Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Yardımlaşma ve Paylaşım Grubu (kullanıcı yorumları) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
847
Cevap
43
Favori
87.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mucosiyen08

bu güncelleme geldi 2 gün önce. şimdi güncelleniyor. bir farklılık var mı acaba? yapanlar bilgilendirirse sevinirim.

• Güncelleme ile telefon kapanması sorunu olmuyor.Telefon ön kamera selfi resimleribde saçlar beyaz oluyordu düzelmiş.Daha iyi olmuş.Telefon uçmuş.Sadece şarjı sanki azalmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, WhatsApp kamera çamur gibi foto çekiyor. Bir çözümü var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranda beyaz nokta sorunu yaşayan oldu mu daha önce? Ölü piksel olarak geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 gün önce 64 gb redmi note 9 pro aldım araştırmalarım sonucu su geçirmediğini öğrendim evde jakuzinin içine soktum 1 dk falan sonra cıkardım kapattım kuruttum ekran gidip geliyor otomatik parlaklık özelliği kapalı , telefon calisiyor sesler geliyor ekran karanlık . Kapatıp açtığımda ekran düzgün geliyor 1 dk sonra yine kararıyor .

Su geçirmez özelliği kullanım klavızunda yazıyor garantiye göndersem yapılır mı ?

Yaklaşık 4 saat oldu kurusa şimdiye kadar kururdu , herhangi bi ölü piksel oluşmadı sanki ekranda temassızlık var gibi .

Daha önce sıvı teması olup bu sorunu yaşayanlar var mı ? garanti karşılar mı sonuçta su geçirmez telefon diye yazıyorlar ?

• wormwood06 W kullanıcısına yanıt

Suya dayanıklılık var ama su geçirmemezlik yok ki. Yanlış anlamışsınız siz.

• Arkadaşlar note9 pro ve oppo a91 arasında kaldım Xiaomi daha önce 2 defa farklı cihaz kullandım ama markaya pek güvenim kalmadı bütçeme göre note9 pro ve a91 alabilirim bir tek ne yapmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Suya dayanıklılık var ama su geçirmemezlik yok ki. Yanlış anlamışsınız siz.

youtube de su dolu havuzda cekim yapiyorlar

• Arkadaşlar dışarıda yürürken telefon adım sayıyor mu o özellik var mı
  • Xiaomi sayıyor adım evet.
  • Merhaba, bu telefonda android auto kullanan var mı?

• Slow58 kullanıcısına yanıt

Apk ile yüklemek gerekiyor mu android autoyu yoksa doğrudan bağladığımızda çalışıyor mu? 2020 model toyota corolla aracımda kullanacağım.

• Toyota'yı bilemiyorum ancak ben herhangi bir yükleme yapmadan kullanabiliyorum Android Auto'yu.

Sadece çift uygulamanız varsa onu kaldırın, şuanda tak çalıştır durumunda ve stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: wormwood06

Arkadaşlar 2 gün önce 64 gb redmi note 9 pro aldım araştırmalarım sonucu su geçirmediğini öğrendim evde jakuzinin içine soktum 1 dk falan sonra cıkardım kapattım kuruttum ekran gidip geliyor otomatik parlaklık özelliği kapalı , telefon calisiyor sesler geliyor ekran karanlık . Kapatıp açtığımda ekran düzgün geliyor 1 dk sonra yine kararıyor .

Su geçirmez özelliği kullanım klavızunda yazıyor garantiye göndersem yapılır mı ?

Yaklaşık 4 saat oldu kurusa şimdiye kadar kururdu , herhangi bi ölü piksel oluşmadı sanki ekranda temassızlık var gibi .

Daha önce sıvı teması olup bu sorunu yaşayanlar var mı ? garanti karşılar mı sonuçta su geçirmez telefon diye yazıyorlar ?

Garanti kullanıcı hatası verir geri gönderir su geçirme yapmış gemiş olsun.

Android 10 güncellemesi kuruluysa, kabloyu bağlayınca doğrudan çalışıyor. Yani telefona kurulum yapmıyorsunuz.

Android 9 var ise o zaman apk ile telefona kurulum yapıyorsunuz

• Beyler size bi sorum olacak. Ben arabada sürekli bluetooth kullanıyorum. Btden ayırdığım zaman bazen görüşme yapacağımda mikrofon çalışmıyor mecburen hoparlöre almak zorunda kalıyorum. Telefonu kapatıp açtığımda normale dönüyor.

Ayrıca telefonu yeniden başlat dediğimde ya da kapattığımda redmi yazısında takılı kalıyor tekrar açma kapatma tuşuna basmam gerekiyor miui yazısının gelmesi için. Böyle şeylerle karşılaşan var mı?

Son zamanlarda yapmaya başladı bu mikrofon olayını ama redmi yazısında takılı kalma olayı en baştan beri vardı. Servise gönderme şansım sıfır çünkü tır şoförüyüm sabit yerim yok ve sürekli adres için telefon lazım oluyor. Basit yoldan öneri istiyorum. Sırf bu yüzden telefonu değiştirmeyi bile düşündüm açıkçası

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt

Siz kullanıyor musunuz android autoyu? android 10 mu yüklü telefonunuzda?

• karantina K kullanıcısına yanıt

Hangi araçta kullanıyorsunuz?

• Hakikaten böyle bir sorun var sanırım kuzenimde de aynı telefon var o da öyle diyor.

Ford Ranger SYNC 3

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.