Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    niye dönmesini istiyorsunuz ki? sadece resim ve videolarda dönmesi en iyisi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir versiyon geldi. Güvenlik güncellemesi olarak ama bir iki ufak ayarda değiştirmişler. Özellikle başlatıcıda simge boyutu vs. ayar geldi. Xiaomi'nin güncelleme olayı biraz farklı. Herkese aynı anda gelmeyebiliyor. Gelince ya da gelirse yükleyin olumsuz birşeyini görmedim.
  • Arama yaparken aramayı kaydetme butonu yok telefonda. Bunu nasıl yapabilirim? Eski telefonlarımın hepsinde vardı bu.
  • İşyerinde ve arabada bir o yana bir bu yana dönmesin. Hep yatay kalsın diye. Rotate uygulamaları var ama onlarda abuk subuk izin istiyorlar (biraz takıntılıyım). :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    Yeni google anlaşması, yeni google arama uygulaması buna izin vermiyor. Yani kayıt yapamıyoruz. Yapmamızın iki yolu var. Ya uygulama yükleyeceğiz ya da eu rom yükleyeceğiz.

• Üstadım güya geçen ayın başında başlayacaktı. Bu gün arkadaşın 9t'sine geldi. Note 8, note 8 pro, note 10 lite'da daha görmedim.
  • Bunun yanında son güncelleme ile donma sorunu kalıcı olan Redmi 5 plus için güncelleme Ağustos yazıyordu iptal mi oldu? Resmen unuttular cihazı ya. Halen de sıfırı satılıyor. Alıp güncellediğin anda donma ve dokunmatik hatası başlıyor. Mümkün olsa en eski sürüme dönerdim.
  • Telefon iyi güzel de, kutu içinden kulaklık çıkmaması kötü olmuş. Telin fiyatını 5-10 usd daha pahalı yap ama kulaklık koy be kardeşim. Çok mu zor!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Yeni google anlaşması, yeni google arama uygulaması buna izin vermiyor. Yani kayıt yapamıyoruz. Yapmamızın iki yolu var. Ya uygulama yükleyeceğiz ya da eu rom yükleyeceğiz.
    Xiaomi güncelleme ile verir mi bunu sizce? Google çok saçmalamış bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Telefon iyi güzel de, kutu içinden kulaklık çıkmaması kötü olmuş. Telin fiyatını 5-10 usd daha pahalı yap ama kulaklık koy be kardeşim. Çok mu zor!
    Ben kulaklık istemiyorum 10 usd ucuz olsun kulaklık olmasın. Çoğu kullanıcı aynı fikirdedir. Çünkü o 10 usd bize 200 olarak yansıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    10 dolara için e konulan kulaklıktan cok daha iyisini bulursun ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    Vermez. Avrupa birliği kriterlerine uymuyormuş. Çin romunda bulunur.
  • birisi007 B kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam
  • Bu telefonun 128 gb olanini ne kadara kadar almak lazim?

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    Ben 3019 liraya almıştım. Bir başkası biraz daha uyguna almış olabilir. Dolar artı, ne desem yanlış olur.
  • merhaba. note 9 pro ve note 8 pro arasında kaldı. note 9da toz alma gibi problemler varmış. Yurt dışı telefonlarda da var mı. telefonun global olduğunu nasıl anlarım
  • Bende redmi note 9 var. Bu telefonda bildirim işigi yok mu arkadaşlar? Cok buyuk eksiklik oldu benim icin. Ne sarj doldururken ne de mesaj geldiginde herhangi bir led isik yanmiyor maalesef. Ayarlarda da bulamadik açmayi.

• imam25 kullanıcısına yanıt
    Bildirim ışığı var. Tek renk olsun diye koymuşlar. Ahizenin orada.
  • Büyük C B kullanıcısına yanıt
    Şu an note 9 pro ve note 8 pro arasında kalsam yine note 9 pro'yu alırdım. Çünkü yeni.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.