Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fark yok oyun filan yüklemeyecekseniz 64 yeterli olur.

• ayhanst A kullanıcısına yanıt

tamamdır, çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araskar -- 31 Mart 2021; 0:17:9 >
  • Arkadaşlar merhaba Xiaomi Redmi Note 9 kullanıcısıyım mesaj gönderirken aynı mesajı 3 dakika arayla iki kez gönderiyor çözümünü bilen var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir an cesaretle ROM atmaya karar verdim. Su anki kullanım senaryomda 2 günde bir şarj ediyorum cihazı. %35 şarjım var ve 5s 26dk ekran süresi almışım. Pil açısından en iyi ROM nedir ? Ayrıca hızlı şarj desteği kaybolur mu ROM atınca ?

• 2 gün kullanım veriyo dedin ama günlük kullanım süren nedir merak ettim?

• Ardcn000 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]
    Bu veriler ne ifade ediyor tam bilmiyorum ancak kullanım bu şekilde. Wi-Fi ve Vodafone 4.5G karışık kullandım. Dün saat 11 gibi şarjdan çekmiştim yanlış hatırlamıyorsam.

• Peki senin kullanım süren nasıl dünden beri 24 saat full elindemi?

Yok hocam. Ders çalıştıktan sonra vs. Instagram, Twitter kullanımı yapıyorum. Geceleri 1 saat falan müzik. Bu arada parlaklık genelde %30 civarlarında oluyor. Ayrıca cihazı aldığımdan beri hiç sıfırlamadım.

• Anladım full elinde değilse iyi süre benim hep elimde 1 gün gidiyo rom nasıl attın romdan önceyle çok fark varmı

ROM hala atmadım. EU ROM atmayı düşünüyordum fakat yorum yazan veya bilgi veren kimse olmadı.
    Önceden Redmi Note 6 Pro kullanıyordum. Stock ROM'dan EU ROM'a geçince pil ömründe ciddi derecede iyileşme olmuştu. Ayrıca saçma sapan uygulamalarla uğraşmak zorunda kalmıyorsun. Kayıpların ise Mi Remote benim TV'mi bulamıyordu ve sanırım ROM'a bağlı olarak çekim gücü azalmıştı köyde.

• Cesaretle diyince attın sandım atarsan haber ver 😂

• Bu cihazda youtube için bir ayar var mı?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]
    1440p60 HDR da oynatıyor,2160p60 HDR seçince otomatik olarak kaliteyi düşürüyor.
    Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]
    Resimde ki gibi diğer seçeneklerde kayboluyor.
    İndirme yaparken de en fazla 1080p oluyor.
    2160p60 HDR izlemeyi ve indirmeyi desteklemiyor mu cihaz?
    Ya da başka bir ayar mı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar. Bir süredir bu telefonu kullanıyorum ama büyük ekran olduğu için ekrana zeval gelmesinden çekiniyorum açıkçası :) Temperli cam bakıyorum ama çok fazla ürün var internette. Kullanıp memnun olan var mı acaba herhangi bir modeli?

• Arkadaşlar bi sorun olucak rom kullananlar varmı çünkü fabrika çıkış cihazlarda veri tasarrufu olmayıp romlu cihazlar da olduğunu öğrendim doğru mu

• Eu rom kullanan varmı arkadaşlar

• Telefon görüşmesi yaparken cihazın 4.5g internet bağlantısı kesiliyor ve aynı anda internete girmiyor.

Bu normal midir? Eski telefonumda hem telefon görüşmesi yapıp hem de internete girebiliyordum.

Düzeltmenin bir ayarı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Telefon görüşmesi yaparken cihazın 4.5g internet bağlantısı kesiliyor ve aynı anda internete girmiyor.

Bu normal midir? Eski telefonumda hem telefon görüşmesi yapıp hem de internete girebiliyordum.

Düzeltmenin bir ayarı var mı?

Aynı sorun bende de var çözümünü bilen var mı ?

• Volte vowifi gibi özellikleri açık mı? Hat üzerinden de açık olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon için araç içi telefon tutacağı tavsiyesi olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Operation Manager

Volte vowifi gibi özellikleri açık mı? Hat üzerinden de açık olması lazım.

Volte olayını açtım şimdi öyle deneyeceğim hocam. Bu vowifi ayarı nerede acaba bulamadım onu?

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.