Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkrose511

Aynen rn7 telefonumda boe panel vardı şarjdan hiç çıkarmadan full oyun oynuyordum hiç sorun olmamıştı. Nasılsa garantisi var servis geçte olsa paneli değiştiriyor yapacak bişey yok. Rn9pro parasına göre çok iyi telefon bana göre artık bozulunca göndericez hem belki serciste başka marka panel takılır

Hocam benim ekran değişti de panel aynı geldi. Tianma panel. Yeni ekranda da küçük bir yerde hata mı desem ölü piksel mi ne var. Beyaz arka plan olunca görünüyor. Onun içinde geri servise gönderilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SarıKomutan kullanıcısına yanıt

İlerde iyice keyfe keder verince gönderirseniz sonuçta para verdiniz değişme imkanı varsa değiştirsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: darkrose511

İlerde iyice keyfe keder verince gönderirseniz sonuçta para verdiniz değişme imkanı varsa değiştirsinler

Şu an için dediğim gibi. Artma olursa gönderirim hocam zaten. Daha 1.5 yıla yakın garanti var.

• Bende şu anda iki tane canımı sıkan sorun var, hallolursa çok iyi. 1.si ekranın azıcık eğilmesiyle 10drrece kdar hemen yataya geçmesi ve tam ekran modunda klavyedeki yazma sorunu. Önceki syfaları okumadım. Var mı böyle sorunları olan ve çözüm bulan. Bunlar haricinde on numara cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Burada tianma panel kullandığım (RN 5 Pro) telefonumda 2 kez bu sorunu yaşadığımı buraya yazdım "bu sorun her panelde oluyor neden sadece bu panel markasını yazıyorsunuz" denmişti şu anda evde 3 redmi markalı telefon var (RN 5 Pro, Redmi 8, RN 9 Pro) 3 telefonun da paneli huaxing taş gibi ekranlar gram sorun yok

Alıntıları Göster

senin aldıgın 3 - 5 tane telefon, milyonlarca satılan telefona istatistiksel acıdan örnek teskil etmez.. kısacası, 3 - 5 telefonla, kendi basına yola cıkıp, kendi fikrince, huaxing da$ gibi demen bir anlam ifade etmiyor..

ona bakarsan ben de, redmi note 2, redmi note 4x, redmi note 7, redmi note 9s tianma panelli kullandım.. note 2, 3 ay, 4x 1 sene, note 7 15 ay, 9s 5 ay kullandım ve hepsi de tianma, hicbirinde de ghost, ghost touch, pixel problemi, sararma olusmadı..

simdi bundan yola cıkarak, tianmalarda hicbir sekilde ghost olmuyor cünkü benim cihazlarımda olmadı, tianma da$ gibi desem inanacan mı? Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 13 Mart 2021; 20:45:4 >

• Arklar yeşil renk 9 pro 128 gb elimde mevcut sıfır hiş kullanılmadı almak isteyen iletişime geçebilir

• Dostlar selamün aleyküm. 3 cihaz arasında kaldım. Realme 7 pro, se 2020 ve note 9 pro. Hangisini tercih etmeliyim sizce?
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    Fiyat ? Tr ? Yurt dışı ?
  • eg2077 E kullanıcısına yanıt
    Note 9 pronun mu fiyatını soruyorsunuz hocam?
  • Arkadaşlar burasi daha yoğun diye burada sormak istedim.

Şu şebeke simgesinin üzerindeki nokta ne anlama geliyor. Resmi sabah çektim, sola doğruydu, şimdi şebeke sinyal simgesinin tam orta üstünde duruyor o nokta.

Telefon Xiaomi - mi note 3

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 16 Mart 2021; 16:28:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

Dostlar selamün aleyküm. 3 cihaz arasında kaldım. Realme 7 pro, se 2020 ve note 9 pro. Hangisini tercih etmeliyim sizce?

Hocam şimdi Realme7 Pro ile Note 9 Pro tamam da Se 2020 bunlara alakasız bir cihaz. Senin telefondan ne beklediğin önemli. Batarya mı akıcılık mı büyük ekran mı kamera mı? Bunlara göre bir değerlendirme yapmalısın. Mesela çok büyük ikisi diğeri küçük.

• Lexco kullanıcısına yanıt
    Apple iphone se 2020 kaçak olmaz,

Realmi zaten iyi arastırmak gerek ,+ fiyat,

Xiaomi kacak ise tek imei olur , malum agırlık ve ekran ebatı çok farklı ,

Cok farklı segmentte cihazlad hatta isletim sistemi,

Bu üç ürünü nereden ? Kaç TL alacaksınız ve kullanım amacı nedir ?
  • merhaba hayırlı akşamlar... Redmi note 9 pro da

1-ses bazen karşıya boguk gidip boguk geliyor hoparlörden rahatsız edici ses oluşuyor

2- ekranın dokunmatiği kendi kendine basıyo

başına geln çözüm bilen varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krl_hkn -- 16 Mart 2021; 20:18:15 >
  • krl_hkn K kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam,

Çözüm olur mu bilmiyorum ama hoparlörü temizlemeyi bir deneyin isterseniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

• Benim telefonda da bir sorun var.
    Cihaz açık ve hat çekiyor olmasına rağmen bazen arayan kişiler telefonun kapalı ulaşamıyoruz diyorlar.
    Sorunu nedir anlamadım ama sanki wifi ile bağlı iken bunu daha çok yapıyor veya oyun oynadığım esnada.
    Bir fikri olan var mıdır bu konuda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Inferioress

Merhaba hocam,

Çözüm olur mu bilmiyorum ama hoparlörü temizlemeyi bir deneyin isterseniz.

bu yöntemi kullanıyorum ama bazen çözüm oluyor bazen faydasız yarın telefoncuya gidicem artık bu kadar sorunlu bi telefon görmedim ben severek aldım ama şuan pişmanlık boyutundayım saolasın yinede destegine

• krl_hkn K kullanıcısına yanıt

Aynı sorunlar bende de var son 1 aydır

• quote:

Orijinalden alıntı: krl_hkn

merhaba hayırlı akşamlar... Redmi note 9 pro da

1-ses bazen karşıya boguk gidip boguk geliyor hoparlörden rahatsız edici ses oluşuyor

2- ekranın dokunmatiği kendi kendine basıyo

başına geln çözüm bilen varmı??

Ekran dokunmatiği sorunu yazılımla ilgili bir sorun değil tamamen donanımsal. Bende de oldu servise gönderdim ekran değişti. Yani boşuna çözüm aramayın burada varsa garantiniz servise yollayın. Ama videosunu çekin başka bir cihazla sorun anında yoksa cihaz geri gelir olduğu gibi.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.