 dün elime ulaştı. Kargo dahil 1600 TL ödedim.

Telefon gayet stabil, hızlı simdilik. Umarım uzun yıllar kullanırız. Kutu içinden çıkan kılıf kullanışlı.
    Hocam merhaba,
    Bilmediğim için soruyorum bu ali ex. Siparişiniz gümrüğe takılma yada vergi gibi durumlardan nasıl muaf oldu, bildiğim kadarı ile siparişler hep vergi ile geliyor. Siz cihazı kaça aldınız ve kargo vb giderler ne oldu tam olarak.

• merhabalar arkadaşlar cihazı yurtdışı şekilde uyguna alabileceğim satıcı öneresi olan varmı ?
  • Burada bir inceleme:
    https://www.youtube.com/watch?v=6WVK-_khtBM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzhn1 -- 8 Temmuz 2020; 23:18:5 >
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Hangi şehir? Ankara da var

• Arkadaşlar volte'yi nasıl aktif ediyoruz

• Muhtemelen yurt dışında yaşıyor olabilir. Telefonun normal şartlarda gümrükten geçmemesi gerek.
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU]

Elime ulaştı. Telefonun üzerinde gelen koruyucunun aynısı sanıyorum ki. Kalın temperli bir cam değil daha çok film gibi ama aşırı ince de değil. Dikkatli kullandığım için telefonu çok fazla düşme durumu olmuyor. Kılıf da kullanmıyorum zaten. Aşırı kalınlaştırmaması daha çok tercihim oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Elime ulaştı. Telefonun üzerinde gelen koruyucunun aynısı sanıyorum ki. Kalın temperli bir cam değil daha çok film gibi ama aşırı ince de değil. Dikkatli kullandığım için telefonu çok fazla düşme durumu olmuyor. Kılıf da kullanmıyorum zaten. Aşırı kalınlaştırmaması daha çok tercihim oluyor.
    Üzerinde gelen tırnakla bile çiziliyordu bu da öyle mi?

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam geribildiriminiz için. ben BL için talebi oluşturdum 7 gün sonra BL kilidini açabileceğim, TR romu gerçekten gına getirdi netflix için sırf BL açıyorum başka birşey için değil.
  • Hadineduk H kullanıcısına yanıt
    Hangi ülke hocam?

• Frobisher kullanıcısına yanıt
    Garanti dışı kalırsınız.

• ouzhn1 kullanıcısına yanıt
    Adana hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önceden de BL işine giriştim hiç sıkıntısı yok benim için garanti yönünden.
  • Beyler bende araniza 6/128 ile katıldım. Miui 12 bu cihaza gelecek mi veya rom olarak yüklememiz mümkün mü?

• deaththroes kullanıcısına yanıt
    2.faz olarak Eylül'e kadar geleceği söyleniyordu. Bl kilidi açıksa betalar vardı onları deneyebilirsiniz fakat pek stabil değilmiş şuan.

@BeutaLLethaL

Çizmeyi pek denemedim açıkçası. Pek bir problem gözükmüyor şuanda. Ben bunu tamamen önlem olarak kullanıyorum. Cihazlara çok dikkat ettiğim için ekran koruyucularda dahil çizik olmuyor benim telefonların.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Merhaba, telefonu bir akrabama hediye olarak aldım. Bir de sağlam bir ekran koruyucu almak istiyorum çünkü kendisi büyük ihtimalle düşürecektir. Ekrana tam oturan ve etrafında siyah çerçeve olmayan bir ekran koruyucu öneriniz var mı?
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Üzerindekini çıkarıp mı bunu taktınız acaba?

• kosopt K kullanıcısına yanıt
    Üzerindekini Aliexpress'den aldığım ekran koruyucu ile değiştirdim fakat çöp oldu ekran koruyucu. Daha sonra da bunu taktım.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.