Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pek kaygan değil. Linki yukarıda atmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar benim kararsızlığım daha çok fiyatlar hakkında

çok elzem telefon ihtiyacım olmadığından acelem yok kendime ve eşime hediye olmak üzere aynı cihazdan iki tane almayı düşünüyorum.

şu anda hepsiburada üzerinde 128gb note 9 pro 3260 lira

diğer beğendiğim cihaz Samsung A71 128gb ise 4000 lira ve sepette 285 liralık arzum türk kahvesi makinesi hediyeli...

samimi olmam gerekirse tüm sempatim A71den yana çünkü bana çok şık geliyor fakat 3000 lira ve altında olsa düşünmeden note 9 pro alabilirim..

hatta note 9 pro 3100 civarındayken 2 adet almak üzere banka bilgilerimi girerken son anda bu konudaki olumsuz yorumları ve toz kaçma görsellerini görünce vazgeçtim... o gün bu konuyu görmesem şu anda 2 tane note 9 pro kullanıyorduk... çünkü toz kaçması ve yazılım problemlerine bizim forum dışında bir platformda hiç rastlamamıştım....

açıkcası bu sorunları görünce de ucuz etin yahnisi olmaz diyerek samsung a71'e çok ısındım... Bu arada onun fiyatı da coştu yerinde durmadı.

Şimdi kafamda iki soru var:

1) paraya kıy gitsin ulan deyip A71 ve arzum kahve pişirici 4000 liraya siparişi geçeyim mi

2) 3260 lira note 9 pro için ideal fiyat mıdır? kronik denen sorunlar münferit midir?

beklesem fiyatlar düşer mi? Gerekirse 3-5 ay bile bekleyebilirim mevcut telefonlarımız çalışır durumda... acelem yok ama yeni cihaz alma heyecanı var tabi...

Bir de hepsiburada sayaç koyuyor sürekli indirimli fiyatlarda ama sayaç bitince fiyat bazen yükselirken bazen daha da aşağıya inebiliyor...
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-9-pro-128-gb-xiaomi-turkiye-garantiili-p-HBV00000TOMQJ
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a71-2020-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000RC5SP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihangirCanavarı -- 16 Ağustos 2020; 16:4:3 >

• aynı cihazdan 2 tane alcam o yüzden 3bin bandını geçmeyeyim derseniz, ben kronik sorunlu note9 pro yerine şuan indirimle 2900liradan satilan 8/128 Realme 6 öneririm. daha kibar tasarımlı ve sorunsuz cihaz.

https://www.hepsiburada.com/oppo-realme-6-128-gb-8-gb-ram-realme-turkiye-garantili-pm-HB00000UPE0E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 16 Ağustos 2020; 16:25:10 >
  • 3.8 e RN9 Pro aldım 128gb 6gb ram olanı. Memnunum. Yanına da airdots aldım kampanya. Bence iyi tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CihangirCanavarı kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar düşmez beklemene gerek yok hatta artar. Kararını ver al. Ben eşim kendim ve babama note 9 pro aldım toz sorunu yaşamadık. Tabi yine de kamera korumalı kılıf aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra ara sıra sayfalar arası geçişte wpa girerken kasma yaşıyorum telefonu yeniden başlatınca düzeliyor sizdede varmı bu sorun?

• Ardcn000 kullanıcısına yanıt
    Bende ilk oldu sonra yeniden başlatınca gitti.

• Ya MIUI 12 ne zaman gelecek 9 proya

• arkadaşlar bu telefona saf android yüklenemez mi?

• Lineageos'u bir araştırın.

Yapmışlar ama bence biraz beklemek lazım.
    Disiplinli bir boot menü lazım.

https://www.xda-developers.com/xiaomi-redmi-note-9-pro-early-custom-developments-evolutionx-lineageos-171-custom-roms/amp/

• resimde görünen wifi, bluetooth gibi simgelerin yerlerini ve hangilerinin gözüküp gözükmeyeceğini düzenlemek istiyorum. android 4'ten beridir olan bir özellik ama ne yaptım ne ettiysem bu telefonda bulamadım... yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]
  • gexoney00 G kullanıcısına yanıt
    Bu hangi yazılım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gexoney00 G kullanıcısına yanıt
    Bir kaç sayfa geride ayni sorunu yaşayan bir arkadaş daha vardı sanırım cihazı sifirliyarak cozmustu sen yine o arkadasa mesaj at istersen

• Arka kamera toz alma sebebi ile 2 günlük cihaz servise gitti.
    Şu an üretici firma ile görüşülüyor notu var. Sizce durum ne olur ? Servis, izmir Genpa. Bu konuda video bile çektim. Henüz burada yayınlamadım. Kamera dış cam kenarı yalıtımsız. Toz tam kenarından giriyor. Böylesine üretim saçmalığı olmamalı idi bu devir ve bu teknolojide. Tamam, toza dayanıklı değil diyorsun da kamera toz alması da kabul edilebilir bir durum da değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 17 Ağustos 2020; 12:32:23 >
  • birisi007 B kullanıcısına yanıt
    Ses tanımlama bölümü açılmıyor , mail falan da gelmedi.. İlginç ya anlamadım bu sorunu
  • pukiman kullanıcısına yanıt
    Birde bölge değiştirmeyi dener misiniz? Bölgeyi usa yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyagrafik

Arka kamera toz alma sebebi ile 2 günlük cihaz servise gitti.
    Şu an üretici firma ile görüşülüyor notu var. Sizce durum ne olur ? Servis, izmir Genpa. Bu konuda video bile çektim. Henüz burada yayınlamadım. Kamera dış cam kenarı yalıtımsız. Toz tam kenarından giriyor. Böylesine üretim saçmalığı olmamalı idi bu devir ve bu teknolojide. Tamam, toza dayanıklı değil diyorsun da kamera toz alması da kabul edilebilir bir durum da değil.
    Her telefonda böyle mi bu durum? Sadece bazılarında mı öyle olmuş acaba? Siz nereden almıştınız telefonu?
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    38'e kadar indim bulamadım :(
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    en güncel yazılım, hepsiburada'dan almıştım, satıcı hepsiburada'ydı tr garantili, açtıktan sonra güvenlik güncellemesini yaptım ekstradan o kadar.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.