Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.555
Cevap
53
Favori
147.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağ tuşların olduğu bölüm daha kavisliyken sol taraf dümdüz.Herkeste böyle mi bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bildirim ışığı çalışıyor fakat whatsapp'tan falan mesaj geldiğinde veya cevapsız çağrı olduğunda çalışmıyor. Ayarlarda bildirim ışığının yanıp sönmesi açık. Bunu nasıl çözebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bende de öyle sıkıntı yok

• Arkadaşlar aliexpres bu darbe emici kılıfı getirtiyorum nasıl sizce çıkıntı kamera koruma çıkıntısı ve darbe emici sertifikasıda var Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 17 Temmuz 2020; 21:27:6 >

• Kaydıraklı kamera kapatma özellikli olan kılıf bulursam alacağım ben de.Bu arada vergi meselesi ne olacak bekliyoruz sizden hocam

• BL kilidi açtım Global ROM 11.0.9.0 Fastboot ile yükledim Netflix L1 olmadı. sizde durum nasıl hocam?

@Wadjet
  • quote:

Orijinalden alıntı: FazKontrast

Kaydıraklı kamera kapatma özellikli olan kılıf bulursam alacağım ben de.Bu arada vergi meselesi ne olacak bekliyoruz sizden hocam
    Bir tane'de kamera korumalı kaydıraklı kılıf aldım Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU]

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı değil mi hocam :D ben kuponla vergiyle falan 25 e bulmaya çalışıyorum

• Frobisher kullanıcısına yanıt
    Global 11.0.9 Rom var ve L1 benim şuan Netflix. Rootsuz BL kilitli cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FazKontrast

Çok pahalı değil mi hocam :D ben kuponla vergiyle falan 25 e bulmaya çalışıyorum
    Haklısın forumdaş fakat paranın değeri kalmamış spıgen en ıyı kılıfı samsung yapıyor bzde alıexpres sarıldık bakalım ne kadar zamanda gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 17 Temmuz 2020; 22:22:52 >
  • Arkadaşlar benim televizyonun smart tv menüsünde youtube ve Netflix yok. Telefonun YouTube ve Netflix uygulamasini tv ye kablosuz aktarıyorum. note9s ile bu şekilde YouTube ve Netflix smart tvye aktarılabiliyor mu?

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. Root yok, BL kapadım yine aynı L3 gösteriyor şanssızlık bende ki.
  • Frobisher kullanıcısına yanıt
    Netflix'i kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi?
  • bunu da dünüşebilirsiniz. kamera koruması için gayet güzel. 1 haftadır kullanıyorum tavsiye ederim. n11 de kargo dahil 30 lira. şeffaf olanıda var 24.90 dı sanırım.
    Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU]

• turkuaz10 T kullanıcısına yanıt
    ekran yansıtma menüsü mevcut. bende bir çok netflix dizisini hem mi note 3le hem de note 9s ile kablosuz aktarıp izledim sorunsuz.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    daha önce denedim bir yararı yoktu ayrıca DRM Info programındanda bakıyorum L3 yazıyor orda.
  • İyi forumlar. Telefon 6/128 modelini bir hafta önce aldım. Telefon gayet akıcı , hiçbir donma kasma yok ama telefon biraz fazla ısınıyor gibi geldi bana. Telefon boştayken bataryası 32-34 arası , 2 saatlik oyun oynamamdan sonra sıcaklık 40-42 lere geliyor.
    Normal midir merak ettim , sizlerde nasıl?

• Freidman kullanıcısına yanıt
    Gayet normal hocam.

• ghost.boy G kullanıcısına yanıt
    Link verebilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.