Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: om3rr

Merhaba, ben cihazın dokunmatiginden memnun değilim bunun ayarları nerede acaba ?

Ben çok memnunum. Dokunmatik için ayar mı var?

• 2 Gündür sürekli msa durduruldu bildir gönder hatası alıyorum alan varmı bunu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Duvar kağıdına bile giremiyorum sistem atıyor beni

• Merhaba dostlar hepinize iyi forumlar,

İnternet bağlantısı gerektirmeyen oyunlarda dahi telefonun internete bağlı olmadığı yerde oyunları açamıyorum. oyun yüklendikten sonra ışığı kısıp herhangi bir işlem yaptırmıyor. Örneğin Metrodayken FM21 Mobile'ı oynayamıyorum giriş ekranında kalıyor ve herhangi bir işlem yaptırmıyor? Bu tarz bir sorun yaşayan ya da çözen var mı?

• Xiaomi Msa Durduruldu Hatası Çözümü

• Arkadaşlar hala çoğunuz da 12.0.2 güncellemesi mi var?

• Evet 12.0.2.

• Ardcn000 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

Bunu da yeni gördüm hocam.

• 12,5 beklerken 600 mb yeni güncelleme ilginç, indiriyorum bakalım yenilik olacak mı?

Güvenlik güncellemesiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 27 Mart 2021; 12:20:5 >
  • Bu telefonun global versiyonunu kullananlar üvey evlat muamelesi görüyor resmen bizde halen 12.0.2.0 var Endonezya' ya geldi TR versiyona da geldi global halen 2 aydır güncelleme beklesin güvenlik güncellemesi bile veremiyor bu firma

• Global olduğu için dimi bunu değiştiremiyor muyuz biz?

• Valla ben almayı düşünmüyorum güncelleme gelse bile. Şu an telefon stabil şekilde çalışıyor. Güvenemiyorum güncellemelere.

• elimde bir tane mevcut, sıfır ayarında, çiziksiz, geçen yıl eylülde almıştım, faturalı ve garantili. almak isteyenler pm atabilir.

• Gençler benim telefonum çok çabuk yan dönüyor yani15 derecelik bir açıyla bile ekran yataya geçiyor, var mı böyle sıkıntısı olan ve çözüm bulan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepzelan -- 30 Mart 2021; 17:49:50 >
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
    Herkeste aynıdır bi süre sonra alışıyosun

• darkrose511 kullanıcısına yanıt

Bu çok saçma bi olay, bu yüzden ve ağırlığı yüzünden samsung a51 ya da iphone seye geçmeyi düşünüyorum.

• deepzelan kullanıcısına yanıt
    Redmi serisi alt seviye orta sınıfa üretilmiş bir tel ucuza yüksek özellikli telefon üretiyorlar ülkemizde döviz kuru sebebi ile pahalı ama diğer markalar arasında ucuz Yoksa redmi serisi kullanılacak bi tel değil.

• Merhaba, Xiaomi redmi-note 9 pro 64gb almayı düşünüyorum, acaba 64gb ve / 128gb arasında hafıza dışında donanımsal bir fark var mı?

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.