Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yani..?

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı kendiliğinden düzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, hâlâ düzelmedi ise telefonun ekranı aşağı bakacak şekilde tutup ahizesine hafiften vurun, düzelmesi lazım. Benim de başıma geldi bir kaç gün önce.

• merhabalar. telefonu garantiye yolladım yaklaşık 5 gündür aslanlar gibi yatıyor evofone de :D tahmini ne zaman cihazı açarlar bunlar daha işlem yok 5 gündür :D ilk defa xiaomi servisini deneyimliyorum. huawei ve samsung servisleri çok daha iyiydi bana göre .cihazı teslim alınca tek tek bilgi verirlerdi,fotoğraf yüklerlerdi sisteme. evofone cihazın ulaşıp servise alındığını bile söylemedi bana aradım kendim öğrendim...

• erkut17500 kullanıcısına yanıt

Maalesef düzelmedi hocam. Servise yolladım mecburen.

• harun1111 kullanıcısına yanıt

Benim düzelmedi maalesef. Fabrika ayarına da döndürdüm ama nafile!

• Rehberde aynı isimden iki tane çıkıyor nasıl birleştirilir. Uğraştım ama yapamadım?

Kişiler uygulamasını açın üst sol köşedeki çizgilere tıklayın birleştir seçeneği mevcut.

• Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]
    Kişiler de sorun yok. Ama telefon da aynı şekilde devam ediyor.

Başka bir hesaptan rehber çekiyor ondan öyle. Hesap ayarlarını kontrol edin.

• Ben sim card a işlenen numaraların gözükmesini istemiyorum. Onun ayarı var mı? Bir de siz hangisini kullanıyorsunuz

O zaman kişiler uygulamasında görüntülenen hesaplarda sim kartı seçip sim karttaki kişileri silceksiniz. Benim rehber google' a eşitleniyor onu kullanıyorum.

• Merhaba;

telefonda tek karşılaştıgım sıkıntı tamamen kağandıgında sim kart etkinleştileremedi hatasını yaşıyorum ve sürekli yurt dışına msj atma çabasında haliyle faturaya yansıyor bunun önüne geçebilecek çözüm varmı_? yada karşılaşan....

• Benim de küçük bir sorunum var. Mesaj uygulamasindan normal mesaj gonderdigimde arka arkaya 4-5 mesaj birden gidiyor. Bu sorunu yasayan var mi?

• das motiv D kullanıcısına yanıt

Tesadüfen buldum.

Ayarlar - - Uygulamalar- Uygulamaları yönet'e girin, orda en altta Xoami Sim etkinleştirme var, ona girip bildirimleri kapat diyince, o uyarı çıkmıyor daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 16 Kasım 2020; 22:2:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • talsuv61 T kullanıcısına yanıt

bu işlemi yapınca msj göndermıyormu yurt dışına peki her ay fatuaya 3*5 tl yansımasından yorukduk iyice

• MIUI 12 güncellemesini alacak arkadaşlar için yazıyorum. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Batarya aynı, telefon daha akıcı, o hafif kasmalar vardı onlar yok. Mesela ben şifre koymuştum açılışa o kısımda şifre yazarken ağır yazardı o gitmiş. Kayan pencereler ve animasyonlar küçük hoş ayrıntı dışında pek bir şey ifade etmiyor benim için. Genel olarak memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Arkadaşlar yaklaşık 20 dk'dır telefon kendi kendine yeniden başlıyor, loopa aldı ve hala kendine gelebilmiş değil :DDD Bu saçmalığın çözümünü bilen var mı yoksa telefonun şarjının bitmesini mi beklemeliyim ? Şarj da aksi gibi %70'lerdeydi...

Belki birşeyler düzelir diye fastboot'a girdim şimdi de fastboot ekranında dondu öyle hiçbir halt olmuyor. Şaka gibi telefon yemin ediyorum. Birde ne hikmetse açıp kapama tuşu öyle yanmasa da bayağı sıcak.

Bu mesajın ertesi günü telefonu Genpa servise gönderdim, açma kapama tuşunu değiştirip gönderdiler sorun düzelmişti ama telefonu açıp sim kartını taktığımda bu sefer de şebeke çekmeme sorunu oluşmuştu telefonda. Genpayı arayıp bir daha kargo vs. ile uğraşmamak için telefon bana acil lazım gün içinde Kadıköy'e gelsem halledebilir miyiz diye sordum evet dediler. Götürdüm sağolsunlar 1,5-2 saat içinde anakartı değiştirip telefonu teslim ettiler.

İnternetteki yorumlarda Genpa'yı yerden yere vurmuşlar fakat ben yaşadığım tecrübeden memnun kaldım açıkçası. Servis çalışanları da gayet güler yüzlü genç arkadaşlardı. Şimdi de telefonu MIUI 12'ye güncellemeye korkuyorum yine birşeyler olur da bozulur diye...

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.