Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam benim mesajlarla ilgili hiçbir sıkıntım olmadı, bişe diyemiycem o başka sorun gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonum bazen wifi dan düşüyor, normalde pek umursamıyordum ama geçen WhatsApptan görüntülü konuşma yaparken 5-6 defa düştü.

KVK garantili sizde böyle bir durum var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gehinnomm

Redmi Note 9 Pro aldım bir kaç gün önce imei kayıtlı olarak acaba miui 12 güncellemesi yapsam imei kaybolur mu?

Bunu bende merak ediyorum

• bymusty1907 B kullanıcısına yanıt
    Yaptım hocam güncellemeyi,imei adresim gitmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben güncelleme yaptım, IMEI gitmedi

• Telefonumda son 1 aydır şöyle bir sıkıntı var:Turkcell ve Türktelekom hatlar var,Turkcell hattan sms yolladığımda gönderiliyor diye gösteriyor devamlı,karşı tarafa gidiyor bu sms 1 sms parası gidiyor ama 2,3 veya 5 tane olarak,mesaj alan neden 5 tane atıyorsun diyor mesela.

miui12 yükledim,fabrika ayarlarına döndürdüm yine aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Ben güncelleme yaptım, IMEI gitmedi

Bu telefonları imeisiz kullanan yok galiba.. Ben de böyle telefon alacağım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 17 Kasım 2020; 18:30:25 >
  • TR ROM'a 12.0.3.0 (300 küsür MB) güncellemesi geldi. Güncelleyen oldu mu hiç ?

• Değişiklik yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ultavires

TR ROM'a 12.0.3.0 (300 küsür MB) güncellemesi geldi. Güncelleyen oldu mu hiç ?

Benim Global rom ama size gelen güncelleme büyük ihtimalle güvenlik güncellemesi olabilir

• Ben yaptım ve aşağıdaki beyaz çubuk var ya arka plandaki uygulamalara geçiş yaptığımız, o kayboldu ne yaptıysam geri gelmiyor.

• covanni13 C kullanıcısına yanıt

Onu kullanmadığım için bilemiyorum fakat güncelledikten sonra tekrar yazarım bende kaybolup kaybolmadığını. Yarın güncellemeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gehinnomm

Yaptım hocam güncellemeyi,imei adresim gitmedi.

Teşekkür ederim

• Dostlar aynı telefonu kullanıyorum , ölü piksel sorunu yaşadınız mı hiç

• Merhaba herkese,
    12.02 Tr Rom dayım. Son zamanlarda kameranın odaklaması çok yavaşladı. Kamerayı açtıktan 20-30 sn sonra netliyor. Üstelik sadece kamera uygulamasında değil Whatsapp, gcam de de durum aynı. Var mı başına gelen?

• Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

kasılıp duruyordu

• Fortune 4 kullanıcısına yanıt

Evet hocam stickerı var çıkarıp takıyorsunuz. Yapistiracaginiz yeri öncesinde silip kurulamaniz gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasrhere

telefonum garantili degil kasma öyle herzaman olan birsey degil belki bazıları için sorun degil benim için degil mesela donmada bir arkdas bahsetmiş chrome da bende yasadım ama site kaynaklı diye düşündüm eksisözlükte oluyor bazen bu sekilde odur diye ustunde durmadım ama clash of clans oynarken hafif hafif takıla takıla oynaması benim için problem haricinde sesi kamerası bataryası gayet yeterli ve güzel cihaz buyukluge gelince ben normalde sevmiyorum kürek gibi telefonları samsung galxy a40 kullanıyordum ondan gecince büyük geldi ama cabuk alısıyorsunuz birde cepte tasımak zor haberiniz olsun bulsaydım prosunu alacaktım prosunu kayırlı bulamadıgım için aldım ama işimi görüyor

Alıntıları Göster

oyunun kendisinde problem vardır ben de mcoc oynuyorum baska telefonlarda aylarca oynadım.. bazı sürümler sorunlu oluyor mesela kasıyor, donuyor, bağlantı kopuyor düzgün oynanmıyor.. sonra kabam bir sürüm çıkartıyor sorun düzeliyor.. telefon donanım olarak çok yeterli ve bence fiyatına göre 10 numara cihaz.. o fiyata piyasada daha iyisini bulamazsın zaten.. ben de 9s aldım birkac özellik dısında aynı cihaz .. hic bir sekilde donanımdan kaynaklı kasma olmaz bu cihazlarda ya miui sürümünde bir sorun vardır ya da daha büyük olasılıkla oyunun kendisinden kaynaklanıyordur düzgün optimize etmemislerdir oyunu telefona..

chromedaki olaya gelince o tüm xiaomi telefonlarda var ve bir bug.. kasmayla ilgisi yok yazarken bazen donuyor ve yuvarlak tusuna basınca anında düzeliyor o problemi baska xiaomilerde de yasadım onun modelle kasmayla ilgisi yok o bir miui bugu bir türlü düzeltilmedi aylardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 18 Kasım 2020; 23:3:32 >

• Hahaha bu yeni gelen güncelleme bize aylar sonra gelir artık 😂

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.